צריך למתוח את אחד שלך תלתלים? לעשות זאת ללא כימיקלים | insightyv.com

צריך למתוח את אחד שלך תלתלים? לעשות זאת ללא כימיקלים

צריך למתוח את אחד שלך תלתלים? לעשות זאת ללא כימיקלים

 

הבת שלך יש ראש מלא שיער סמיך, מתולתל מאוד ואתה בסוף השכל שלך להתמודד עם בעיות רך. כשהיא רואה אותך מגיע עם המסרק, היא נראית כאילו היא עומדת לבכות. שיער grooming לא צריך להיות תהליך כואב, לה או בשבילך! לפני שאתה מגיע עבור ערכת בית קידי פרם, להחזיק.

האם הבת שלך אפילו מבוגרת מספיק כדי שהשיער שלה יהיה רגוע? רק בגלל שאתה יודע מי מרגיע שיער של בן שלוש לא עושה את זה נכון.

רלקסרים עדיף להשאיר לילדים מעל גיל שתים עשרה. עד אז, אם אתה עדיין חושב להירגע יש צורך, אתה צריך למצוא דרכים אחרות, לא כימי של הפיכת השיער של הילד שלך לניהול בשבילך.

למרות היישור בכל צורה שהיא באמת לא הכרחי, אם אתה רוצה ליישר את השיער באופן שלא יפגע קרקפת עדיין בפיתוח זקיקי השיער, נסה שיטות אלה שיכולים “להרפות את השיער” עם שום כימיקלים לחלוטין.

כיצד למתוח תלתלים עם טכניקות סטיילינג כמו צמה או מתפתל

אתה יכול סגנון השיער באופן שישחרר את תבנית מרקם הדוק. לאחר שמפו ומיזוג, להחיל שמנים טבעיים, קרם לחות ו / או ג’ל בהיר, בהיר. ואז לצמה או לסובב את השיער של הילד שלך. מספר הצמות או הפיתולים תלוי בך. צמות קטנות ופיתולים יעזבו את השיער בצורה מסובכת יותר מאשר מקטעים גדולים או מעוותים. תן את השיער יבש. לאחר ייבוש, לפרום את הצמות או פיתולים.

המרקם של השיער יהיה משוחרר מעט ונינוח, תוך שמירה על כמות טובה של נפח.

כיצד למתוח תלתלים עם מייבש מכה

דרך נוספת אתה יכול להירגע כמה תלתלים הדוקים השיער עם מייבש שיער. אתה יכול להשתמש אחד עם מסרק פלסטיק המצורף, אבל תצטרך להיות עדין כך שהוא לא מושך כל כך הרבה על השיער של הילד.

אם אין לך קובץ מצורף, מסרק רחב שיניים או מברשת זיפים פלסטיק יעשה. שוב, להתחיל עם שיער שמפו טרי מותנה. לאחר החלת שמנים טבעיים או מוצר לחות על פי בחירתך, השיער צריך להיות מחולק לארבעה עד שישה חלקים, בהתאם לעובי. מתחיל בחלק התחתון של השיער, חום ישיר נמוך עד בינוני על קטע אחד בכל פעם כמו שאתה מסרק או מברשת את החלק למטה. לעבוד את הדרך עד הסעיף עד שתגיע הקרקפת. אתה לא מכוון ישר יושר; אתה פשוט מרגיע את המרקם. כאשר אתה עובד בעדינות דרך קטע, לסובב אותו ברפיון כדי לשמור את זה מן הדרך ולשמור על מתיחה.

קנה Infiniti Pro Conair 3-in-1 מערכת סטיילינג על אמזון

כיצד למתוח תלתלים עם Banding

אם אין לך את הזמן או מיומנויות צמה או טוויסט, והחלת אפילו חום נמוך הוא לא בשבילך, banding היא אפשרות נוספת. אתה יכול להתחיל עם שיער טריים טריים, אבל זה לא הכרחי, ואתה יכול להקה שיער יבש או רטוב מעט (banding שיער רטוב מאוד עלול לגרום זמן ייבוש ארוך). תזדקק למספר גדול של להקות אלסטיות ללא מתכת. חלק את השיער לתוך ארבעה עד שמונה חלקים, או יותר. החל קרוב לקרקפת, לעטוף רצועת אלסטית בבסיס סעיף ובמרווחים אפילו, ממשיכים להוסיף להקות לקטע.

האם זה כל הדרך עד הסוף, וחזור על כל מקטע. להשאיר להקות בן לילה. כאשר אתה מסיר אותם בבוקר, השיער יהיה עדין למתוח את זה.

קנה Scunci ללא נזק נזק ב אמזון

עוד סגנון ניהול

אתה עלול למצוא את זה יותר קל לסרוק את השיער, כי תלתלים הדוק היה קצת רגוע. שימוש רחב מסרקים השן הוא עדיין חיוני כדי למנוע משיכת השיער והקרקפת. על ידי לחיצה על טיפולים כימיים זמן רב ככל האפשר, אתה יוצר סביבה בריאה יותר לשיער הקטן שלך, אשר יסייע לה לשגשג.

No Replies to "צריך למתוח את אחד שלך תלתלים? לעשות זאת ללא כימיקלים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 13 = 20