מעבר לשיער טבעי: קבל את היסודות לפני לקיחת הצעד | insightyv.com

מעבר לשיער טבעי: קבל את היסודות לפני לקיחת הצעד

מעבר לשיער טבעי: קבל את היסודות לפני לקיחת הצעד

המעבר הוא לחזור למרקם שיער טבעי מיישור כימי או מאומן חום. במשך תקופה של שבועות או חודשים, קצוות השיער ינותקו עם התפתחות הצמיחה החדשה. בעוד תהליך המעבר יחייב את הלובש למצוא סגנונות שונים שעובדים עם שני מרקמים (מעובד כימית הטבעית), זה נחשב בדרך כלל אופציה פחות דרמטי לחזור לשיער טבעי מאשר “קוצצים גדולים”.

ידוע גם כ המעבר

כמה קל לעבור לשיער טבעי?

זה באמת תלוי בגישה שלך לצמיחה החדשה שלך, כמה אתה מוכן לחקור אפשרויות סטיילינג שונים ואת כמות המידע שיש לך. יש נשים מתקשות להתמודד עם מרקמים שונים של השיער הטבעי שלהם לעומת רגוע. עדיף לבחור תסרוקות כי למזג את המרקמים, בוחרים מתולתל על ישר. זה המקום פחות מתח על השיער שלך הכוללת ומסייע לך להתחיל ללמוד איך זה יהיה להתמודד עם טבעי לגמרי tresses.

לא מפתיע, כמה נשים לקבל מתוסכל במהלך תקופה זו ולחזור מרגיע. הרבה סבלנות יידרשו כדי לעבור את המעבר. אתה צריך לזרוע את עצמך עם מידע רב ככל האפשר, אבל לא מקבל המום – להשתמש מה חל עליך ולא לדאוג לשאר.

באופן כללי, המעבר שלך לשיער טבעי יהיה קל יותר אם תמצא כמה קל לנהל סגנונות אתה יכול ליצור ולקבל את המרקם הטבעי שלך על מה שהיא עושה ומה זה לא יכול לעשות בלי מניפולציה יותר מדי.

אתה יכול רק מעבר מ רגוע שיער?

בעוד שרוב הנשים שחוזרות לשיניים טבעיות עושות זאת משיער רגוע, יש נשים שמעולם לא החזיקו בכימיקלים מיישרים שהשתמשו בהן. עם זאת, הם עדיין לא זוכר איך השיער האמיתי שלהם נראה כי הם הסתמכו על גיהוץ רציפה או שטוחה.

עיצוב חום קבוע יכול, עם הזמן, לגרום מרקם משוחרר, כמו גם “נזק מבוקר”. נשים אשר לחצה את השיער במשך שנים יכול גם המעבר חזרה למצב טבעי לחלוטין.

כמה זמן אני צריך לעבור?

זה רעיון טוב לשקול איזה סוג של מסגרת זמן לאחר שתחליט המעבר. אתה תמיד יכול לשנות כמה זמן אתה באמת המעבר, אבל אם אתה מתחיל על ידי נותן לעצמך שישה חודשים או שנתיים של זמן המעבר, אתה מתחיל עם תוכנית במקום. אתה עלול למצוא שלושה חודשים לתוך המסע שלך כי אתה עייף לנסות למזג מרקמים שונים שלך לחתוך את הכל בבת אחת; כמו כן, כמה נשים ללכת שנתיים ללא מרגיעה כי הם רוצים להחזיק את האורך שלהם יכול רק לקצץ כמויות קטנות בכל פעם. זה תלוי בך כמה זמן אתה מקל עם זה. אם אתה אדם סבלני מאוד, אתה עשוי למצוא מעבר ארוך יותר מהנה, בעוד נשים פחות סבלני עשוי להיות להוטים לראות איך השיער הטבעי שלהם נראה כמו עכשיו.

No Replies to "מעבר לשיער טבעי: קבל את היסודות לפני לקיחת הצעד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 16 = 20