איך להשיג תספורת של רוברט פטינסון – insightyv.com

איך להשיג תספורת של רוברט פטינסון

הרבה בחורים רואים גברים כמו רוברט פטינסון עם ראשי השיער הגדולים והנפוחים האלה שנראים כאילו הם מתנגדים לכוח הכבידה וחושבים שזה פשוט בא באופן טבעי. לא. סוג הסגנון שלו לוקח עבודה – ואת הכלים הנכונים ואת המוצר.

ראשית, כמובן, יש לך את השיער הנכון. אם השיער שלך הוא דק מאוד, גס או מתולתל, הסגנון של פטינסון אולי לא עובד טוב על השיער שלך. לאחר מכן, אתה חייב לקבל את התספורת הנכון.

שכבות ארוכות על גבי צדדים קצרים יותר. לבסוף, אתה חייב להיות מוכן לבצע את הזמן כדי לשחזר את הסגנון וזה אומר באמצעות מייבש שיער. כן. מייבש כביסה. עם סוג זה של סגנון, אתה לא יכול רק מגבת יבש לזרוק מוצר כלשהו (אלא אם השיער שלך הוא קצר מאוד), כי הסגנון יהיה בסופו של דבר שטוח. אתה חייב לזרוק קצת חום על זה כדי להגדיר את השיער וליצור בסיס. רק אל תיתן לחברים שלך לראות אותך עושה את זה. עדיין רוצה לבלות קצת זמן במראה עובד כדי להשיג את זה בסגנון מחפש מאמץ? כך:

צעדים עבור Dos

 1.  החל כמות קטנה של בינוניות להחזיק ג’ל, כגון אמריקן Crew Spray ג’ל, לשיער שלך. השתמש באצבעות שלך כדי לעבוד את הג’ל מן השורשים אל הקצוות. הקפידו לא להשתמש ג’ל כי הוא עבה מדי כמו ג ‘ל כבד לא מייבשת ידידותית.
 2. התחל עם מייבש מכה שלך (Conair נוחות מגע טורמלין קרמיקה סטיילינג מייבש הוא טוב, אפשרות זולה) על הגדרת חום נמוך ולכן השיער לא יבש מהר מדי. באמצעות האצבעות שלך, לדחוף את השיער למעלה ובחזרה כדי ליצור גובה ונפח. אם אתה מוצא הקדמי הוא לא עומד גבוה כמו שאתה אוהב את זה, להחיל קצת יותר ג’ל ליד השורשים ויבש אותו קצת יותר. השתמש באצבעות כדי למשוך את השיער למעלה והחוצה ולהחיל חום בשורש ולעבוד את הדרך למעלה. המשך עד שהראש יבש. הערה: אם השיער שלך נראה גדול מדי וגבוה בשלב זה, אל תדאגי – נתמודד עם זה בתוך רגע.
 1. כדי ליצור קצת גל בשיער, להשתמש במברשת עגולה ועוטפים קטעים של השיער סביב המברשת. לכוון את המייבש המייבש ישירות על השיער לרגע כדי ליצור סלסול קל (כפתור מגניב ניתן להשתמש כדי להגדיר את סלסול).
 2. כדי ליצור הפרדה ולספק אחיזה נוספת (ולאלף דברים קצת), לעבוד כמות קטנה של הדבק לתוך האצבעות. אנחנו אוהבים את וודי של הרשת למטרה זו. באמצעות האצבעות שלך, לעבוד קצת את הדבק לתוך הקצוות של חלקי השיער כדי לספק הפרדה. רק להיות בטוח לא לחשוב על זה יותר ולעשות את הסגנון נראה כל כך.

  יצירת מחדש של רוברט של רוכל, סגנון שאנן לוקח קצת עבודה – ייתכן שיהיה עליך לנסות את זה כמה פעמים כדי לקבל את זה בדיוק. אם אתה לא מצליח לקבל את הסגנון לעבוד, להתייעץ hairstylist שלך מי יכול לתת לך אחד על אחד ההוראה.

  No Replies to "איך להשיג תספורת של רוברט פטינסון"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.