Topknot ו אפדו תסרוקת השראה | insightyv.com

Topknot ו אפדו תסרוקת השראה

ריהאנה in red updo hairstyle

Rihanna משתתפת MTV אירופה פרסים 2010 ב La Caja Magica ב -7 בנובמבר 2010 במדריד, ספרד.
דייב י

תסרוקות עדכן של היום הם הרבה פחות קפדניים מאשר קודם. אתה חופשי לחקור את היצירתיות שלך יותר מבלי לדאוג שכל שערה אחת צריכה להיות במקומה.

בעוד אודו של ריהאנה יש שורשים בתספורת הקלאסית, היא שמה את הספין שלה על זה עם פוני ארוך, מבולגן צבע מבריק. תצוגה זו מהחלק האחורי מציגה את האופן שבו הוא מנוסח בחזרה שם.

האם backcombing הכרחי? על שיער טבעי ו / או סמיך, זה באמת לא. בנוסף, backcombing לעתים קרובות מוביל סבך, ומי מרגיש כמו התנתקות פעם הלילה נגמר? אם אתה רוצה נפח יותר באזור הכתר, להוסיף קצת שיער הרחבה אם אתה רוצה. פשוט מברשת את שאר tresses שלך על זה ולוודא שזה מוסתר היטב לפני שאתה יוצא את הדלת.

02
מתוך 10

קיארה –

קיארה in a topknot hairstyle

סינגר Ciara ב 2013 NewNowNext פרסים.
מייקל Buckner / Getty תמונות עבור LOGO

ג’ל ומברשת רכה- bristled לעזור לך להשיג את המראה הזה Ciara. Topknots עשויים להיות משוחק בחלק העליון של הכתר שלך, במקום לחמניה הרגיל או chignon, אשר יושב נמוך יותר. למרות topknots צריך קצת שיער כדי להיראות מלא, אתה לא בהכרח צריך להיות השיער נגרר על הגב: תוספות לחמניה הם סבירים וקל למצוא. ברגע שאתה למשוך את השיער למעלה ולאבטח אותו עם אלסטי, לצרף חתיכת עבור מלאות הוסיף אם תרצה. אם יש לך את אורך, לעומת זאת, פשוט לסובב את השיער סביב סביב ולאחר מכן לאבטח אותו.

03
מתוך 10

לתויה Luckett –

לטויה Luckett in updo with bangs

הזמרת לטיה לוקט ב 51 פרסי גראמי השנתי.
פרייזר הריסון / גטי

כדי לקבל את המראה של לטויה לוקט, להתחיל בשיער מסולסל קלות. הסטינג פונה לצד אחד ומשך את שארית השיער לגב, מתפתל בעדינות לתוך אודו. Secure הכל עם סיכות וזה פשוט כמו זה.

04
מתוך 10

מלנונה פיונה

מלאני Fiona in topknot

זמרת מלאני פיונה ב -34 שנתי של אונ’ף ערב של כוכבים.
מארק דייוויס / Getty תמונות עבור BET

צבע עושה הכל יותר מעניין, במיוחד כאשר יש כל כך הרבה ניגודיות קורה, כפי שניתן לראות עם מלאני פיונה לקחת על לחמניה topknot. פסים בהירים בלונדיניים בולטים באופן דרמטי כנגד גוונים כהים יותר. שני צבעים לערבב את זה לחמניה עבה. בעת בחירת ג’לים להחליק את קו השיער שלך, מקל עם אלה באיכות גבוהה יותר כי לא להתייבש ו בהחלט לא להתקלף; הדבר האחרון שאתה רוצה לבלגן את ‘חם’ שלך הוא יבש יבשים פתיתי ג’ל בכל מקום.

05
מתוך 10

המיצר של Thandie ניוטון לקחת על Updos

תנדי Newton in updo hairstyle

השחקנית Thandie Newton ב -14 בפברואר 2012.
פרדריק מ. בראון / גטי

כיוון השיער לכיוון החזית הוא דרך אחת לקחת את updo ולהפוך אותו לחלוטין. Thandie ניוטון מדגים את זה יפה עם זה מתולתל אל החזית בסגנון. השיער נאסף בראש מעט בצד אחד, ואז מאובטח. אורכים מושכים מכן החוצה אוהד דמוי מאובטח רופף מתחת, יצירת לחמניה רחבה.

06
מתוך 10

גבריאל יוניון –

גבריאלה Union in partial updo

גבריאל האיחוד ב ‘לחשוב כמו גבר’ בכורה ב 9 בפברואר 2012.
פרדריק מ. בראון / גטי

את updo חלקית נותן לך את הטוב משני העולמות: האלגנטיות של updo בחזית הרבה אורך מאחור. גבריאל האיחוד מרכך את זה עם גלים גדולים והרבה תנועה. אורכים למעלה הם התאספו ברפיון מאחור ומאובטח באופן אקראי, מה שנותן להם מבט חסר דאגות זה לא חזק. תלתלים תחתונים מותר ליפול בכל כיוון.

07
מתוך 10

אסתנטי טוויסטי טופנוט

אשנטי wearing topknot hairstyle

זמרת אשנטי מאחורי הקלעים של האופנה BCBG MAXAZRIA בסתיו 2011.
מייק קופולה / Getty תמונות עבור IMG

זה קל לעטוף את השיער סביב עצמו ולאחר מכן סגנון לחמניה. דרך נוספת לאבטח את אורכים אלה היא על ידי סיבוב השיער כפי שאתה לעטוף אותו, כפי שמוצג על אשנטי. התפתלות היא דרך מצוינת להוסיף אבטחה למנעולים ארוכים או עבים.

08
מתוך 10

אלישיה מפתחות ‘

אלישיה Keys updo hairstyle

Alicia Keys ב -24 בינואר 2013 במדריד, ספרד.
קרלוס אלווארז / גטי

זה התסרוקת אלישיה מפתחות מציעה שפע של נפח וממד. בעוד החלק האחורי של השיער הוא מעלה והלאה של הדרך, החזית היא סלסול רך מותר ליפול קדימה. הכתר גבוה מאוד עושה את הסגנון הזה בחירה טובה עבור נשים עגולות פנים שצריכים גובה באזור זה כדי למזער את המלאות.

09
מתוך 10

ג ‘יל סקוט קומבו

ג'יל Scott updo hairstyle

זינגר ג ‘יל סקוט ב 2013 למחוק סרטן גאלה.
ג ‘ניפר ג’ רילוק / Getty תמונות למחיקת סרטן הדם – DKMS אמריקה

התחל עם בסיס של צמות, כמו ג ‘יל סקוט עושה, ולהשאיר את אורכי התחתונה סלסול ברפיון. ישיר הכל בצד אחד ויש לך סגנון ייחודי זה. הצמות הארוכות ננעצות בעדינות בדגמים מעגליים, מרככות את המראה.

10
מתוך 10

מרי ג ‘יי Blige – קלאסי Updo

מרי J. Blige updo hairstyle

מרי ג ‘יי Blige בשעה קרנגי הול ב -12 בנובמבר 2012.
ג ‘יימי מקארתי / Getty תמונות

מרי ג ‘בלייג יש שחוקים תסרוקות שונות לאורך השנים, אבל זה משלב צבע האהוב עם קלאסי לעשות. שערה המעודכן משלב בו רטרו, עם חבטות מטושטשות לצד כתר גבוה להפליא. אור ערפל עם hairspray ואת הסגנון הזה יחזיק מעמד בכל רגע של היום או הלילה.

No Replies to "Topknot ו אפדו תסרוקת השראה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 5