האם זה תספורת מחמיאה ביותר על כולם? – insightyv.com

האם זה תספורת מחמיאה ביותר על כולם?

האם יש תספורת אחת שכל אישה יכולה להיראות נהדר? בהחלט וזה פשוט, קלאסי, ויפה עם כל מרקם השיער, צבע, ואת צורת הפנים. מהו חתך הקסם שהוא כל כך אוניברסלי? פשוט מאוד, זה אורך הכתף מעט שכבתית.

לא רק שערות הכתפיים מחמיאות, זה תמיד אחד מאורכי השיער החמים ביותר. אנחנו יכולים אפילו להגיד שזה מראה נצחי.

כמו מגמות אופנה באים והולכים, הכתפיים באורך הכתפיים הם לעתים קרובות עמוד התווך, פופולרי עם ידוענים ונשים מכל הסוגים, לא משנה הסגנון שלהם.

בנוסף, זה לא צריך להיות משעמם כי יש גרסאות רבות של לחתוך זה יכול להתאים את הסגנון הייחודי שלך.

שכבת המפתח הוא מפתח

שיער כי הוא אורך אחד הוא נהדר לשיער סופר מעולה, אם כי זה לא עובד עבור כולם. זו הסיבה שכבות ארוכות הן המפתח לתספורת המושלמת. הם מוסיפים גוף לשיער שטוח, מרקם לשיער סמיך, ושליטה על שיער מתולתל. תחשוב על שכבות כמו הכלי הטוב ביותר עבור תיקון כמעט כל סוג שיער טבעי.

אתה רוצה להיות זהיר לא שכבת יותר מדי מאחור. אם הסטייליסטית שלך חותכת בשכבות רבות מדי, אתה עלול בסופו של דבר עם בורי, עבה כבד, straggly, קצוות אנמיים. במקום זאת, יש לחתוך את השכבות בחזית כדי למסגר את הפנים.

אם יש לך שיער קצר, אל תתנו הסטייליסטית שלך לחתוך שכבות מעל העין. באופן דומה, כאשר יש לך שיער ארוך, לעולם לא לאפשר שכבות מעל האוזן שלך או שאתה מסתכן נראה מתאריך.

כתף אורך הוא מחמיא ביותר

שיער ארוך תמיד היה פופולרי, אבל לחתוך כי רק פוגע הכתפיים שלך – או רק כמה סנטימטרים למטה – הוא למעשה את המראה מחמיא ביותר על רוב הנשים.

אם יש לך פנים ארוכות, שיער ארוך יכול להפוך את הפנים שלך להופיע עוד יותר. אם יש לך שיער דק או שטוח, שיער ארוך יכול לגרור אותו, מה שהופך אותו אפילו יותר חסר חיים. שיער גלי יכול להיראות פזור כאשר הוא ארוך מדי שיער מתולתל יכול לצאת מכלל שליטה.

לפי קֶסֶםהעורכים, כמה נשים מעל גיל 18 יכול לברוח עם השיער נופל מתחת לשדיים שלהם.

זה לא כלל אוניברסלי, כמובן, כי נשים מבוגרות רבות נראה נהדר עם שיער ארוך. עם זאת, זה משהו לזכור.

אורך הכתף הוא גם אחד הקלים ביותר לניהול על בסיס יומיומי. על ימים מזדמנים, אתה יכול פשוט לתת לזה להיות עם מהומה קטנה או לא, ובמקרים מיוחדים, הוא מציע הרבה אפשרויות עיצוב. אם אתה רוצה למשוך אותו בחזרה לקוקו או לעשות upseep אלגנטי, יש לך אורך טוב לעבוד איתו.

בנגס יכול להתרענן את זה

הוספת פוני כדי תסרוקות רבות יכול לרענן את המראה שלך עם שינוי מינימלי. הם עובדים בצורה מושלמת עם זה באמצע באמצע המראה שכבת ויש הרבה דרכים לחתוך ואת סגנון bangs כדי להתאים את צורת הפנים.

יש בהחלט משהו לאהוב על המפצים הארוכים. ובכל זאת, פוני קהה כי הם רק קצת יותר בצדדים הם גם נהדר.

לפני שאתה לתפוס את המספריים האלה, לקחת את המרקם של השיער שלך בחשבון. לדוגמה, אם יש לך שיער מתולתל, פוני הם לא תמיד האפשרות הטובה ביותר שלך. עם זאת, כמה קנוקנות מסולסל היטב מסגור הפנים שלך יכול להיות די מהנה. 

חלקים יכול מבטא, מדי

החלק השני של הסגנון שלך לשקול הוא המקום שבו אתה חלק השיער שלך. עם לחתוך את זה שכבת, אתה יכול לבחור גם צד או חלק בצד ימין באמצע.

שוב, צורת הפנים שלך יכול להנחות אותך למבט נהדר.

יש נשים, במיוחד אלה עם צורות פנים מרובע, נראה מדהים עם חלקים באמצע. Gwyneth Paltrow הוא דוגמה מושלמת לכך. נשים עם צורות פנים סגלגל או ארוך, לעומת זאת, לעתים קרובות יותר טוב עם חלק בצד.

הדבר הנחמד על החלק הוא שאתה יכול לשחק עם זה ואין מחויבות. שלא כמו חתכים, צבעים, perms, ואת straighteners, אתה חופשי לנסות את שני החלקים כדי לראות איזה נראה הכי טוב עליך. אם אתה לא אוהב את זה, לעשות את הבורר מחר או בשבוע הבא. אפשרות זו נמצאת בשליטתך!

לכו על “U” או “V” צורות

נשים רבות מאוהבות בשיער הארוך שלהן ולא מרפות. זה בסדר גמור וזה נראה נהדר, במיוחד כאשר זה לחתוך בצורה מסוימת.

כאשר אתה בסלון, לשאול את מעצב אופנה לחתוך את המנעולים הארוכים לתוך “U” או “V” צורה.

משמעות הדבר היא כי הגב נשאר יפה וארוך הצדדים הם קצרים, הוספת מסגרת גדולה על הפנים שלך. זה מראה קלאסי שיער ארוך זה סקסי אוניברסלית.

No Replies to "האם זה תספורת מחמיאה ביותר על כולם?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.