ברברשופ וסלון כללי התנהגות – insightyv.com

ברברשופ וסלון כללי התנהגות

לדעת מספרה נכונה נימוסים סלון הוא חלק חשוב של הביקור בסלון שלך מקבל תספורת טובה יותר. בואו נסתכל על כמה דברים משותפים ללקוחות לעשות את זה יכול לעשות ספר או מעצבנים עבודה קלה יותר ולעזור לך להפוך את הלקוחות האהובים עליהם.

שב בשקט

זוהי אחת הבעיות הגדולות ביותר שיש לי לעתים קרובות עם הלקוח, במיוחד כאשר עושה עבודה דיוק קצר יותר. לקוחות לעיתים קרובות לזוז באופן בלתי צפוי (בין אם זה לתפוס את הטלפון שלהם, להתעטש, או פשוט לנסות לקבל יותר נוח).

להיות עדיין חשוב כדי להבטיח את האדם לחתוך את השיער שלך לא עושה טעות – אם הלקוח זז אפילו סנטימטר או כך בזמן קריטי במהלך התספורת, התוצאה יכולה להיות לעתים קרובות אזור קטוע (או גרוע מזה). פעם היה לי לקוח להגיע אל הטלפון הנייד שלו בזמן שאני זמזום סביב האוזן שלו בסופו של דבר עם פס קירח בצד של הראש שלו. אם אתה צריך לזוז, הקפד להזהיר את הספר או מעצב אופנה הראשון (או לעשות זאת כאשר הם לא חותכים).

להגיע בזמן

עבור מינויים חנויות, לקוח אשר פועל מאוחר יכול לעתים קרובות להפוך את הספר / מעצב אופנה לרוץ על כמה לקוחות (או לחתוך פינות כדי לקבל את הלקוח מאוחר סיים מוקדם כדי לא לרוץ מאחור על שאר הספר שלהם). אם אתה רץ מאוחר, שִׂיחָה כדי לתת להם לדעת כך החנות יכולה לנסות להתאים אותך. האם אתה באמת רוצה מישהו ממהר דרך התספורת שלך כי אתה רץ מאחור?

יש לך רעיון של מה שאתה רוצה

כמובן, חלק מתהליך קבלת תספורת היא חלק התייעצות מלפנים שבו אתה מדבר עם השיער שלך ולהחליט איזה סגנון אתה אחרי.

לאחר תהליך זה, תן את הספר או מעצב אופנה לעשות את העבודה. יש כמה דברים מתסכלים יותר מאשר להגיע לסוף תספורת ולשמוע לקוח אומר, “אנחנו יכולים ללכת קצר יותר?” זה יכול לעתים קרובות לגרום צורך לחתוך מחדש את כל הראש. אם אתה עובד תספורת על ידי פגישה או אם החנות היא עסוקה, אתה בטוח כדי לקבל עבודה למהר.

אם אתה באמת צריך לשנות את דעתך במהלך תספורת, לנסות לעשות זאת לפני שאתה רחוק מדי לתוך כך הספר או מעצב יכול להסתגל לפני התספורת הוא סיים.

אל תהיי דקה אחרונה

חשוב לזכור כי חיתוך השיער הוא עבודה קשה – ספרים מעצבים לבלות יום שלם על הרגליים עם הידיים שלהם באוויר. בסוף היום, הם מוכנים להגיע הביתה להירגע. לקוחות אשר רץ ברגע האחרון יהיה לעתים קרובות מתמודד עם מעצב מעצבן עייף, מוטרד אשר עשוי למהר את העבודה כדי להגיע הביתה. גם אם הם לא, הם עייפים כנראה לא יכול להיות במיטבו. זה תמיד הכי טוב להיכנס ולצאת מוקדם!

אל תבוא ב Nasty

יש לי לקוח זה. השם שלו הוא בילי (ואני מקווה שהוא יקרא את זה). בילי תמיד נכנס מיד אחרי שהוא הולך לחדר הכושר. הוא מזיע ומסריח, ושערו יכול להיות קצת גס. גם אם אנחנו שמפו את השיער שלו, את כל השאר הוא עדיין מסריח ומזיע. כדי להפיק את המרב מהביקור שלך, תמיד לנסות לבוא לתספורת נתקל טרי מקלחת (רצוי עם מוצר לא השיער שלך). פעם היה לי בחור לבוא אחרי לבלות יום זפת גג בלי להתקלח. והוא הריח כמו זה. אין דבר גרוע יותר לסטייליסט של ספר מאשר להתמודד עם בחור גס.

כל לנסות לחתוך שיער בלי ממש לגעת לקוח? תאמין לי, זה לא משימה קלה!

להישאר מחוץ לטלפון שלך

תקשורת עם הספר שלך או מעצב אופנה במהלך תספורת חשוב ואתה לא יכול לעשות את זה אם אתה בטלפון. שלא לדבר על זה זה ממש ממש גס. לפני לבוא לתספורת, להפעיל את הטלפון הסלולרי שלך ולתת את הזמן להיות מרגיע ולתת לך הזדמנות לנתק או להירגע. יש לי פיטר לקוחות עבור מדבר על הטלפונים שלהם במהלך התספורות.

הימנע ראש כובע

יש לי עוד לקוח, שמו רייאן. אני לא חושב שראיתי את ראיין נכנס לחנות בלי כובע על ראשו. Ryan בדרך כלל מקבל קיצוץ קוצץ קצר, שאני אוהב לעשות יבש אז אני יכול לראות בדיוק איך התספורת היא מיזוג. הבעיה היא עם לחתוך של ריאן היא כי זה בלתי אפשרי לראות את השילוב עם זה הכובע הגדול ol בראש שלו (אני בדרך כלל צריך שמפו אותו לייבש אותו, משאיר לי פחות זמן במהלך התספורת שלו כדי להתמקד חתך עצמו).

כפי שציינו לעיל, זה תמיד הכי טוב לבוא נקי, יבש, ללא מוצרים וכובעים. לעתים קרובות, מעצב אופנה ירצה לראות איך השיער שלך מתנהג באופן טבעי, כך שהם יכולים ליצור סגנון שעובד עם דפוס הצמיחה הטבעי של השיער שלך. זה לא יכול להיעשות אם השיער שלך הוא מעוך למטה על ידי כובע הראש.

עצה טוב

Barbers ו stylists תלוי עצות עבור חלק גדול של ההכנסה שלהם, כדי להיות בטוח טיפ היטב. תאמין לי כשאני אומר איך אתה טיפ לך ספר או מעצב אופנה חשוב – הם יזכרו את tippers נהדר (ואת הרעים) ו ישרת אותך בהתאם.

תהיה נחמד

זה אף פעם לא מפסיק להדהים אותי כמה לקוחות יכולים להיות גס רוח ממש לאדם שעומד לחתוך את השיער שלהם. יש להניח כי ספר או סטייליסט הוא “מתחת להם” ולא משכיל, ולכן, לא ראוי לכבוד. זה רחוק מן האמת. כל מי שחותך שיער חייב להיות משכיל (למדנו כל מיני דברים, כולל מחלות של העור, עצמות של הפנים, קומפוזיציות כימיות, עבודה טכנית וכו ‘) ולהיות ספר או מעצב אופנה הרבה יותר מאשר רק חיתוך שיער. רובנו יש דרישות חינוך מתמשך כלומר חינוך עוד יותר. רוב האנשים מאחורי הכיסא הם לא עצלן או טיפש והם ראויים לכבוד. להיות גס או מכובד לאדם הולך לחתוך את השיער שלך הוא רק רעיון רע אם אתה רוצה לחתוך גדול. אני כבר ירו לקוחות על התנהגות גסה. כמובן, חשוב כי הספר או מעצב אופנה להיות מנומס וכבוד בתמורה (אם הם לא, אתה צריך לירות את הסטייליסטית שלך).

הפריטים לעיל הם רק כמה חיות מחמד peeves ברברים רבים וסטייליסטים יש עם לקוחות יש להימנע. כמובן, כפי שציינתי, חשוב כי אדם חיתוך השיער שלך מתייחסים לך עם מקצועיות וכבוד בכל עת גם כן. בניית מערכת יחסים מעולה עם השיער שלך הוא חיוני וזה מתחיל עם כבוד הדדי זה לזה תקשורת פתוחה. ניסיון הסלון שלך צריך להיות מהנה (עבור הסטייליסטית גם כן) ולהשאיר לך להרגיש מחודשת ומראה נהדר!

No Replies to "ברברשופ וסלון כללי התנהגות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.