טיפים מיזוג שורשים שלך מומחה שיער קולוריסט – insightyv.com

טיפים מיזוג שורשים שלך מומחה שיער קולוריסט

שבירת הבסיס הוא מונח המשמש כאשר אתה מיזוג שורשי השיער שנותרו לאחר גולת הכותרת. בעיקרו של דבר אתה “מפריד” את הצבע הכהה יותר ומרכך את קו התיחום. אתה תהיה לרוב לשבור את הבסיס בקערת השמפו לאחר הסרת שלך foils, באמצעות צל 1 עד 2 רמות קל יותר מאשר השיער הטבעי של הלקוח שלך עם מפתח נפח נמוך. הרעיון הוא להשיג מעט להרים בלי לחשוף את הפיגמנט הבסיסי של השיער.

שוברים את הבסיס הוא גם לפעמים נקרא smudging, פלאש צבע, או להתאים את הבסיס. לא משנה איך אתה קורא לזה, זה שירות סלון חשוב מאוד כל colorist צריך לדעת איך לבצע, אבל איכשהו, בלבול רב על הטכניקה עדיין קיים. ובעוד היופי של תעשיית השיער היא כי אף פעם אין דרך אחת לעשות דברים, אנחנו צריכים להתחיל איפשהו. 

תהליך שבירת הבסיס בצביעת שיער

שבירת הבסיס היא תהליך של הבהרת הצמיחה הטבעית החדשה במהירות רבה – בין 1 ל 1 ½ רמות – כדי לפזר (לא להתאים) שורשים כהים לפני, במהלך, אחרי או אפילו בין שירותי הדגשת. בדרך זו, השיער של הלקוח שלך מקבל מנוחה באמצעות lightener ויש קצת יותר צמיחה לעבוד עם הזמן מגיע להדגיש touchup. השיער הוא, אם כן, בריא יותר, כי יש קצת לא חופפים של lightener אשר יכול להחליש את השיער לאורך זמן לגרום לשבירה.

הדבר הגדול על טכניקה זו היא המהירות שלה צדדיות. זה יכול להיעשות במהלך מינוי הדגש הרגיל של הלקוח, כמו תוספת על תספורת, טיפול מיזוג או שירות הנשירה. 

איך לשבור את הבסיס

באמצעות צבע הרמה קבוע מעורבב עם 20 נפח מפתח בדרך כלל להשיג שתי רמות של להרים אם מותר לעבד את כל הזמן (30 עד 45 דקות).

עם זאת, במהלך הפסקה בסיס, אתה רק לעבד את הנוסחה במשך 10 דקות, שכן הרעיון הוא שאתה רק רוצה דיפוזיה או ריכוך בין כהה של הלקוח, צמיחה חדשה שלה מדגיש.

בעוד הפסקה בסיס ניתן לעשות על כל רמה טבעית, הלקוחות האידיאלי שלך שבו לבצע שירות זה הם לקוחות הדגשה עם רמות טבעי של 6 ומעלה. רמות טבעיות 1 עד 5 נוטות לחשוף הרבה חום בגלל פיגמנט חזק, אדום הבסיסית של רמות אלה, וזה בסדר עבור כמה לבחור, אבל בימים אלה, הלקוחות נראה “חם פובי” כמה פעמים יש שמעת לקוח אומר, ‘אני לא רוצה לראות אדום?’

דוגמה מושלמת של מתי להציע את השירות? לקוח מגיע עבור תספורת, מיזוג או טיפול להתפוצץ. היא מקבל מדגיש באופן קבוע והיא מראה קצת צמיחה חדשה, אבל לא מספיק כדי להצדיק להוציא את lightener. היא רוצה צבע שלה להיראות טריים, אבל אין לה הרבה זמן לשבת מדגיש. עכשיו זה זמן נהדר לשבור את הבסיס. 

No Replies to "טיפים מיזוג שורשים שלך מומחה שיער קולוריסט"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.