כיצד לבחור את התספורת המתאימה לך | insightyv.com

כיצד לבחור את התספורת המתאימה לך

כיצד לבחור את התספורת המתאימה לך

אחת השאלות החוזרות ונשנות ביותר שאני מקבל בסלון היא “מה התספורת הכי טובה לצורת הפנים שלי?”

כשנשאל, אני לעתים קרובות רוצה לזחול לתוך חור ולא לצאת. אחרי שאני עולה על דעתי, התשובה שלי בדרך כלל אין שום קשר בכלל עם הצורה הטכנית של הפנים של הלקוח שלי. אני גולש הרבה בלוגים תספורת, עמודות ייעוץ, ואת אתרי שיער הקשורים כי הם תמיד אומר לך איך להשיג את התספורת הנכונה על הפנים שלך צורה.

אני לא אומר שהעצה שגויה, אבל זה מסובך מדי ופשוט מדי בשביל הגיוני.

ותן לי להתוודות. לא משנה כמה “איך לומר מה יש לך צורה פנים” מאמרים קראתי, מעולם לא הצלחתי להבין מה יש לי צורה הפנים. אני גם לא יכול להגדיר את הצורה של הפנים שלך.

כשהייתי בבית ספר לשיער, שלושה מדריכים שונים נתנו לי שלוש תשובות שונות כששאלתי אותם איזה צורה יש לי. או שיש לי פנים מסובכות, או שאני לא מבולבל.

אם אתה יכול להבין מה הצורה שלך בפנים, אני חושב העצה בחוץ יש מקום מצוין להתחיל. למעשה, אני מאוד ממליץ לך לקרוא את המאמר הזה ואת זה על אחד הצורות של מדריך About.com של יופי, ג’וליאן דריק.

לאחר שקול את הפנים הפוטנציאליות שלך צורות ותספורות מגיע לעבודה האמיתית.

איך באמת לקבל תספורת גדולה בשבילך

איך לקבל תספורת גדולה יש הרבה מה לעשות עם להסתכל ישר על הפנים שלך, אבל את הצורה של פנים אלה הוא הרבה יותר מורכב מאשר מעגלים, ריבועים, אליפסות, או לבבות.

יש הרבה יותר צורות בצורת הפנים שלך, כי, לי, לעשות את הזכות למצוא את התספורת הרבה יותר קל. שיקולים אלה כוללים:

 • גודל המצח שלך
 • צורה של האף שלך
 • רוחב הסנטר שלך
 • הגדרה של עצמות הלחיים שלך
 • צורה של קו הלסת שלך
 • צורה של האוזניים שלך
 • מלאה של הפנים שלך
 • סגנון החיים שלך
 • האישיות שלך

כאשר בוחנים את כל האלמנטים של הפנים שלך, יש יותר לשקול מאשר, פשוט, פנים בצורת ריבוע. תספורת גדולה יכולה למזער מצחה גדול עם חבטות ימין, לרכך את האף מחודד עם שכבות מעוגלות, או למזער לסת מרובעת עם אורך גדול או מסגור פנים. אולי אורח החיים שלך ואת האישיות להפוך שיער קצר אופציה נהדרת בשבילך, או אולי אתה מעדיף ללבוש את השיער שלך מנוסח. אם יש תכונה פנים מסוימת שאתה רוצה לרכך, למזער או לשפר את הדיבור שלך מעצב אופנה על תספורות וסגנונות שיעזרו לך להשיג את המטרות שלך לתכונות ספציפיות בפנים שלך.

מעבר צורות ועוד שיקולים חשובים

המרקם והשיער של השיער הם, לדעתי, שיקולים גדולים יותר בתספורת גדולה יותר מאשר צורת הפנים שלך. מישהו עם פנים עגולות ושיער ישר דק ידרשו תספורת אחרת מאשר למישהו עם אותו פנים ותלתלים עבים.

הדרך שבה אתה סגנון השיער שלך הוא גם שיקול כבד. תספורת היא רק הצעד הראשון בהשגת צורה לשיער שלך אשר ישפר או הסוואה תכונות הפנים שלך; את הדרך שבה אתה סגנון השיער שלך יש השפעה גדולה יותר. לדוגמה, עיצוב השיער שלך עם נפח על הכתר יכול להאריך צורה מרובע או עגול פנים, מעוצב כראוי פוני יכול למזער מצח רחב, ותספורת בוב מעוצב בדיוק יכול לשפר את הלסת הגדולה.

מעצב השיער שלך יכול לעשות רק חלק מהעבודה על ידי נותן לך את הזכות לחתוך, בעיצוב לחתוך שלך עם סגנון נהדר יעזור לך לקבל את המראה הנכון.

טיפים לבחירת תספורת שעובדת עם הפנים שלך

השורה התחתונה היא, התספורת הנכונה עבור צורת הפנים שלך צריך להיות מאמץ משותף עם הסטייליסטית שלך. כדי לקבל את הזכות לחתוך לשקול את הפרמטרים האלה כאשר אתה מדבר עם hairstylist שלך:

 • תביא תמונות של חתכים שאתה אוהב, אבל להיות ספציפי על אלמנטים של תספורת שאתה אוהב. “אני אוהבת איך הקשרים שלה מרככים את המצח שלה, אני אוהבת איך שכבת השכבות נותנת לה נפח”.
 • תן לסטייליסט לדעת על תכונות הפנים שלך שאתה רוצה לשפר. “אני באמת אוהב את הלסת שלי”, או “אני רוצה לעשות את העיניים שלי להתבלט יותר.”
 • לדון אלמנטים של הפנים שלך כי אתה רוצה למזער עם התספורת שלך. “אני צריך חתך שממזער את מלוא הלחי”, או “איך אני יכול להרחיב את מראה המצח הצר שלי”.
 • בקש עצות לעיצוב שיסייעו לאזן את תכונות הפנים שלך. אם אתם נוטים להיות בעלי תכונות מחודדות (סנטר חד, אף מחודד או עצמות לחיים גבוהות) עם סטיילינג מעוגל, רך וגלים יכולים לאזן את התכונות החדות שלכם. אם הפנים שלך מעוגלות יותר (האף קצר, הסנטר רחב, הלחיים מלא) עיצוב מלוטש שורות קהה יכול להיות משלים מאוד.
 • אל תשים את עצמך בקופסה. כי התספורת הטובה ביותר שלך היא שילוב של צורת הפנים שלך, מרקם השיער, העדפות סגנון, ואת האישיות אני חושב שזה הכי טוב להיות פתוח לרעיונות. עבוד עם הסטייליסט שלך על ידי להיות פתוח על הדברים שאתה אוהב, ואת הדברים שאתה לא מרוצה.
 • השתמש טכניקות הסטיילינג להראות טוב יותר את תכונות הפנים שלך. הניסוי עם מוצרים שונים ולאמץ את המרקם הטבעי של השיער שלך לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

No Replies to "כיצד לבחור את התספורת המתאימה לך"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  + 51 = 58