איך לאלף שיער – insightyv.com

איך לאלף שיער

אם יש לך שיער מתולתל ולח בסביבה לחה, סביר להניח שאתה סובל שיער מקורזל. שיער מתולתל נוטה להיות יבש והוא רגיש במיוחד לחות. זה פשוט רוצה לספוג את הלחות באוויר, מה שגורם את השיער של cuticles להתרחב, אשר ולכן גורם frizz.

אז איך לשלוט frizz? זה אפשרי לשלוט frizz, אבל אתה צריך לחמש את עצמך עם המוצרים הנכונים ואת הסגנון הנכון.

הנה כמה כללים לחיות על ידי:

זהיר עם שמפו זה

שמפו יכול להסיר שיער של שמנים טבעיים שלה, שהם למעשה לוחמי frizz גדול. כדי להימנע מקשקשים, מקציף רק כמה פעמים בשבוע עם שמפו עדין, רצוי אחד שאינו מכיל סולפט (ראה רשימה זו של שמפו ללא סולפט חינם). שמפו ללא סולפט הם עדינים על השיער והקרקפת. אתה יכול להשתמש אבקת התינוק או שמפו יבש כדי לשמור על שמן במפרץ בין שטיפות.

כמו כן, שקול את “Lo-Poo” או “no-poo” שמפו כי כרגע פופולרי בטירוף בקרב ידידי ניו יורק עם שיער מתולתל. נוצר על ידי נשים מתולתל שיער עבור שיער מתולתל, דלה קרל של No-Poo ו- Lo-Poo שמפו, הם ללא סולפט, מלא moisturizers אורגני נוצר עבור הגנה frizz האולטימטיבי.

  • דווה קורל נו-פו
  • דווה קורל לו-פו 

לחבק מזגנים וטיפולי שמן

לדברי הסטייליסטית ריטה חזן במגזין “עוד”, “השיער הוא כמו עור: אתה חייב לשמור אותו hydrated.” היא מספרת את המגזין היא slathers על טיפול שמן כמו Phyto Subtil אליקסיר אינטנסיבי תזונה להאיר שמן לפני שהיא הולכת לישון.

אחר כך היא מבשלת אותו בבוקר.

אלא אם כן יש לך שיער סופר מעולה (השיער המתולתל ביותר הוא לא בסדר), אתה צריך השיער השיער לאחר כל שמפו. מרכך עמוק מגן על מוט השיער, ציפוי אותו כך שהוא מסוגל פחות לספוג את הלחות באוויר. אפשר למרכך להישאר לפחות 5 דקות לפני השטיפה.

אף פעם לא שיער יבש עם מגבת

שפשוף שיער יבש עם מגבת רק מחוספס את לציפורן, מה שהופך אותו נוטה יותר frizzies פעם זה מתייבש. במקום זאת, לסחוט שיער יבש עם המגבת. קראתי פעם שדרו בארימור נשבע על ידי סחיטת השיער שלה במגבות נייר סופגות (לחשוב על באונטי). החברה שלי עם השיער המתולתל מייבשת את השיער שלה במגבת סופג סופר שהיא קיבלה מחנות נסיעות (כמו אלה). היא אומרת שזה גודל מושלם.

מסרק בסרום סיליקון

לאחר השיער הוא יבש מיובש כראוי, מסרק ב-מרכך לעזוב או אפילו טוב יותר, במיוחד אם אתה הולך להשתמש מייבש שיער, ברזל מסתלסל או ברזל שטוח, מסרק בסיליקון המכיל בסרום (לחפש “dimethicone” על הבקבוק). ודא שכל תלתל מצופה.

סיליקון serums להבטיח את cuticle נשאר חלק ומציע הגנה מפני לחות.

הסוג הנכון של מכה מכה

להשקיע במייבש שיער יוני (ראה רשימה של מייבשי השיער הטובים ביותר), אשר מתייבש שיער הרבה יותר מהר, ולכן יצירת פחות נזק לציפורניים של השיער.

אתה צריך להשתמש מפזר כאשר מכה מייבשת שיער מתולתל. סטייליסטים נשבע על ידי מפזר בצורת יד של דווה אשר מאפשר לך למעשה להיכנס לתלתלים לייבש אותם.

הדרך הנכונה לפוצץ שיער יבש

לא מכה שיער ייבוש כראוי בהחלט לגרום frizz.

כדי לייבש את השיער כראוי, להחזיק את מייבש מכה מתחת לשיער, לסחוט תלתלים בכף שלך כמו שאתה יבש. אם אינכם משתמשים במפזר, כוונו את זרבובית המפשרת כלפי מטה, בכיוון השיער.

שעונים זה Hairspray, נסה ריסוס מבריק במקום

רוב hairsprays ו mousses יש אלכוהול גבוהה תוכן אשר incredibly ייבוש השיער כי אתה רק מוגן עם מזגנים ואת serums. אם אתה חייב ספריי שיער, להשתמש hairspray עם מעט אלכוהול. לסיים את השיער במקום על ידי spritzing תרסיס מבריק גבוה בכף היד שלך, משפשף את כפות הידיים יחד ולאחר מכן “palming” השיער שלך שם frizzies נוטים לצוץ.

נסה Palming קרם כבד על השיער שלך

כדי להבריח במהירות את השיער, לשפשף כמות אפונה בגודל של נויטרוגנה הנורמגוגיה פורמולה קרם ידיים בין הידיים ולאחר מכן את כף היד אותם מעל תלתלים לקצות.

No Replies to "איך לאלף שיער"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.