מה יכול טיפול חלבונים לעשות שיער שחור? – insightyv.com

מה יכול טיפול חלבונים לעשות שיער שחור?

אתה רוצה שיער בריא, אז אתה לוודא שאתה במצב לחות אותו, כמו גם לטפל בגופך כדי לעודד צמיחה בריאה. אם ראית טיפולים חלבונים יושב על המדף בחנות, מבטיח לחזק את השיער שלך, אתה צריך לנשוך?

היתרונות של טיפולים חלבונים על שיער שחור

התשובה הקצרה היא: זה תלוי. הרבה אם אתה יכול ליהנות מטיפול חלבונים תלוי איך אתה לובש את השיער שלך.

נשים אשר באופן שגרתי לעשות את השיער הבא שלהם יהיה להרוויח הרבה מן הטיפולים חלבון רגיל:

 • צֶבַע
 • לְהִרָגַע
 • טקסטורה
 • סגנון חום

תהליכים כימיים וחום ישיר יכולים להינתק בשכבה החיצונית של השיער, ולהותיר פערים בקצף. טיפולים חלבון לעזור למלא אותם פערים, כך מוט השיער שלך נראה ומרגיש חלק במקום מחוספס למגע. כאשר השיער נראה שביר ו frizzes בקלות, רוב הסיכויים שזה חסר חלבון.

מה אם אתה לטהר של כימיקלים, חום וצבע?

אז נניח שאתה לא עושה את כל הדברים האלה לשיער שלך. הצורות שלך הן טבעיות לחלוטין, במרקם ובצבע. האם אתה עדיין צריך שום חלבון נוסף?

טיפולי חלבון מנוהל כראוי כנראה לא יזיק, גם אם אתה לובש את השיער שלך 100% ללא כימיקלים. אתה צריך לזכור לאזן חלבון עם לחות, עם זאת, כי יותר מדי חלבון בסופו של דבר יבש את השיער שלך. זכרו: חלבון מגיע בחוזקות שונות, ולכן כל סוגי הטבעי יכולים להיצמד לטיפול מתון מדי פעם ולא לדאוג למוצרים אינטנסיביים המיועדים לבעיות רציניות.

עבור נשים אשר צבע וליישר את השיער, טיפולים חלבונים לחזק אזורים של השיער כי הם נחלש על ידי כימיקלים. הם פועלים כדי לבנות את השיער שלך back back כי הרבה של טיפול יומי ו “ניצבים” אתה עושה כדי ליצור שבב תסרוקת משם של cuticle השיער שלך. גם אם אתה כימי לטפל בשיער שלך וזה נראה בריא מספיק, טיפול חודשי או דו חודשי ישמור אותו בצורת קצה העליון.

סימנים שאתה צריך חלבון בהקדם האפשרי

אם יש לך סימנים אלה, נסה טיפול בחלבון ופעל משטר חלבון רגיל מיד:

 • אובדן גמישות – שיער במצב טוב יכול למתוח בתנאים רגילים בלי לשבור. אם אתה תוהה על גמישות השיער שלך, נסה את הבדיקה: מתיחה שיער רטוב ולראות אם זה בקלות מצליפה בחזרה בלי לשבור. אם כן, השיער שלך במצב טוב. אם למתוח אותו וזה נשבר בקלות, אתה צריך להגדיל את החלבון בשיער שלך.
 • נזק רציני – כאשר השיער כבר overprocessed עם כימיקלים, זה יכול להרגיש ולהיראות כמו אצות כאשר הוא רטוב. כאשר יבש, זה עשוי להרגיש כמו כרית בריו מחוספסת. זה לא יובש רגיל כי שיער שחור נוטה. למרות שיער שחור לא יכול להרגיש בדיוק כמו משי, שיער בריא הוא עדיין רך למגע.
 • שבירה חדה – זה לא שיער ממוצע שפיכת כי כולם חווים על בסיס יומי. שיוף רגיל לעיתים קרובות יוצא מסרק או מברשת. כאשר השיער שלך נשבר בגלל חולשה, תמצא את זה בכל מקום; על הכרית שלך, על גב המושב שלך, על החולצה שלך, על רצפת חדר האמבטיה. זה עלול להפוך את הצמד או צליל popping כאשר אתה מסרק את זה.

עבור נזק חמור, טיפול אינטנסיבי חלבון עשוי להחזיק את הבלתי נמנע ולמנוע לשפוך בכל מקום, אבל בסופו של דבר, אתה צריך לחתוך את כל השיער שלך פגום.

זוהי הדרך היחידה ליהנות שיער בריא על הראש כולו.

No Replies to "מה יכול טיפול חלבונים לעשות שיער שחור?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.