אהבה קצר שיער? אלה סגנונות הגנה עבור אורך קצר יותר – insightyv.com

אהבה קצר שיער? אלה סגנונות הגנה עבור אורך קצר יותר

Reader השאלה: מה הם כמה סגנונות מגן על שיער קצר?

השיער שלי קצר מדי עבור סגנונות הגנה מסורתיים כמו צמות ופיתולים, אבל אני רוצה שזה יגדל עוד. איזה סגנונות אני יכול ללבוש כדי להגן על השיער שלי למרות שזה רק כמה סנטימטרים?

תשובה:

נניח שביצעת לאחרונה את’הגדול’. ללא שם: אתה נהנה סה”כ חופש שיער נכון עכשיו, וזה נפלא! אחרי כמה זמן, אם כי, ייתכן שאתה מחפש יותר צדדיות, ואתה באמת רוצה השיער שלך להיות ארוך יותר.

אתה יודע איך סגנון הגנה מועיל הוא, אבל השיער שלך רק כמה סנטימטרים. האם יש סגנונות כי ישמור על tresses זה מוגן קצר?

התשובה היא כן — ייתכן שיהיה פחות אפשרויות סגנון מאשר נשים עם אורך יותר, אבל שם הם דרכים לשמור על הקצוות שלך עדין מ ייבוש החוצה נשבר. בנוסף, כל אלה סגנונות רב המשימות: אתה יכול ללבוש אותם כפי שהוא במשך כמה שעות או ימים, ואז לבטל אותם וליהנות סגנון אחר.

סגנונות מגן לשיער קצר

 • מסרקים סלילי או מסרק פיתולים הוא תסרוקת אחת שאתה יכול לנסות, גם אם הם שלך tresses סופר קצר. אלה היו עובדים על שיער קצר כמו אחד אינץ ‘. אתה רק צריך זנב עכברוש מסרק וג ‘ל או pomade לסגנון. הפוך חלקי קטן על 1/2-inch ו לעטוף את השיער שלך סביב סוף הזנב של המסרק, החל מן השורש ולעבוד החוצה, בעדינות משחרר את המסרק מן השיער שלך בקצוות. אתה יכול גם סלילי סגנון עם האצבעות שלך אם אתה מעדיף.
 • קשרים Bantu הם אופציה נוספת. או ליצור פשוט, חלקים בסיסיים שנוסעים מ הקדמי לחלק האחורי של הראש, או לקבל דפוסי יהלום מעוצב בצורת. השתמש ג’ל או pomade ו בעדינות לפתול קטעים קטנים של שיער לתוך “קשרים”. שיער טבעי רק צריך להיות תחוב לתוך הבסיס של הקשר כדי לאבטח. ברגע ששוחרר, השיער שלך יהיה גלים מוגדרים היטב או תלתלים קינקי.
 • השיער שלך לא צריך להיות ארוך מאוד לעשות פיתולים, או. תסרוקת זו פועלת על שיער קצר כמו חמישה סנטימטרים בערך. אם אתה רוצה להסתכל יותר מבוקר על הפיתולים שלך, להיות בטוח ולכוון אותם איך שאתה רוצה ליפול, כלומר לכיוון אחד או לכיוון הגב. שוב, ג ‘ל או pomade עובד היטב ביצירת סגנון זה. כאשר אתה מוכן למשהו אחר, פשוט לבטל את הפיתולים וליהנות טוויסט החוצה.

מוצרים לניסיון:

 • אורס נעל & טוויסט ג ‘ל
 • חמאת השיער היפה של קארן
 • M & M מוצרים שום דבר אבל עובש והחזק שעווה
 • חמאת שיאה

אם זה לא נראה כמו טון של סגנונות, יש לזכור כי tresses קצר לא לשפשף את החולצה ואת צווארונים המעיל הדרך עוד יותר לעשות, אז אתה כבר חווה פחות מתח. כמה נשים מעדיפות לשמור על tresses שלהם מוגן עם פאות או צמות הרחבות עד השיער שלהם מקבל יותר. אם אתה הולך בדרך זו, לא לשכוח לנקות לחות באופן קבוע. פאות יש להסיר מדי לילה כדי לאפשר את השיער ואת הקרקפת כדי “לנשום”, והרחבות לא צריך להיות הדוק מדי.

זכור להיות מציאותי, יותר מדי. עם כל המידע שם בחוץ היום, כולל כל כך הרבה תמונות להציג ולשאוף, מחכה השיער שלך לגדול יכול לפעמים להיות תרגיל בתסכול.

אחד הדברים הגדולים על קיצוץ השיער שלך והתחלה מחדש היא כי עם כל אינץ ‘אתה מרוויח, אתה מקבל לחקור אפשרויות נוספות. במקום לדחוף את המסע, ליהנות מכל שלב של אותו על ידי למידה מה סגנונות אתה יכול לעשות על שני אינץ ‘לעומת ארבעה. לפעמים, אין הרבה יותר שאתה יכול לעשות מאשר לכסות את הרעמה בלילה או לישון על ציפית משי. וגם זה בסדר!

No Replies to "אהבה קצר שיער? אלה סגנונות הגנה עבור אורך קצר יותר"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.