גברים: הנה כיצד לקבל תספורת טובה יותר | insightyv.com

גברים: הנה כיצד לקבל תספורת טובה יותר

גברים: הנה כיצד לקבל תספורת טובה יותר

אם אי פעם קיבל תספורת רע, אתה יודע איך מתסכל ומביך זה יכול להיות. תספורת גרועה לגברים היא לפעמים אשם של הספר או מעצב אופנה עושה את העבודה, אבל האשמה לעתים קרובות שקרים עם הלקוח. תספורת רע יכול באמת לבלגן את החיים שלך במשך כמה שבועות. ציפיות לא מציאותיות, תקשורת גרועה, או אופי לא ידידותי יכול להוביל לחוויה רעה. להלן מקצועי “טיפים פנימיים” על איך להשיג תספורת טובה יותר.

1. קבע פגישה

Barbershops ו salons אשר מציעים פגישות בדרך כלל יש רמה גבוהה יותר של שירות לקוחות. מכוני הליכה נכנסים ממוקדים נפח, וככזה, נוטים יותר למהר דרך השירות שלך במאמץ לעשות כמו תספורות רבות ככל האפשר. פגישה מבטיחה הספר שלך או מעצב אופנה לא מרגיש צורך למהר דרך התספורת שלך ומאפשר מספיק זמן כדי להשלים את השירות עם תשומת לב לפרטים. חשוב להיות על הזמן שלך פגישה ולקרוא מראש גם אם אתה לא הולך לעשות את זה.

2. להיות נחמד

ישנם שלושה אנשים שאתה לא רוצה לעשות משוגע – hairstylist שלך, אמן הקעקועים שלך, ואת מנתח המוח שלך (במיוחד האחרון). אתה תמיד צריך לעשות מאמץ להתייחס הספר שלך או מעצב אופנה בכבוד יחס ידידותי, גם אם השיער לא דומע. האדם החותך את השיער יכול באמת להרוס את היום שלך – או כמה שבועות, לצורך העניין – כך שחשוב שיש לו הרגשה חיובית לגביך.

3. תקשיב הסטייליסטית שלך

ברברים וסטייליסטים מאומנים ומשולמים כדי לגרום לך להיראות טוב ויודע אילו סגנונות הכי טוב מסגרת הפנים שלך ולשפר את התכונות שלך. כאשר מעצב שלך עושה הצעה, לנסות את זה. בתור בחורים, אנחנו לעתים קרובות להישאר באזור הנוחות על ידי מקבל את התספורת אותו שנה אחר שנה.

אל תפחד לשנות את זה קצת. אם אתה לא אוהב את החתך, זה תמיד יגדל בחזרה (טוב, כמעט תמיד).

4. להיות מציאותי

אם אתה לא בראד פיט, רוב הסיטונאים שלך לא יכול לגרום לך להיראות כמוהו. באמצעות סלבריטי זכר כמדריך לסוג של תספורת אתה אחרי זה בסדר, אבל חשוב להיות מציאותי על מה לצפות מעצב. אם השיער שלך הוא בסדר ודילול, לחתוך האחרונה של קולין פארל כנראה לא יעבוד עלייך. קח את תמונת המגזין איתך כדי להראות את הסטייליסטית לחתוך אתה אחרי. אם זה לא מציאותי, ספר טוב או מעצב אופנה יגיד לך כל כך ואז להציע הצעות על חלופות דומות אשר יעבוד בשבילך.

5. להביא תמונה

החבר ‘ה ו hairstylists לעתים קרובות נראה כאילו הם מדברים בשפות שונות, אבל תמונה תמיד ברורה. אם יש לך סגנון מסוים אתה אחרי, זה תמיד הכי טוב לקחת תמונה איתך כדי לוודא הספר שלך או מעצב אופנה יודע בדיוק מה שאתה רוצה. מסיבה כלשהי, בחורים רבים מרגישים לא נוח לצלם. אל תהיה. הספר שלך או מעצב אופנה יעריך את המאמץ יראה בדיוק מה יש לך בראש.

6. אל תהיה הראשון או האחרון

אני מודה, אני לא לעתים קרובות הדבר הכי טוב שלי בבוקר. לוקח לי זמן להתחמם ולהתמקד במשימה שלפנינו.

מתוך 12 ספרים וסטייליסטים בחנות שלי, כמחצית הם בדיוק כמוני. אז, אני מנסה לתזמן התספורת עם רמה גבוהה יותר של קושי מאוחר יותר באותו יום. על הצד השני, מעצב יכול לעתים קרובות להיות עייף לאחר שמונה שעות של עמידה מאחורי הכיסא יהיה יותר קושי התמקדות בסוף היום.

העצה שלי? קבע פגישה באמצע היום. זה גם רעיון טוב כי סלונים רבים הם איטיים וסטייליסטית שלך סביר להניח שיש יותר זמן לבלות איתך. סוף כל סוף, לעולם לא מנסה “לסחוט” בסוף היום. מראה חמש דקות לפני הסלון נסגר כמעט תמיד להבטיח עבודה ממהרים. זכור, ספרים וסטייליסטים נהנים לעזוב את העבודה בזמן, גם.

7. עצה טוב

רוב האנשים שחתכו שיער לפרנסתם לעולם לא יודה בכך, אבל אנחנו כמעט תמיד מבלים יותר זמן עם לקוחות שהם טובים יותר מאשר אצלנו..

לקוחות נדיבים עם מענק יקבלו לעתים קרובות יחס מועדף בעת ביצוע פגישות ולקבל תשומת לב רבה יותר לפרטים במהלך השירות.

8. מצא ספר או מעצב אשר חותך את הסגנון שלך טוב

הנה הערה שאתה כמעט אף פעם לא תשמע על מגרש הגולף: “בוב שלך flattop הוא נהדר, מי עושה את השיער שלך?” קבלת גברים לדבר על שיער הוא בלתי אפשרי, אבל יש לזכור כי הדרך הטובה ביותר למצוא ספר או מעצב אופנה שמתאים לסגנון שלך היא לשאול. למצוא בחור שיש לו תספורת דומה לחתוך אתה אחרי ופשוט לשאול אותו, “מגניב לחתוך. מי עשה את זה?” הוא יחשוב על זה כמחמאה ותמצא סטייליסטית חדשה.

9. הצג נקי כובע חינם

טיפ זה נכון במיוחד אם אתה הולך לספר על לחתוך clipper. רוב המספרות מעדיפים לעשות clipper עבודה בשיער יבש נקי נקי של המוצר. כובעים גם להשאיר קו בשער זה עושה את זה קשה לשלב כראוי. גם אם אתה הולך מעצב אופנה אשר סביר להניח לשטוף את השיער הראשון שלך, אתה רוצה להופיע עם שיער נקי ללא מוצרים וקווים כובע כך מעצב שלך יכול להעריך את השיער שלך ולראות איך זה נופל באופן טבעי.

כמובן, שמירה על הראש מסתכל נהדר של השיער כרוך יותר מאשר תקשורת טובה עם הספר שלך או מעצב אופנה, אבל בצע את ההנחיות הבסיסיות ואתה יוצא לדרך טובה!

No Replies to "גברים: הנה כיצד לקבל תספורת טובה יותר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 17 = 27