כיצד לזהות ולתקן תספורת רע – insightyv.com

כיצד לזהות ולתקן תספורת רע

Friday
של 05

הידע הוא מפתח

איש having hair cut, closeup

דימיטרי אוטיס / צלם / בחירה / Getty Images

לדעת איך לזהות תספורת רע הוא הצעד הראשון לדעת איך להימנע מקבל אחד (ולדעת אם הזמן שלו לפטר את הספר שלך). ישנם שלושה תחומים מרכזיים המרכיבים תספורת גדולה – בעיצוב, מיזוג, וגימור. בדפים הבאים, נדון בכל אזור כדי שתדע כיצד לתקשר בצורה טובה יותר עם הספר או מעצב השיער שלך ולעזור במקום אזורים שבהם השיער שלך עשוי להיות נשירה את הכדור.

02
של 05

עיצוב התספורת

איש with Long Wavy Layers


תספורת גדולה מסגרת את הפנים בצורה מושלמת. צילום: שמעון וינאל | תמונות של גטי.

אורך וצורה של תספורת יכול לעזור למשוך את המוקד הרחק תכונות פנים חלש ולשפר את התכונות הטובות ביותר שלך. תספורת מלאה, עגולה, על בחור עם פנים עגולות יכולה להדגיש את מלוא הפנים. תספורת רזה יותר, יותר מרובעת על פנים עגולות, מוסיפה איזון. זה חיוני הראשון כדי לדעת איך לבחור את התספורת הנכון על הצורה הפנים שלך יודע איך תספורת יכול לאזן את תכונות הפנים. הולך לסלון עם הידע הזה יכול לעזור לך לבחור תסרוקת שאתה יודע יהיה בסדר ולהימנע לעזוב את הנחישות עד שיער עצלן או פחות מיומן.

03
של 05

מיזוג תספורת


אלא אם כן אתה שואל באופן ספציפי עבור כל סוג של קו משקל או קו של תיחום, תספורת כראוי מעורבב לא צריך שורות גלוי. תמונה © Dreamstime.com.

מיזוג טוב הוא קריטי כדי לחפש תספורת קצרה. תספורת משולבת כראוי לא יהיו קווי תיחום גלוי (כפי שמוצג בתמונה זו). כאשר מסתכלים מהצד או מאחור, לא תראה שום שורות או נקודות כהות. מלפנים, לא צריך להיות שום דבר בולט החוצה שום צעדים בתספורת. על גבי, אתה לא צריך לראות את השורות הנובעות הספר שלך או מעצב אופנה להרים את השיער וחותכים אותו בין האצבעות שלו – תספורת גדולה תמיד לחצות לבדוק את החלק העליון מ-מלפנים לצד אל צד.

04
של 05

גימור התספורת

צילום: © דמיאן ריצ’רד Dreamstime.com

איך תסתיים תספורת הוא קריטי להשגת תוצאה נהדרת. גימור נהדר יכול להוסיף פולנית לתספורת בינונית, בעוד גימור מרושע יכול להרוס תספורת נהדר אחרת. תספורת מוגמרת, לדעתי, עומדת בקריטריונים הבאים:

1) קווי המתאר של התספורת יעברו את קו השיער הטבעי ככל האפשר. תספורת המתוארת גבוה מדי לתוך קו השיער (כפי שהוא באיור לעיל) ייראה מרושל רק כמה ימים לאחר החתך. לקבלת מידע נוסף על necklines, אני מציע לקרוא את המאמר שלי על בחירת הצורה הצורה הנכון.

2) לא יהיה שיער דבק על הכתר. הכתר שלך הוא החלק הקטן קצת בחלק העליון של הראש שלך וזה בדרך כלל המקום רוב barbers או מעצבים לפשל. אם יש לך sprigs קטן דבק למעלה, זה בעיה (אלא אם כן אתה רוצה את זה דבק). תספורת גדולה תדע איך לנווט באזור זה ולא להשאיר אותך נראה כמו אלפאלפה מ הנבלים הקטנים /.

3) תספורת גדולה ייראה טוב עם או בלי מוצר סטיילינג. עיצוב המוצר צריך לשמש כדי לשפר את הסגנון, לא ליצור אחד. תספורת מעוצבת כראוי, מעורבב, גמור צריך להיראות טוב עם שלנו ללא מוצר.

05
של 05

תיקון תספורת רע


כאשר מנסים להתאושש תספורת רע, לעזוב את העבודה לתקן מקצועי. צילום © Arenacreative | Dreamstime.com.

אז יש לך תספורת גרועה? ראשית, החדשות הטובות. זה רק שיער וזה תמיד יגדל. עכשיו, את החדשות הרעות. כדי לא להיראות כמו כדור גייפ, אתה תצטרך לשלם כמה דולרים ולקבל תספורת נוספת כדי לתקן את הנזק. תיקון תספורת בוצית לוקח מיומנות, אז אני לא ממליץ לנסות את זה בעצמך, אלא אם כן אתה מתכנן לגלח את הראש.

אם אתה עדיין בכיסא הספר, ייתכן שתוכל פשוט לבקש מגע. עשה זאת רק אם אתה בטוח לחלוטין הספר הזה הוא מיומן. עם זאת, אם השיער שלך הוא מיומן אתה כנראה לא הולך לבקש מגע, אז זה יכול להיות הכי טוב לחתוך את ההפסדים שלך ולמצוא ספר אחר.

כאשר אתה הולך על מנת לגעת, תן את הספר או מעצב אופנה לקבוע את האפשרויות הטובות ביותר. בטח, אתה עלול בסופו של דבר עם סגנון שונה בהרבה ממה שאתה רגיל, אבל תספורת מיומן יידע מה הכי טוב.

הסתכל על הצד החיובי. תיקון תספורת רע עלול להכריח אותך לצעוד מחוץ לאזור הנוחות שלך ולנסות משהו אחר לשינוי. שינוי זה לא תמיד דבר רע.

No Replies to "כיצד לזהות ולתקן תספורת רע"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.