סלבריטאים מדהים | insightyv.com

סלבריטאים מדהים

סלבריטאים מדהים

ג’וליו מארוצ’י / גטי

מי לא אוהב את מג’יק ג’ונסון? מלבד היותו אחד השחקנים הפופולריים ביותר כדורסל NBA בכל הזמנים, הוא בחור מדהים עם סגנון נהדר והמשיך להרשים. יש לו ארגון צדקה ללא כוונת רווח ויש לו עסק המתמחה בפיתוח עסקי עירוני. וואו!

02
מתוך 10

ברוס וויליס

סלבריטאים מדהים

אנדרו ווקר / גטי

ברוס וויליס הוא סמל אמריקאי. הוא גיבור פעולה, קומיקאי, שחקן מכובד, והרשימה עוד ארוכה. יתר על כן, הוא נראה נהדר ללא שיער.

03
מתוך 10

קלי סלייטר

סלבריטאים מדהים

אלברט א. רודריגז / גטי

קלי סלייטר הוא הגולש המקצועי המצליח ביותר בהיסטוריה של הספורט לאחר שזכה שמונה אליפות העולם ותחרויות אחרות אינספור. הוא גם סופר סקסי.

04
מתוך 10

קאל ריפקן ג ‘וניור.

סלבריטאים מדהים

פרדריק מ. בראון / גטי

קאל Ripken הבן הוא אהוב. הוא נחשב לאחד הטובים קצרים כדי לשחק אי פעם בייסבול. בין הישגי הקריירה. הוא היה ידוע על היותו אחד מחתימי החתימה המוכשרים ביותר בבייסבול. הבחור הזה יש בכיתה.

05
מתוך 10

חותם

סלבריטאים מדהים

אוון אגוסטיני / Getty Images

חותם, כפי שכולנו יודעים, יש קול מדהים נשמה הוא כותב שירים גדול. הוא גם נשוי לאחת הנשים היפות בעולם, היידי קלום. הוא תמיד נראה ללא רבב כדי לאתחל. אני אוהבת בחור עם סגנון רציני.

06
מתוך 10

פטריק סטיוארט

סלבריטאים מדהים

דייב הוגאן / גטי

אתה לא צריך להיות טרקי כדי לדעת כמה מגניב פטריק סטיוארט הוא. הקריירה שלו מתנהג יש פרחה מאז ימיו כקפטן כוכב והוא תמיד נחשב בחור סקסי סקסי. המבטא האנגלי שלו עוזר קצת יותר מדי.

07
מתוך 10

מייקל צ’יקליס

סלבריטאים מדהים

פרייזר הריסון / גטי

מייקל צ’יקליס הוא שחקן עטורת פרסים וממלא תפקידים הן במסכים הגדולים והן במסכים הקטנים. הוא לגמרי חידש את דמותו אחרי הסדרה שלו הממונה שכללה עבודה וגילוח מה שערה לו. נראה ששילם היטב.

08
מתוך 10

שאקיל אוניל

סלבריטאים מדהים

דייב הוגאן / גטי

עוד כוכב כדורסל, שאקיל אוניל מפורסם במעמדו הפיזי, להיות אחד הדומיננטיים ביותר ב- NBA. עכשיו זה אומר משהו – ענק בין ענקים. לא רק שהוא מעורב בכדורסל, אבל הוא ממשיך לנסות דברים אחרים כמו מוסיקה ומשחק. שאיפה כזו.

09
מתוך 10

אנדרה אגסי

סלבריטאים מדהים

סקוט וינטרו / גטי

תמיד אהבתי את אנדרה אגסי. אולי לא כל כך על הישגי הטניס שלו, אבל התשוקה והסגנון שלו. בסדר, בואו נהיה כנים, הוא פשוט חמוד. אני יכולה אפילו לסלוח לו על הבובה שהוא לבש ביום. הוא נראה אפילו טוב יותר ללא שיער – זה מדגיש הבעות פניו ותכונותיו. זה דבר טוב.

10
מתוך 10

מארק פורסטר

סלבריטאים מדהים

קווין וינטר / גטי

אתה לא יכול להיות כל כך מוכר עם מארק פורסטר, אבל הוא מנהל סרטים ידוע. הוא ביים סרטים כגון מפלצת של כדור, מציאת ארץ לעולם לא, מוזר יותר מדמיון ו בונד 22, הפרק השני בסדרה החדשה של ג’יימס בונד. אנחנו אוהבים סוגים יצירתיים.

No Replies to "סלבריטאים מדהים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    27 − 22 =