כיצד Texlax השיער שלך יותר גוף ופחות נזק | insightyv.com

כיצד Texlax השיער שלך יותר גוף ופחות נזק

כיצד Texlax השיער שלך יותר גוף ופחות נזק

אתה כבר החליט כי שיער ישר עצם כתוצאה של מנוחה זה לא מה שאתה רוצה. השיער שלך לא נראה סמיך ומלא כפי שתרצה. עם זאת, תסרוקות מתולתל או גלי הם לא תמיד הדבר שלך, ולכן texturizers הם לא בשבילך. אל תדאג כי שם J תהליך בין תהליך המכונה texlaxing.

מה שאתה תצטרך

 • ערכת מרגיעה מלאה, כולל כפפות וניטרול שמפו
 • שמן או מרכך: שמן זית ושמן קוקוס הם בחירה טובה עבור שמנים; את מרכך שטיפה הרגיל שלך יעשה אם תבחר להשתמש במרכך במקום
 • סרטי שיער מפלסטיק
 • מַסרֵק
 • שעון / טיימר

כיצד Texlax שיער שחור

 1. הפרד את השיער לארבעה חלקים. חלק אופקית מאוזן לאוזן, ומלפנים לאחור. השתמש קליפים להחזיק שיער מהדרך כאשר לא עובד על סעיף זה.
 2. החל שמן או מרכך לכל קטע. לא להרוות את השיער שלך! זה לא צריך להיות רטוב או לח, פשוט מצופה היטב. בעדינות לעבוד עם מסרק רחב שיניים כדי להבטיח כיסוי אפילו. לחלופין, אתה יכול לבחור להוסיף כמות קטנה (כ 1/4 כוס) של שמן או מרכך ישירות לערבב מרגיע, כדי לוודא שהוא משולב לחלוטין לתוך זה. זה מדלל את הכימיקלים מתיישר ומחלישה אותם כאשר מוחל על השיער שלך.
 3. מערבבים את מרגיעה כפי שאתה בדרך כלל היה עבור יישום שיער בתולה או לגעת למעלה, ולהחיל על השיער שלך בהתאם להוראות. זכור, רק להחיל בכל רחבי אם השיער שלך הוא 100% טבעי. אחרת, החל על פי הנחיות עבור נגיעה.
 4. השאירו את המרגיעה בכל מקום בין שלוש לעשר דקות. העיתוי הוא לעתים קרובות החלק הקשה ביותר של texlaxing. בדוק את הדפוס הרצוי על ידי משיכת בעדינות קטע קטן של שיער. ברגע שהוא דומה ל- S, זמן העיבוד שלך הושלם. אם זה ישר עם משיכת, זה overprocessed.
 1. בצע את ההוראות לשטיפה ושמפו בעזרת מנקה מנטרל.
 2. החלת מרכך / מרכך עמוק ושטיפה בהתאם להוראות.
 3. סגנון לפי הצורך.

טיפים Texlaxing מוצלח

 • בגלל התזמון הוא כל כך חיוני, זה אחד התהליכים הקשים יותר כדי לקבל זכות מושלמת בפעם הראשונה. למרבה הצער, אם השיער שלך רוחות upprocessed, אין שום דבר שאתה יכול לעשות כדי להפוך אותו. כמו עם טיפולים בלתי הפיכים אחרים, אתה צריך לחכות לצמיחה החדשה שלך להיכנס עם texlaxing, עדיף לטעות בצד של פחות זמן ולא יותר. זה לא הזמן ליישם כימיקלים ולאחר מכן veg החוצה מול הטלוויזיה, במיוחד מאז יש לך רק כמה דקות כדי לקבל את זה נכון. הישאר קרוב לשעון או טיימר שלך ולבדוק את השיער כל דקה בערך.
 • מרכך חלק או שמן על שיער מעובד קודם לכן. זה מציב מחסום בין מרגיע לבין tresses שלך במקרה כימיקלים נשפך.
 • גייס את עזרתו של חברך כדי להגיע לאזורים האחוריים של הראש. זה לא קל עצמית texlax ברגע שאתה מגיע לגב. לאחר קבוצה נוספת של עיניים וידיים יכול לעזור להבטיח את התהליך הולך בצורה חלקה יותר מאשר מנסה לתמרן מראה או פשוט לנחש מה קורה שם.

יתרונות הטקסלאקס

אחת הסיבות לכך שחלק מהנשים משתמשות ב https://www.liveabout.com/when-to-texturize-black-hair-instead-of-relaxing-400364texlaxing היא להפוך את טרסותיהן לניתנות יותר לניהול, במיוחד כשמדובר ביישור כלים תרמיים. למרות שאתה יכול ללבוש לשטוף- and- ללכת בקלות, texturizing הוא בדרך כלל תהליך resorts כאשר הם רוצים ספורט curls רוב הזמן. Texlaxing, כאשר נעשה כראוי, מספק את tresses עם יותר הגוף ואת מלאות מאשר מרגיע עצם ישר. כמו כן, כמות פחותה של זמן כימיקלים להישאר על השיער שלך, כמו גם את המכשול שנוצר עם שמן או מרכך, חותך על הנזק.

No Replies to "כיצד Texlax השיער שלך יותר גוף ופחות נזק"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  85 + = 91