רוצה שיער נהדר בבוקר? ודא שאתה Prep את השיער בלילה | insightyv.com

רוצה שיער נהדר בבוקר? ודא שאתה Prep את השיער בלילה

רוצה שיער נהדר בבוקר? ודא שאתה Prep את השיער בלילה

רק למקרה שעדיין לא גילית את החשיבות של הגנה על השיער בלילה עם ציפית חלקה או משיי או כיסוי שיער, זכור כי חלק משגרת שיער בריא כולל טיפול בלילה. זה קשה יותר כדי לשמור על בריאות tresses אם אתה לא לוקח כמה דקות כדי להכין את השיער לפני השינה.

הנה כמה דרכים אתה יכול לשים את השיער שלך לפני שאתה ישן. בבוקר, כל מה שאתה צריך לעשות הוא לקחת את זה וללכת, כלומר אין חום עם סגנון מסתלסל שטוח irons, ומאפשר לך לשמור על מנעולים בריא כי הם לא נוטה נזק לחום, יובש מוגזם או britleness.

לעטוף את זה

שיער רגוע או שטוח מגוהץ מקבל הרבה תועלת מעטיפה בלילה. זה שומר על השיער שלך חלקה ללא סבך, וזה גם משמר את הגוף ואת תלתל כי ייתכן אחרת להסתמך על ברזל כדי להשיג בבוקר. זה עשוי לקחת קצת תרגול כדי לקבל שגרת גלישת למטה, אבל ברגע שאתה מאסטר זה, אתה תמיד יכול לסמוך על טכניקה פשוטה זו לשמירת השיער שלך במקום בלילה.

בהתאם אורך השיער שלך, אתה יכול להתחיל על עורף הצוואר לעטוף בכיוון השעון או נגד כיוון השעון, או שאתה יכול לחלק את השיער לשלושה חלקים ולהתחיל גלישת מאחור. השתמש במברשת אוורור או מברשת חזיר מברשת, יחד עם הידיים שלך, כדי להחליק את השיער שלך עובש זה הקרקפת שלך כמו שאתה עובד בדרך שלך. השתמש סיכות ארוכות להחזיק שיער במקום אם יש בעיה להישאר לבד. לאחר השיער שלך הוא עטוף, לקשור צעיף סביב קו השיער. לחלופין, אתה יכול למקם רולר גדול בחלק הכתר של השיער.

פינקורל

Pincurls הם לא מייגע כמעט כמו שאתה יכול לחשוב. אלא אם אתה רוצה הרבה תלתל בשיער שלך, אתה יכול להסתדר עם קומץ pincurls בלילה. אתה אפילו לא צריך בזהירות לחלק את השיער לתוך חלקים גיאומטריים בצורת. כל שעליך לעשות הוא לקחת קטע של שיער, לסרוק את כל סבך, ואת לעטוף את השיער לתוך מעגל קרוב הקרקפת שלך.

תוחבים את הקצוות לאמצע התלתל ומצמידים אותו לסיכות בובי או לקליפים שטוחים. זוהי דרך מצוינת לשמר את הגוף ואת הלחות בעת גם להיות נוח סגנון לישון (לעומת rollers, אשר כמה נשים למצוא מאוד לא נוח). כדי לשמור על pincurls שלך מסודר ולמנוע מהם משוחרר, לקשור סאטן / צעיף משי בחוזקה סביב השיער שלך לפני להחליק לתוך מכסה המנוע.

לגלגל את זה

רולר לא הולכים לשום מקום מהר, כי כאשר אתה רוצה הרבה תלתלים, הם עדיין יכולים לספק אותם. עם זאת, גלילי ספוג הם בחוץ, אלא אם כן אתה משתמש אלה מכוסים סאטן. הסאטן אינו מוצץ את הלחות מהשיער או משפשף אותו, גורם לשברים. אם אתה לא רוצה לגלגל את כל הראש שלך, אתה לא צריך. במקום זאת, למשוך את השיער בחזרה לתוך קוקו רופף מקום ארבעה או חמישה רולים בקוקו. בבוקר, מברשת את השיער שלך עם משוט או מברשת אוורור – יהיה לך גוף מלוטש עם תלתלים קלה על הקצוות.

זה או להקה את זה

האם יש לך שיער ארוך ו / או טבעי? אם כן, נסה למשוך את השיער בחזרה לתוך הצמה אחת ולאבטח את הקצה עם רצועת גומי. אתה יכול גם לנסות banding, שבו אתה מושך את השיער לאחור ו loosely להחזיק עם הלהקה אלסטית במקום כמה להקות אחרות לאורך הקוקו.

ודא ולשמור על elastics חופשי. ביטול הצמה בבוקר תגרום גלים במשך ימים, בעוד banding יכול להפחית את נפח טבעי curls במקצת.

כל אלה dos לילה “תימשך יותר ולהביא שיער לחות היטב כאשר אתה מכסה אותם עם משהו משיי או סאטני. לחלופין, לישון על סאטן או משי הציפית.

כמה קל זה? עם רק כמה דקות בילה על הטיפול בלילה, אתה חותך את כל גיהוץ שטוח קרלינג חם כדי לקבל קצת הגוף ואת קצוות פגומים בבוקר. פחות חום = שיער בריא יותר, ומי לא רוצה את זה?

No Replies to "רוצה שיער נהדר בבוקר? ודא שאתה Prep את השיער בלילה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    19 − 15 =