סקירה של כוח גילוח פיוז ‘ן – insightyv.com

סקירה של כוח גילוח פיוז ‘ן

אם קראת את כל המאמרים גילוח שלי, אתה יודע שאני מעריץ גדול של גילט מאך 3 גילוח. ניסיתי את ג’ילט פיוז’ן לפני כן, אבל לא היה ממש משוגע על זה. אמנם, אני יצור של הרגל. אז, כשג’ילט שלחה לי ג’ילט פיוז’ן פאוור רייזור, החלטתי לתת לזה עוד מכה.

השוואת היתוך כדי מאך 3

העיצוב של פיוז’ן דומה Mach3, רק בעט למעלה חריץ. יש לו אותו סוג “ראש” של ראש, אבל התער הזה מוסיף שלושה להבים נוספים – שניים על משטח הגילוח ואחד בצד השני.

האם זה באמת על הגילוח או על הכאתו של שיק? את Quick Quickro יש ארבעה להבים. ללא שם: אההה, אבל המתן! את גילוח פיוז ‘ן Power Razor יש שֵׁשׁ. בואי על שיק, איפה ה”שייק”?

לא הבחנתי הבדל משמעותי בין קרבת הגילוח שלי עם פיוז’ן לעומת גילוח מאך 3 שלי. פעולת הגילוח לא היתה חלקה כמו שאני חווה עם מאך 3 שלי והפיוז’ן הרגיש כאילו הוא מושך קצת את התער ואת התער השאיר את הפנים קצת מגורה – משהו שאני לא חווה עם מאך שלי 3. גילט טוען תער נותן לגלח יותר נוח מאשר מאך 3 כי הלהבים של פיוז ‘ן הם מרווחים יחד כדי להפחית את הלחץ. אני מוצא שיש שני להבים נוספים גרור על העור שלי גורם לגירוי כלשהו – כמו הולך על אותה נקודה יותר מדי פעמים. עם תער כלשהו יד קלה היא הגישה הטובה ביותר.

בעוד אני חושב, בשבילי באופן אישי, מאך 3 מספק לגלח יותר נוח מאשר פיוז ‘ן, האחרון יש כמה יתרונות ברורים על קודמו.

הגודל והמשקל של התער מרגיש נוח יותר בידי מאשר מאך 3 ואת הלהב השישי על החלק האחורי של המחסנית עושה חיתוך פאות לחיים וגילוח מתחת לאף הרבה יותר קל. הן עבור מאך 3 והן פיוז’ן, הקוצר הגדול ביותר שלי הוא שראש התער גדול מדי עבור עבודה מדויקת ותמרון בחללים הצמודים.

ג ‘ילט לתקן את זה עם פיוז’ ן.

האם כוח הכרחי?

מנקודת מבט עיצובית, חשתי גם ש”מיקרו-פולסים “של ג’ילט פיוז’ן פאוור רייז’ור חש חזק יותר מאלה של מאך 3, כך שתער הגילוח מחליק ביתר קלות על הפנים. במהלך גילוח, פיוז ‘ן מרגיש חלקה יותר מאשר מאך 3. עבור אלה באמצעות תער לא מופעל, זה באמת לא גימיק. התדרים הגבוהים בתדר מפחיתים את גילוח הגיל ומקל על הגילוח. הנורית מחוון הסוללה נמוך automatich כיבוי הם נוגעים נחמד, מדי.

השוואת מחירים

גורם נוסף שיש להביא בחשבון בעת ​​רכישת התער הוא עלות. מצאתי שני סכיני גילוח עבור סביב 10 דולר, אבל יש פער הרבה יותר גדול בין העלות של הלהבים. 8 Pack של להבי Mach3 יהיה להגדיר אותך בחזרה סביב 13 דולר, בעוד להבי פיוז ‘ן יעלה לך סביב 19 דולר. כמובן, אני כבר ידוע למתוח את החיים של הלהבים שלי, אז ההבדל הוא לא בעיה ענקית בשבילי.

בשורה התחתונה

השורה התחתונה היא שאני יכול מאוד ממליץ על היתוך לתת לך קרוב, גילוח נוח. אם אתה משתמש מאך 3, אתה לא יכול להבחין הרבה הבדל בין איכות הגילוח, אבל היתוך יש את הקצה כשזה מגיע לעיצוב. בכל תער אתה הולך עם, רק כדי להיות בטוח להשתמש בטכניקה גילוח הנכון.

No Replies to "סקירה של כוח גילוח פיוז 'ן"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.