גברים מסוגננים עם שיער אפור – insightyv.com

גברים מסוגננים עם שיער אפור

Friday
של 08

סטיב מרטין


צילום © סטיבן Lovekin תמונות של גטי.

עבור גריי עם סגנון

רק בגלל שאתה הולך אפור, לא אומר שאתה לא יכול להיראות צעיר ומסוגנן. תסתכל על השחקנים האלה אפור מאוד פופולרי שיער ולראות בעצמך. כמובן, כולנו לא נראים כמו ג ‘ורג’ קלוני או אנדרסון קופר, אבל הכוכבים האלה מראים לנו שאתה יכול ללכת אפור עדיין נראה נהדר.

אני חושבת שסטיב מרטין אפור כל עוד אני חי. אני שמחה שהוא אף פעם לא ניסה להסתיר את זה. אתה יכול לדמיין סטיב עם שיער כהה? סטיב מראה כי שיער אפור מתוחזק היטב יכול להיראות נהדר.

02
של 08

אריק דיין


© פרייזר הריסון תמונות של גטי.

אריק לא מפחד לשים קצת אפור פנימה האנטומיה של גריי. ראשו הגדול של השיער תמיד חתוך היטב וזקן אופנתי נותן לו קצת סגנון נוסף.

03
של 08

טד דנסון


צילום: ג ‘ייסון קמפין תמונות של גטי.

לחיים כדי טד דנסון עבור הולך אפור עם סגנון. שערו האפור בהחלט לא עשה שום דבר נְזִיקִין לקריירה שלו. מצטער. לא יכולתי להתאפק. טד משלב את שערו האפור עם משקפיים אופנתיים ומלתחה גדולה כדי לשמור על קצותיו. הוא כמעט תמיד נראה נהדר.

04
של 08

ג’ורג’ קלוני


צילום: ג ‘ייסון מריט תמונות של גטי.

במהלך תקופתו ER, ג ‘ורג’ קלוני להגדיר מגמה חדשה על ידי החזרת תספורת קיסר. היום הוא שוב עושה את זה בכך שהוא נותן לשיער האפור שלו לזרוח. תספורת גדולה, בשילוב עם מעט קשקשים הפנים עוזר ג ‘ורג’ להישאר אופנתי. כמובן, את אספקת אינסופית לכאורה של נשים מדהימה עוזר, מדי.

05
של 08

ג’ון סטיוארט


צילום: ג ‘ייסון מריט תמונות של גטי.

ג ‘ון סטיוארט הוא בחור אחד חכם ומצחיק והוא הקלות בחינניות לתוך גיל העמידה. האפור ברקות מעניק לו מראה מבוגר יותר, אבל הוא שומר על קצה צעיר דרך שנינות מהירה ואישיות מהנה.

06
של 08

הריסון פורד


צילום: © Junko Kimura תמונות של גטי.

אין להכחיש כי הריסון פורד הוא בחור מגניב ואני אוהבת שהוא אף פעם לא מנסה להסתיר את השיער האפור שלו. שמירה על תספורת אופנתית (ובועטת בבעיטה בבלוקבסטר כל כמה שנים) עוזרת לו לשמור על הקצה שלו.

07
של 08

ריצ’ארד גיר


צילום © קווין וינטר | תמונות של גטי.

ריצ’רד גיר כבר אפור מאז שלו אישה יפה ימים והוא תמיד נראה נהדר. שערו האפור תמיד בהיר, מקושט היטב, ומסוגנן להפליא.

08
של 08

אנדרסון קופר


צילום © סטיבן Lovekin תמונות של גטי.

אנדרסון היא דוגמה מצוינת איך להיראות מסוגנן עם שיער אפור. תספורת קצרה וצעירה מעניקה לאנדרסון יתרון אופנתי. השיער האפור באמת גורם לו להתבלט גם כן.

No Replies to "גברים מסוגננים עם שיער אפור"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.