סיבות נפוצות של שיער פגום, כי אתה יכול להימנע – insightyv.com

סיבות נפוצות של שיער פגום, כי אתה יכול להימנע

לפעמים, בעיות שיער ללכת מעבר לבעיות ייחודיות כגון יובש או frizz. יש פעמים כאשר שיער פגום הוא מעבר לתקן. אין כמות של מיזוג, טיפולי חלבון או כל מוצר נס יכול לעזור. מה השתבש ואיך אתה יכול לוודא שזה לא יקרה שוב?

סיבות נפוצות של שיער שחור פגום

החדשות הטובות הן כי כל הגורמים המפורטים הם בשליטתך. אמנם זה עלול לקחת קצת עבודה כדי להפוך את הרגלי הטיפול שלך מסביב, אתה אמור להיות מסוגל כאשר אתה סדר עדיפות בריאות השיער שלך על כל דבר אחר.

התעללות כימית

זוהי הסיבה העיקרית של שיער פגום. כאשר מוצרים כמו relaxers ו צבע שיער הם נגישים בקלות, רוב אחד יכול לקנות אותם ולהשתמש בהם. הרבה זמן, הם לא משמשים כראוי וזה המקום שבו הנזק מגיע פנימה זה יכול להיות קשה במיוחד כדי ליישם מרגיע רק לצמיחה החדשה של השיער שלך, ולכן לשלם מקצועי לעשות זאת מומלץ מאוד. חופפים חופפים על שיער רגוע בעבר עושה את זה חלש יותר ובסופו של דבר להוביל לשבירה.

החלת צבע קשה על שיער מעובד כימית הוא עוד תרחיש נזק פוטנציאלי. צבע שיער בלונדיני על העצמות ישר רגליים הוא רק מבקש צרות. תהליך ההרמה וההפקדה על השיער שכבר מעובד קשה מכדי להשאיר בידי כל מי שאין לו ניסיון בטיפול בשערות כפולות.

כשמדובר בשיער בריא, לפעמים אתה צריך לעשות בחירות.

אתה לא תמיד יכול לקבל את זה צבע בהיר במיוחד אם אתה רוצה גם מנעולים יישר כימית, אז להחליט איזה חשוב לך יותר כדי למנוע נזק מוגזם.

חוֹם

אם השיער שלך הוא מעובד כימית או טבעי, יותר מדי חום יכול לפגוע בו. זה מתייחס לשימוש יומיומי חום באמצעות שימוש מגהצים שטוחים, מסתלסל מגהצים או לחיצה מסרקים.

זה חל גם על טמפרטורות גבוהות המשמשות אפילו פעם אחת. שיער יכול ו רָצוֹן לשרוף אם חם מאוד כלים משמשים על זה.

למרבה הצער, כמה נשים מצאו את זה בדרך הקשה באמצעות מגהצים שטוחים ליישר את השיער הטבעי שלהם. הטמפרטורות גבוהות מדי הרגו את תבנית תלתל שלהם ללא כמות של שמפו ומיזוג הוא מסוגל להחזיר אותו. אין שום דבר יפה לגדל את השיער הטבעי שלך ואז יש מקל ישר, פגומים חתיכות בכל רחבי אפרו.

הַזנָחָה

שיער בריא באמת לא קורה. זה נהיה כך שגרה טיפול, כלומר אתה צריך איזה סוג של שגרה במקום. כמה נשים לראות את המילה “שגרתית” וחושבים זה כרוך שעות על גבי שעות של עיצוב, grooming ופינוק. לא כל כך! כל משטר שיער טוב צריך את הדברים הבאים:

  • שַׁמפּוֹ
  • הַתנָיָה
  • מיזוג עמוק
  • חלבון (אופציונלי)

אם תבחר טיפולים אחרים כגון pre-poos ושטיפת שמן, זה בסדר, אבל הם לא נחוץ. בחירות בסגנון חכם תוכנית טיפול פשוטה יכולה לגרום להוצאות לא יותר מ 20-30 דקות על tresses שלך ברוב הימים, לא לספור לשטוף ימים עמוקים מיזוג.

פתרון לטיפול בשיער פגום

כאשר השיער שלך הוא רק יבש, אפילו מוגזם כך, אתה יכול לעבוד כדי לקבל את הלחות בחזרה בו.

זה עלול לקחת זמן מה (לפחות כמה שבועות), אבל זה יכול להיעשות. הנזק, לעומת זאת, שונה לחלוטין. לאחר השיער הוא מטוגן בעבר נקודת אל חזור, אין באמת לחזור לשיער בריא. הפתרון היחיד הוא לנתק את השיער הפגוע. זה יכול להיות כואב לשמוע אם אתה באמת רוצה השיער שלך לגדול יותר, אבל שיער ארוך זה פגום לא יעשה שום דבר בשביל המראה שלך. במקום זאת, פשוט להיפטר חתיכות פגום, להתחיל מחדש ונדר לא לחזור על אותן טעויות.

No Replies to "סיבות נפוצות של שיער פגום, כי אתה יכול להימנע"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.