מתי וכיצד להשתמש שמפו מבהיר – insightyv.com

מתי וכיצד להשתמש שמפו מבהיר

אין ספק ששמת לב שלפעמים, השיער שלך מרגיש מוזר באופן בלתי מוסבר: הוא שקע למטה, שמנוני, או מתריס. אולי שמת לב שזה קשה לסרוק. אם אתה שחיין, אתה עלול לזהות גוון קל של ירוק. רוב הסיכויים כי אתה צריך להשתמש שמפו מבהיר.

דברים מצטברים על השיער שלך – כל מיני דברים: ספריי שיער, מוסים וג’לים; מינרלים במים קשים; כלור וכימיקלים מבריכות שחייה.

אפילו שעווה ולחות בכמה שמפו ומרככים יכול להשאיר שאריות על השיער שלך לאורך זמן. בוצה זו עלולה לגרום לשיער להיראות משעמם, כבד, שמנוני וצלע. בהתאם מרקם השיער שלך, זה יכול אפילו להרגיש יבש בקצה, כמעט פריך. שמפו מבהיר יכול לתת את השיער שלך להתחיל מחדש על ידי הסרת פיקדונות אלה, שחזור השיער שלך ברק, רכות, ויכולת ניהול.

כמה פעמים אתה צריך להבהיר?

התשובה תלויה כמה השיער שלך עובר על בסיס יומי. אם אתה משתמש הרבה מוצרי שיער או יש מים קשים מאוד, אתה עשוי למצוא את זה מועיל להבהיר שבועי או אפילו פעמיים בשבוע. שחיינים שנמצאים בבריכה כל יום עשויים להבהיר לעתים קרובות יותר כדי לגרש את גוון ירקרק כי כלור גורם לאורך זמן. אבל, אם אתה משתמש במוצרי שיער מינימלי או יש מים רכים, ייתכן שיהיה עליך להבהיר רק מעט כמו כל חודש אחר. האדם הממוצע צריך להשתמש בשמפו מבהיר פעם או פעמיים בחודש.

ייתכן שאתה תוהה למה אתה לא צריך פשוט להשתמש שמפו מבהיר על היומי. בטח, עושה כך ימנע הצטברות, אבל גם שימוש שכיח לא להשאיר מספיק שמנים מועילים בשיער שלך כדי לשמור על בריאות ומבריקה. שימוש יתר עלול לגרום ליובש. למרבה הפלא, זה יכול להחמיר בעיה הקרקפת שמנוני, גם, כי בלוטות השומן יגיב לתנאי המדבר ידי גשם גשם.

אתה יכול למצוא את עצמך נתפס במעגל אינסופי של שימוש שמפו מבהיר כדי לפזר את שמנים עודפים המיוצרים בתגובה היובש כי שמפו מבהיר גורם.

איך אתה להבהיר?

שימוש בשמפו מבהיר הוא באמת לא שונה מאשר באמצעות כל שמפו אחר, עם רק כמה tweaks. התחל עם ניקל לרבע בגודל כמות של שמפו להבהיר ולעבוד אותו לתוך הקרקפת שלך, עיסוי קל במשך 60 שניות. תלוי בכמות הצטברות ושמנים על השיער שלך, שמפו לא יכול לקשקש מאוד, אבל זה לא אומר שזה לא עובד. יש לשטוף היטב.

לאחר מכן, עבודה קטנה יותר של שמפו של השיער שלך דרך השיער. (ככל שיש לך יותר שיער, כך תצטרך להשתמש יותר, אבל בדרך כלל לא יותר מאשר כמות רביעית מספיקה.) אתה צריך לשים הרבה suds. תן לשמפו לשבת על הראש שלך במשך דקה או שתיים, בזמן שאתה מטפל במשימות אחרות של טיפוח, כמו גילוח הרגליים. לתת את השמפו לשבת עוזר לשבור ולשחרר את המוצר buildup אז זה צעד חשוב. לאחר מכן, לשטוף היטב. אם השיער שלך כבר ספורט כמות יוצאת דופן של הצטברות, אתה יכול לחזור על זה שוב צעד, אבל רק אם היובש הוא לא בעיה בשבילך על הרגיל.

מצב השיער שלך כמו שאתה עושה בדרך כלל. אמנם זה נראה נראה מנוגד המטרה של צמצום הצטברות, זה צעד חשוב מאוד; לחשוב על זה כמו שחזור איזון לחות נכונה. ייתכן אפילו צריך להשתמש קצת יותר מאשר מרכך הרגיל, כי הבהרת שמפו בדרך כלל לא כוללים את moisturizers כי רגיל shampoos לעשות.

אילו מכיבים הם הטובים ביותר?

רוב מקצועי ועוד רבים ללא מרשם לייצר קווי להציע שמפו מבהיר. כולם עובדים בצורה דומה מאוד. מעצב השיער שלך עשוי להיות בעל מותג מועדף או יוכל להמליץ ​​על שמפו מבהיר שיעבוד בצורה הטובה ביותר עבור סוג השיער והמצב.

המלצה אחת היא Redken שמפו קרם שמפו, אשר מסיר הצטברות המוצר בעת היותו עדין מספיק כדי להשתמש בכל יום. נוסף הוא שמנת קנרה הבהרה, אשר נועד להגן על שיער צבע טיפול.

זה גם מדורג ביותר בקרב שחיינים ואנשים שיש להם מים קשים.

יש אנשים שנשבע על ידי שטיפות homebrewed. מינון של חומץ מדולל על השיער שלך יכול להפחית הצטברות. (שטוף היטב, ואל תדאג לריח כמו סלט: הריח מתפוגג כששיערך מתייבש). כמו כן, שתי כפות של סודה לשתיה מומסות במים הופכות הצטברות יעילה להפליא. שוב, לשטוף היטב. זה יעיל כי זה משחזר את ה- pH תקין (איזון חומצה / אלקליין) בשיער שלך, משחרר את כל crud כי כבר יושב על השיער שלך strands.

האם אני עדיין יכול להבהיר אם אני צבע השיער שלי?

כן, שמפו מבהיר ייהנה השיער שלך, כל עוד אתה לא להגזים. שימוש בשמפו מבהיר על שיער צבעוני יותר מפעם אחת בחודש או כך יכול לגרום לצבע השיער שלך להתפוגג מהר יותר מהרגיל. אין להבהיר את השיער בתוך השבוע הראשון של צבע טרי.

מה אם השיער שלי עדיין מתעלל?

אם אתה מבחין כי שמפו מבהיר פשוט לא עובד, במיוחד אם אתה שחיין רגיל או יש הרבה מים הצטברות קשה להתייעץ עם מעצב השיער שלך, אשר כנראה יש תרופה חזקה לייעץ או להחיל.

No Replies to "מתי וכיצד להשתמש שמפו מבהיר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.