כיצד לשמור על תסרוקת שלך מזג האוויר לח | insightyv.com

כיצד לשמור על תסרוקת שלך מזג האוויר לח

כיצד לשמור על תסרוקת שלך מזג האוויר לח

לאחרונה היה לי לקוח לבוא ולהזכיר שהוא נאבק לשמור על פומפדור שלו בימים לחים יותר. רוב החבר ‘ה לובשים שיער קצר למדי, ולכן לחות היא בדרך כלל לא בעיה, אבל עם רבים של היום פופולרי פופולרי צד או pompadour סגנונות, לחות יכולה להיות בעיה של גברים משותף. לחות גבוהה באוויר יכולה לשקול את השיער שלך למטה לגרום למוצרי סטיילינג לתת מוקדם. עבור אלה מאיתנו באקלים לחות גבוהה, אני מציע טיפים אלה על איך לשמור על התספורת שלך במזג אוויר לח, במיוחד במהלך הקיץ.

איך אתה יודע אם לחות הולך להיות גורם? ובכן, אתה יכול פשוט לצאת החוצה ולראות אם זה מרגיש לח (חם ודביק), אבל הדבר הכי קל לעשות הוא פשוט לבדוק את מזג האוויר. כל דבר מעל 50% נחשב לחות גבוהה עלולה לגרום כי יום שיער רע. בדרך כלל, לחות היא בדרך כלל גבוה יותר בקיץ הרבה יותר נמוך בחורף. השיער מסוגל לשמור על כמות רבה של מים מן האטמוספירה, לחות גבוהה כל כך יכול לגרום לשיער שלך frizz, להתנפח בקוטר, והוא יכול לדלל את המוצר סטיילינג.

ראשית, כמובן, הדרך הקלה ביותר להילחם בלחי היא בסדר סגנון שעובד היטב עם המרקם הטבעי של השיער שלך. לדוגמה, שיער מתולתל (במיוחד שיער מתולתל) לעיתים קרובות להיות מתולתל יותר או מקורזל ב לחות גבוהה. שיער גבה ניתן לשקוע על ידי לחות גבוהה ולהיות צולעת וחסרת חיים. לובש סגנון שעובד עם סוג השיער שלך הוא בדרך כלל הקלה ביותר.

אתה יכול גם לשקול בחירה תסרוקת קצר מאוד אשר ידרוש סטייל מינימלי ומוצר קטן מאוד. שכבות קצרות יותר אשר ירידה במשקל השיער שלך הם רעיון טוב. הספר שלך או מעצב יכול לעבוד איתך כדי למצוא תסרוקת שעובדת על צורת הפנים שלך.

לאחר מכן, אתה רוצה לוודא כדי לבחור את השמפו הנכון.

חפשו שמפו אשר במיוחד לחות היעד. מילות מפתח לחפש הם “החלקה” או נגד frizz. “השימוש של מזגן טוב גם יסייע למנוע את השיער מ סופג מים לא רצויים.אנחנו בנושא של שמפו, כראוי ייבוש השיער שלך אחרי יכול לעזור להילחם frizz כמו כן (כתם את השיער במקום לשפשף).

במונחים של סגנון, חשוב לזכור כי לחות יכולה לעזור לשקול את השיער למטה, אז לבחור מוצרים קלים. לאחר מכן, הגיע הזמן להסתכל על מוצרים שהם “anti-humectant” (אלה מוצרים להדוף לחות מן השיער). שלא כמו מוצרים humectant (המכילים מולקולות למשוך ולקשור מים לעצמם), anti-humectants לעשות בדיוק את ההפך. אז, אתה יכול לראות איך מוצר אשר מושך לחות לשיער יכול לתת לך בעיות באקלים לח. Aveda עושה pomade נהדר שנקרא מבריק anti-humectant pomade (אנשים Aveda לאיית אותו בכל אותיות קטנות), כי עובד פלאים. הסיום על מוצר זה הוא סאטן לסיים, אז זה לא מבריק מדי או שטוח מדי. מוצר volumizing ומייבש מכה יכול גם לעזור להוסיף מלאות וגובה אם אתה הולך עם pompadour או סגנון מלא. המוצר הנכון הוא קריטי כדי לסייע בהפחתת פריז בשיער מתולתל.

אתה יכול גם לבחור עבור מוצר נגד frizz כמו Bumble & Bumble Defrizz אשר משמש כמחסום לחות. ריסוס נגד לחות שיער כגון Garnier Fructis מלוטש שיין נגד לחות Hairspray יכול גם לעזור לנעול את הסגנון שלך למקום לאחר השגת את המראה שאתה אחרי. לפי מוצר סטיילינג אתה משתמש, זה הכי טוב להתחיל עם כמות קטנה ולעבוד משם. זכור, מצית עדיף כמו שאתה רוצה למנוע הוספת משקל לשיער – להתרחק מוצרים כבדים, שמנוני.

מאז מוצרים רבים anti-humectant עשוי להצטבר בשיער, אני ממליץ להשתמש בשמפו הבהיר (כגון Redken גברים נקי מבשלים) כדי להסיר לחלוטין מוצרי עיצוב השיער.

זה יכול להיות גם רעיון טוב כדי לשמור על מוצר כמה סטיילינג על היד. אם השיער שלך נוטה ללכת שטוח, אתה יכול spritz על קצת ספריי שיער להחזיק את השיער עם מברשת עד יבש.

אם אתה מקבל frizzy, סרום החלקה קטנה (או אפילו קרם ידיים, בשימוש במשורה) יכול לעזור להרגיע את הרעמה שלך frizzy.

No Replies to "כיצד לשמור על תסרוקת שלך מזג האוויר לח"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 5