טריקים לעשות את צבע השיער האחרון | insightyv.com

טריקים לעשות את צבע השיער האחרון

טריקים לעשות את צבע השיער האחרון

נשים מוציאות הון על צבען – למה לא היית רוצה שזה יימשך זמן רב יותר? בלונדינית, ברונטית, אדומה או מכוסה אפור. לא משנה איזה צל אתה, יושב בכיסא סלון במשך 90 דקות בכל חודש הוא ניקוז רציני זמן כסף. אבל זה לא חייב להיות.

טיפים להכנת צבע שיער אחרונה

השתמש עצות אלה של ג ‘וזף Mullen של ניו יורק בלקסטון סלון להאריך את החיים של צבע השיער שלך.

 

בחר את השמפו הנכון

נשים לצבוע את השיער שלהם לא צריך להשתמש בכל שמפו ישן. בחר שמפו במיוחד ניסח עבור צבע טיפול שיער, או להשתמש בשמפו קל ללא סולפט או נתרן כלורי. ג ‘וזף אוהב Pureology הידר לשמור על צבע. אם הצבע שלך דהה, נסה שמפו הפקדה צבע פעם בשבוע. כפי שהשם מרמז, אלה להוסיף צבע בחזרה לתוך השיער שלך. יוסף ממליץ Bumble & Bumble צבע תמיכה, אשר מגיע במגוון של חמישה צבעים.

לשטוף פחות שיער

העובדה היא כי כל שמפו יתחילו להפשיט צבע שיער מ ‘שלך לעשות. במקום שמפו כל יום, מנסה לשטוף את השיער שלך פחות. ללבוש שיער מלוכלך עלול לקחת קצת להתרגל, אבל אתה תהיה מופתע בשמחה לראות את הצבע האחרון שלך יותר מאי פעם. להרים שמפו יבש טוב כדי לעזור לספוג שמן כדי למנוע נראה שמנוני מדי.

הימנע Hot hairstyling כלים

מכור למייבש השיער שלך או מיישר? למרבה הצער, גאדג ‘טים hairstyling האהוב שלנו יכול למעשה לגרום צבע השיער שלך לדעוך מהר יותר, במיוחד לאחר הטיפול.

לדלג על כלי סטיילינג וללכת על תסרוקת ללא חום בשבוע לאחר המינוי בסלון שלך. 

נסה מבריק

סלונים רבים, הגהות להציע ללא תשלום, או במחיר נומינלי, כדרך ללקוחות להאריך את החיים של צבע השיער שלהם. התהליך לוקח רק עשר דקות כדי להחיל ו מניב תוצאות מורגש.

הגהות מהבית הן אופציה אחרת אם אתה רוצה ללכת בדרך DIY. ג ‘ון פרידה זוהר צבע זיגוג היא בחירה טובה.

לשמור על צבע השיער שלך קרוב טבעי

סליחה, גאלס עם שיער בצבע פסטל: ככל שהשינוי גדול יותר, כך יש צורך במכשירי מגע תכופים יותר, כי השורשים שלך באמת בולטים. יוסף אומר אם אתה מקל בתוך שניים עד שלושה גוונים או צבע טבעי שלך, תוכל למקסם את הזמן בין הביקורים בסלון.

דלג על תהליך יחיד ו בחר עבור הבהרה

הבהרה הם בחירה טובה יותר מאשר תהליך יחיד, כי הצבע הטבעי שלך מראה דרך, כך שזה לא יהיה ברור כמו כאשר הצבע מתחיל לצמוח. עם זאת, מדגיש בדרך כלל לוקח יותר זמן ליישם מאשר תהליך יחיד. כדי לחסוך זמן וכסף לשאול את colorist עבור חצי ראש מדגיש. קבל ראש מלא של מדגיש בכל פעם אחרת או כל שלישי.

No Replies to "טריקים לעשות את צבע השיער האחרון"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    3 + 4 =