שמפו הטוב ביותר עבור כל סוגי השיער | insightyv.com

שמפו הטוב ביותר עבור כל סוגי השיער

שמפו הטוב ביותר עבור כל סוגי השיער

טיפול בשערך הוא אחד החלקים החשובים ביותר של שגרת היופי שלך ובחירת שמפו הנכון עבור סוג השיער שלך יכול להיות ההבדל בין שיער נהדר שיער כל כך.

שמפו נועד להסיר לכלוך, חלב (a.k.a. שמנים), ואת המוצר buildup מתוך השיער שלך. אבל יש עשרות מותגים שונים לבחירה ואפילו סוגים נוספים בתוך המותגים האלה.

כנ”ל לגבי מזגנים.

מזגנים נועדו להוסיף ברק, להגן על השיער מפני ייבוש, ולאפשר יותר קל. הנה, אנחנו רצים למטה שמפו ומרכך הטוב ביותר עבור 4 סוגי שיער שונים.

שיער גס, מתולתל

שיער מתולתל הוא כמעט תמיד שיער יבש והנה למה: שמנים המיוצרים הקרקפת לא לנסוע כמו בקלות במורד השיער כמו שהם עושים עם שיער חלק.

אתה צריך שמפו מרכך שיער תוך מזעור frizz. שמפו, שמפו לחות עבודה הטובה ביותר עבור מרקם זה השיער. תראו את רשימת החומרים עבור שמן wheatgerm, חמאת שיאה ושמנים אגוזים (שקדים מקדמיה, למשל) בשמפו שלך. סיליקונים וגליצרין גם עובדים על לחות עמוקה. אלה נוטים מעיל את פיר השיער, לכידה מים בפנים.

מזגנים: יותר מכל סוג אחר של שיער, נשים עם שיער גס, מתולתל חייב להתנות בכל פעם שהם שמפו. חפש מרכך לחות במיוחד שנעשו במיוחד עבור שיער גס.

פעם בחודש להשתמש בשמן חם לטיפול. עבור שיער יבש במיוחד, השתמש בטיפול לחות אינטנסיבי מדי שבועיים.

טיפ נוסף: שיער מתולתל לא צריך להיות שטף מדי יום. אתה רק להתייבש השיער ולהפוך אותו מטושטש יותר unmanageable. חלופה נוספת לשטיפות שמפו היא לשטוף את השיער במים ולאחר מכן בצע עם מרכך.

כמו כן, לפטר את המייבש מכה (הם נוטים לייבש את השיער אפילו יותר) ולתת curls יבש באופן טבעי.

שיער עדין, שמנוני או צולע

שיער עדין הוא רגיש ביותר להסתכל “שמנוני” והוא יכול לקבל את זה אחרי יום אחד בלבד. לבחור שמפו ברור להתרחק אלה שמנת כי נעשו עבור האחיות curlier שלך. אתה רוצה שמפו עדין מסומן כביסה יומי או תכופים. השיער הסודי שמפו עדין טמון מרכיב גוף הבניין שנקרא panthenol. מומחים שיער נשבע כי panthenol חודר לציפורן השיער עושה כל גדיל עבה.

נשים עם שיער עדין צריך גם שמפו יבש גדול על היד כדי לעזור לקנות זמן בין שמפו. לא רק שמפו יבש לספוג שמנים, אבל זה מוסיף גוף גם כן.

מזגנים: לא כל הנשים צרות השיער צריך מזגנים. אם אתה מוצא שאתה יכול בקלות לסרוק את השיער לאחר כביסה ללא מזגן אתה יכול לדלג על זה. מזגנים טובים לסרוק את השיער בסדר. רק אל תתנו את המוצר לגעת הקרקפת שלך. עיסוי קל משקל מרכך מן באמצע פיר למטה ואין צורך להשאיר אותו לאורך זמן. אם יש לך שיער שמנוני מאוד, לחפש שמן שמן סופג שמן התה שלך מרכך.

טיפ נוסף: שקול להשתמש במרכך ספריי. הם נוטים להיות יותר קל משקל ולכן לא לשקול את השיער למטה.

כמו כן, אלא אם כן השיער שלך הוא שמנוני במיוחד, אין צורך “לשטוף ולחזור.” שמפו אחד יעשה אותך. אתה לא צריך לקשקש פעמיים.

צבע שיער או טיפול כימי

המטרה שלך היא לחזק אזורים חלשים בפיר שיער שבאופן טבעי מגיעה צביעה, מיישר, מרגיע או מתיר שיער. חפש שמפו מבוסס חלבון עם מרכיבים כגון חיטה ותמציות סויה או חומצות אמינו משי.

למרבה הצער, שיער מעובד יתר על המידה יכול לסבול שורשים שמנוני אבל פיר יבש מסתיים. לכן, שטיפת שיער מעובד יכול להיות עסק מסובך. אתה רוצה לנקות את השורשים תוך לחות הקצוות. אנו ממליצים לרחוץ את השיער מדי יום ביומו עם שמפו המיועד לשיער רגיל. התרכזו בניקוי הקרקפת. לאחר מכן להשתמש מרכך חזק רק על אמצע פיר לקצות השיער. הנה טיפים אחרים שמפו עבור סוגי שיער מעובדים הבאים:

  • צבעוני. מומחי שיער נשבעים שמפו להגנה על צבעים מכילים חומרי ניקוי עדינים ומרכיבים המשמרים צבע. מומחים אחרים מציעים שמפו עבור צבע טיפול שיער הם רק עוד דרך לחברות להרוויח כסף ממך. הם מציעים להשתמש ניקוי עדין כגון שמפו התינוק במקום שמפו מיוחדים יקרים. אנחנו אומרים: מה עובד בשבילך. לא אכפת לך לשלם על הדברים המפוארים? אז תעשה את זה. אם אתה אוהב את זה, ואז מקל עם זה. עשרות מוצרים על המדפים חייב להיות אומר שהם עובדים עבור מישהו.
  • מותר או רגוע. כל שמפו לחות יעבוד עבור סוג השיער שלך, אבל להחיל אותו רק לשורשים ולשפשף אותו היטב. ואז להחיל פרץ מהיר של מים. בעוד המים זורמים במורד השיער, עיסוי שיער כדי להסיר לכלוך ולכלוך. יש לשטוף היטב. אתה לא רוצה לדלג על מרכך. הקפד לשמור על מרכך מן השורשים.

מזגנים: חפש מרכך עשיר כדי לשמש בעיקר על הקצוות של השיער שלך. הימנע מזגנים המכילים סיליקון, שכן הם נוטים להסיר צבע.

טיפ נוסף עבור שיער מעובד: לשטוף את השיער שלך רק כל כמה ימים כדי למנוע ייבוש החוצה. אתה יכול להשתמש בשמפו יבש; או אם אתה בלונדיני, אבקה טלק, בין שטיפות.

שיער יבש או פגום

הימנע שמפו ברור ללכת ישר עבור אלה שמנת. אלה חלקה, דה מסובך, ו מפוזר סטטי. חפש גליצרין קולגן כדי לעזור לשחזר את מאזן הלחות לשיער שלך.

מזגנים: שוב, לחות היא המפתח. אתה רוצה לחפש מרכך לחות במיוחד.

No Replies to "שמפו הטוב ביותר עבור כל סוגי השיער"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    43 + = 49