חשיבות החלב של לחות / מאזן חלבון – insightyv.com

חשיבות החלב של לחות / מאזן חלבון

אתה יודע כי השיער שלך צריך גם לחות וחלבון, אבל כשמדובר כמה או כמה פעמים אתה צריך אותם, אתה עלול להיות במחירי הפסד. למרבה הצער, אין נוסחת קסם שיכולה לקבוע כמה לחות וחלבון שלך tresses צריך. הוספת גורמים כמו תהליכים כימיים, שגרות סטיילינג יומי, ואפילו נקבוביות, ואתה יכול לראות למה זה לא כל כך פשוט.

הנה כיצד לקבוע הנחיות כלליות על איך ליצור מאזן לחות / חלבון טוב בשבילך.

כמה לחות יש צורך שיער שחור?

שיער שחור צריך לחות, ובדרך כלל הרבה מזה. הנטייה לשיער שחור להיות יבש על ידי הטבע אומר שאתה צריך להיות פרואקטיבית הוספת ולשמור לחות לבריאות אופטימלית. אתה מוסיף לחות מספר דרכים:

 • ניקוי
 • הַתנָיָה
 • מיזוג עמוק

חשיפה רגילה למים שומרת על רכות, ולכן טיהור סדיר הוא המפתח. הוסף מיזוג לאחר כל שמפו, ואת מיזוג עמוק לפחות פעמיים בחודש, ויש לך התחלה טובה על לחות היטב לחות.

עם זאת, אתה בטח למצוא לחות מתייחס לאורך השבוע מועיל גם כן. קרמים, שמנים וקרמים לעזור חותם לחות, ולכן כדאי ליישם מוצרים אלה לשיער לח. מים או מוצרים מבוססי מים הם הבסיס הטוב ביותר לכך. בהתאם האיפור הייחודי של השיער שלך, אתה עלול למצוא מדי יום לחות הצורך, או פעם בשבוע יישומים יותר ממספיק.

אתה יכול גם למצוא לחות שלך צריך לשנות לאורך כל השנה, כדי להיות מוכנים לצבוט את השגרה שלך כנדרש.

כשזה מגיע לחות, כל אחד צריך את זה.

האם השיער שלך צריך חלבון?

שיער מורכב מחלבון, אז כן, אתה צריך את זה, אבל אולי לא כמו שאתה חושב. חלבון מחזק את השיער, אבל הטיפולים בדרך כלל ייבוש, אז אתה לא רוצה להגזים בהם.

אתה צריך יותר חלבון אם הם שלך tresses:

 • רָגוּעַ
 • חום מנוסח לעתים קרובות
 • צבעוני
 • פגום

רק בגלל שאתה צריך יותר חלבון לא אומר שאתה צריך מִגרָשׁ של זה. חלבון קל בצורת מזגן חופשה עשוי להיות מספיק. עבור רוב הנשים, הפעם היחידה של מוצר אינטנסיבי כמו ApHogee שני שלב חלבון טיפול נדרש עקב נזק חמור ושבירה (כלומר, מרגיע השתבשה). אחרת, כל המוצרים האלה צריך להסתפק במתן מספיק חלבון על בסיס מדי פעם, בערך פעם או פעמיים בשבוע או פחות. אתה יכול למצוא אותם קמעונאים גדולים כמו יעד או Walmart, חנויות יופי או רשתות כמו סאלי, והקישורים הבאים ייקח אותך אמזון.

 • ApHogee קראטין תה ירוק restructurizer
 • CHI קראטין לעזוב את הטיפול
 • מרכך מתקן קנרה
 • יסודות עיצוב DEEP מרכך שיער טיפול

מה אם אתה לא צבע, תהליך כימי או חום בסגנון השיער שלך בכלל? הצרכים שלך חלבון הם הרבה פחות מאשר מישהו שעושה. אתה עלול למצוא שאתה אף פעם לא צריך להחיל חלבון נוסף לשיער שלך, וזה בסדר. אם אתה מרגיש רעמה הצרכים שלך דחיפה של חיזוק, לנסות מוצר עדין כמו Aubrey Organics GPB ניקוי ומרכך מדי פעם.

בצע חלבון עם לחות

בכל פעם שאתה מחיל טיפול חלבונים אינטנסיבי, עליך לעקוב אחר עם מרכך לחות עמוקה.

אם לא, אתה מסתכן שיער פריך, פגום, וזה בדיוק מה שאתה מנסה לתקן או למנוע מלכתחילה.

בתור קו מנחה כללי, להתחיל על ידי ביצוע השיער שלך מקבל פעמיים כמו טיפולים לחות רבים כמו חלבון. נשים שעושות הרבה לשיער שלהן כנראה זקוקות לחלבון שבועי, אבל לא אינטנסיבי. זה אומר שאתה צריך עמוק מצב השיער שלך לעתים קרובות, גם כן.

זה לא תמיד קל למצוא איזון טוב לחות לחלבון, אבל כאשר אתה מכיר את השיער שלך ואת הצרכים שלה, תדע מתי להוסיף או לחתוך בחזרה על הרכיבים השונים הנדרשים עבור tresses בריא.

No Replies to "חשיבות החלב של לחות / מאזן חלבון"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.