איך לדבר עם הספר שלך או מעצב אופנה | insightyv.com

איך לדבר עם הספר שלך או מעצב אופנה

איך לדבר עם הספר שלך או מעצב אופנה

השיער שלך הוא חלק קריטי של המראה הכולל שלך – ליד הפנים שלך, זה אחד הדברים החשובים ביותר שיכולים להשפיע על האופן שבו אנשים תופסים אותך. קבלת התספורת הנכון להחמיא תכונות הפנים שלך ולשפר את המראה שלך מתחיל להיות מסוגל לתקשר בצורה יעילה עם הספר שלך או מעצב אופנה. לשם כך, הנה כמה טיפים על איך לדבר עם הספר שלך או מעצב אופנה.

להביא תמונה

זה דבר אחד בחורים, משום מה, מתביישים לעשות, אבל תמונה אומרת אלף מילים ויכולה לעזור להראות את הספר או מעצב אופנה בדיוק מה יש לך בראש.

לעתים קרובות, תספורת השיער אינה עקבית מסטייליסטית לסטייליסטית (“גבהים קצרים וצדדים” יכולים להיות דברים שונים לסטייליסטים שונים), אבל תמונה תציג בדיוק את מה שאתה מחפש. עם זאת, בעת בחירת סגנון, להיות מְצִיאוּתִי. בחר סגנון שמוצג על בחור עם סוג שיער דומה או תכונות כמו שאתה.

בקש הצעות

הנה את העסקה, barbers ו stylists הם מאומן במיוחד כדי לדעת מה הסגנון יעבוד עם סוג השיער שלך ואת צורת הפנים. אם אתה תקוע ב rut או לא יודע מה ייראה הכי טוב, לבקש הצעות — וללכת עם מה הספר שלך או מעצב אופנה אומר לך לעשות. אתה יותר סביר בסופו של דבר עם תספורת הנכון עבור תכונות הפנים שלך ואת אורח החיים – אם לא, זה השיער תמיד לגדול בחזרה. אם אדם חותך את השיער שלך לא מציע שום הצעות, זה יכול להיות הזמן לפטר את הספר או מעצב אופנה ולהמשיך הלאה.

לדבר על הבעיות שלך

לדבר עם הספר שלך או מעצב אופנה על מה שאתה לא (ולעשות) כמו על השיער שלך.

האם אתה מרגיש שהוא יבש מדי? האם יש לך cowlick רע? ספר להם על זה – זה יאפשר להם לעבוד פתרונות לענייני השיער שלך לתוך השירות שלך. שינוי לחתוך שלך יכול לעזור לאלף cowlick בדיוק כמו המוצר הנכון יכול להביא את החיים לשיער יבש. יש לך בעיות שיער? תספורת שלך, לעתים קרובות יותר מאשר לא, יהיו פתרונות.

תהיה מציאותי

לכולנו יש רעיונות על מה שאנחנו אוהבים את השיער שלנו להיראות, אבל חשוב להיות מציאותי. אם אתה גבר בגיל העמידה עם קו שיער נסוג, אתה כנראה לא הולך לעזוב נראה כמו החלפת שיער עם בראד פיט. רוב נהדר barbers או מעצבים ינסו לעבוד עם הראש של השיער שנולדת עם ולא לנסות להמציא מחדש את הגלגל. לדעתי, התספורות הטובות ביותר הן אלה אשר אינם דורשים הרבה מהומה או מוצר להיראות טוב עד הביקור הבא לסלון.

היצמד לתוכנית

לאחר שהחלטת על סגנון ועבודה החלה, להימנע משינוי הקורס. שום דבר לא יחמיר ספר או מעצב אופנה יותר מאשר לקוח אומר, “אנחנו יכולים ללכת קצר יותר” כמו שהם מסיימים תספורת. לעתים קרובות, שינוי אורך החתך (או אפילו חלק ממנו) ידרוש חיתוך מחדש של הראש כולו. אם מעצב אופנה הוא על לוח זמנים צפוף, אתה בהחלט לקבל עבודה למהר.

זהירות באמצעות Word “קצר”

סטייליסטים שונים יש פרשנויות שונות של תספורת קצרה צריכה להיות. אני בא מרקע ספרדי ועשיתי המון תספורות בסגנון צבאי. לי, תספורת של גברים קצרים תציג מעט עור – כנראה יותר ממישהו הרגיל ללבוש את השיער שלהם עוד קצת יהיה נוח עם.

לדבר על אורח החיים שלך

אם אתה נמוך תחזוקה הבחור, הקפד לתת את barbers או מעצב אופנה יודע את זה מראש. אתה לא רוצה לעזוב עם סגנון הדורש הרבה זמן בשגרת הבוקר שלך אם אתה “לשטוף ללבוש” בחור אחי. תספורת שנועדה להיות “מנוסח” כל יום לא ייראה טוב אם אתה לא לוקח את הזמן כדי לשמור על זה, אז אתה רוצה לבחור סגנון כי הוא הולם יותר את אורח החיים שלך ואת רמת הנוחות עם סגנון.

שאל על המוצר

רוב barbers או מעצבים ישתמש איזה סוג של מוצר סגנון השיער שלך. שימו לב כאן! שים לב כמה מוצר הם משתמשים בך וכיצד הוא מוחל. שאל שאלות – האם הספר שלך או מעצב אופנה להראות לך איזה מוצר הם משתמשים ולקבל הוראות מפורטות מהם על איך בדיוק להשתמש במוצר.

יש ממש מאות מוצרים עיצוב, כך ניווט אלה מים יכול להיות מבלבל.

הדרך לתספורת טובה יותר

עכשיו שיש לך את הבסיס על איך לדבר עם הספר שלך או מעצב אופנה, אתה על הדרך שלך כדי לקבל את התספורת הטובה ביותר אי פעם בראש. רק תזכור לעולם לא להיות ביישן או נבוך לשאול שאלות ולהיות פתוח להצעות. מי שחותך את השיער שלך רוצה כדי לגרום לך להיראות הכי טוב שלך אז אתה תמשיך לחזור. ברגע שאתה מוצא ספר או מעצב אופנה אתה נוח עם, מקל איתם. ככל שאתה נוח יותר (וככל שאתה יודע טוב יותר) אדם חיתוך השיער שלך, כך פתוח יותר לתקשורת שתיהן. עכשיו, לך תספורת!

No Replies to "איך לדבר עם הספר שלך או מעצב אופנה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 59 = 61