טיפים ליצירת מראה מגניב עם צמות הסרוגה – insightyv.com

טיפים ליצירת מראה מגניב עם צמות הסרוגה

צמות הסרוגה הם תסרוקת שנוצרה עם בסיס cornrowed והרחבות. המונח נגזר מהשיטה המשמשת להוספת תוספים. וו וו (הדומה וו הסרוגה) נדרש לצרף שיער הארכה; עם זאת, וו הסרוגה יכול גם לעבוד. למרות המונח “צמות”, רוב הנשים אשר לובשות את הסגנון הזה לעשות זאת על שיער הארכה משוחרר.

איך לעשות צמות הסרוגה

ישנם מספר סוגים של שיער אתה יכול להשתמש בו כדי ליצור את המראה הזה, אבל שיער מארלי הוא אחד הפופולריים ביותר.

Kanekalon, אשר משמש לעתים קרובות עבור צמות תיבת המסורתית, היא אפשרות נוספת. בגלל זה סוג של שיער סיומת יש מרקם קינקי, כמה נשים לבחור עיצוב סגנונות מתולתל עם מוטות perm, גלילים או קשרים Bantu. עם זאת, אתה יכול גם ללבוש את השיער כמו הוא יותר של תסרוקת רכה, כמו הלוך ושוב.

הפופולריות של צמות הסרוגה

זוהי אפשרות מצוינת להגנה על כל מרקמי השיער והאורכים. זה כולל שיער רגוע, טבעי, לחוץ ומעבר. Transiters, במיוחד, עשוי להעריך את הסגנון הזה מאז זה נותן לך הפסקה טיפול בשני מרקמים שונים כמו השיער גדל. זה יכול גם לתת לנשים רגוע מושג איך הם נראים עם שיער טבעי אם זה מטרה בסופו של דבר.

אחת הסיבות צמות הסרוגה הם כל כך פופולרי בשל הקלות היחסית של ההתקנה. זה גם אופציה סטיילינג זול כי זה דורש פחות חבילות שיער מאשר צמות תיבת. ובכל זאת, להיות מוכנים להשקיע כמה שעות יצירת זה נראה.

אין שיטה אחת של cornrowing כי מתאים טכניקה זו הטובה ביותר. נשים רבות להתחיל עם בסיס cornrowed פשוטה, מכוונת ישר בחזרה, אבל אחרים משתמשים יותר של דפוס מעגלי. קישורים למדריכים הבאים מציגים מגוון של תוצאות ושיטות, שכן חלק מהנשים מעדיפות מראה ללא קשר, בעוד שאחרות עשויות לרצות להיראות קשוחות יותר.

קישורים אל הדרכות ברייד הסרוגה

  • teeday6 (עם הרחבות מעוותות)
  • הטכניקה (לא טכניקה מוט עם שיער מארלי)
  • TiffanyNicholsDesign (תלתלים שנוצרו עם מוטות perm)
  • AfricanExport (שיער מפוצץ)
  • DrkNlvely (ללא קשר גלוי)
  • אלישיה פרנסיסקו MSPYT81- קוסמטיקאית (כוורת בסיס)

No Replies to "טיפים ליצירת מראה מגניב עם צמות הסרוגה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.