אל תתנו פאה הקדמי תחרה נזק לשיער שלך | insightyv.com

אל תתנו פאה הקדמי תחרה נזק לשיער שלך

אל תתנו פאה הקדמי תחרה נזק לשיער שלך

אחת הסיבות פאות הקדמי תחרה הם העדיפו על ידי כמה נשים כדי פאות המסורתית היא חזיתות תחרה נועדו להפוך את השיער שלך נראה טבעי יותר. שלא כמו פאה פאות, חלק יכול להיראות מציאותי מאוד על חזית תחרה. אתה יכול גם לשנות היכן החלק שלך טמון על פאות הקדמי תחרה ביותר, נותן לך צדדיות יותר על פאה רגיל.

יש דרך נכונה ואת הדרך הלא נכונה מאוד ללבוש סוג זה של פאה.

נעשה באופן שגוי, לא רק שזה ייראה רע, זה יכול להיות מזיק לבריאות השיער שלך ואת הקרקפת. השחקנית הרוזנת ווהן סבלה מזיהום חמור, שהיא מייחסת לדבק המשמש להבטחת פאותיה. זה גם לא עזר כי היא התעלמה הבעיה במשך כמה חודשים לפני המבקשים טיפול רפואי עבור זה.

עבור נשים המחפשים חלופות סטיילינג, פאות הם לעתים קרובות בחירה מצוינת, כי אתה יכול ספורט כל צבע שאתה אוהב מבלי לפגוע שלך tresses. בנוסף, אתה יכול ללכת ארוך או קצר בלי לחכות לצמיחה, או לגעת זוג המזמרה. למד כיצד ללבוש חזית תחרה ללא נזק על ידי ביצוע הטיפים הבאים.

טיפים ללבוש חזית חזית תחרה

 • אבטח את השיער הטבעי שלך: אתה יכול צמות ארוכות יותר על הקרקפת כדי ליצור משטח שטוח, או אם השיער שלך קצר, אתה יכול לעטוף אותו. ודא שכל השיער שלך מאובטח לפני החלת כל דבק.
 • השתמש בדבק הנכון: ישנם דבקים שנעשו במיוחד עבור הבטחת חזיתות תחרה במקום. השתמש באחד מאלה. זה לא הזמן לשלוף דבק ריסוס או דבק המיועד פרוייקטים מלאכה. לפני שאתה לובש פאה בפעם הראשונה, לעשות בדיקת תיקון כדי להבטיח שאתה לא אלרגי לדבק. אם להחליף מותגים של דבק, לעשות בדיקת תיקון עם כל דבק חדש שתנסה. אם אתם מתכננים לשחות פאה שלך, תצטרך דבק עמיד למים. אתה יכול גם להשתמש פעמיים צדדית קלטת לצרף את פאה אם ​​אתה יודע שאתה רק מתכנן ללבוש את זה במשך כמה ימים.
 • שמור על השיער שלך: אם אתה רק ללבוש פאה שלך שבוע בערך בכל פעם, אתה יכול לדלג על שמפו ועל מיזוג עד שתסיר אותו. ללבוש לטווח ארוך, לעומת זאת, דורש טיפול שגרתי, כך השיער שלך לא הופך יבש ושביר. לאחר ניקוי השיער והקרקפת, יש לייבש היטב את הצעיפים, בעזרת מכסה המנוע או מייבש הכביסה במידת הצורך. המאפשר הקרקפת שלך להישאר רטוב מתחת לפאה שלך מזמין בעיות.
 • הסר את הפאה שלך לאחר שישה שבועות: זה רק קו מנחה, אבל אורך הזמן המרבי אתה יכול ללבוש תחרה תחרה תלוי בסוג דבק אתה משתמש. סוגים מסוימים של דבק מיועדים לשימוש לטווח קצר בלבד, או בסביבות שבוע. אל תשתמש דבק לטווח קצר אם אתה רוצה ללבוש את הפאה שלך במשך מספר שבועות בכל פעם. לאחר שש שעות הזמן הוא מעלה את הזמן, הגיע הזמן להסיר את פאה ולתת את השיער תשומת הלב שהוא צריך בצורה של טיהור יסודית, מיזוג עמוק ו moisturizing.
 • תרגול שיטות הסרת עדין: אל תסיר את פאה התחרה שלך כאשר אתה מיהר. השתמש מסיר דבק המיועדים עבור פאות הקדמי תחרה. החל מספיק כדי לרכך את הדבק, לאט לקחת את הפאה. אם אתה מרגיש כל התנגדות, להחיל מסיר יותר לחכות כמה דקות לפני שתנסה שוב.

תזכורת

בעוד סוגים אלה של פאות יכול לגרום לך להרגיש זוהר ולעשות סטיילינג יומי סטיילינג, לא להסתמך יתר על המידה עליהם. אחרי הכל, פאות הם אביזר; השיער שלך הוא ייחודי שלך. תן את tresses את הזמן ואת תשומת הלב הם ראויים, וכן פאה ימשיך להיות שיפור, לא תחליף את הדבר האמיתי.

No Replies to "אל תתנו פאה הקדמי תחרה נזק לשיער שלך"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  15 + = 25