לונג תסרוקת השראה לגברים | insightyv.com

לונג תסרוקת השראה לגברים

סִלְסוּל and Wave

פרייזר הריסון / סגל /

זורם חינם זורם, ללבוש רעמה גלית שלך עם גאה על ידי לובש אותו ארוך. אורך עוד תדגים סלסול שלך במיטבה, אבל להיות בטוח יש את הסטייליסטית לחתוך צורה לתוך רעמה שלך. אתה עדיין רוצה לשמור על שליטה כי סגנון באורך אחד לא מחמאה curls הטוב ביותר. לאחר בצורת, אתה יכול ללבוש את הגלים au טבעי, או עבור וריאציה כפי שמוצג בתמונה זו, ליצור חלק מחוץ באמצע, לקחת מברשת חזיר שטוח זיפים לאזור המפץ ולפוצץ את החלק הקדמי חלקה. זה ירגיע את אפקט יתר של סגנון גלי. השתמש במוצרים אשר יילחם לחות ולשלוט frizz. סיים את המראה עם כמה טיפות של מוצר נוזל ברק נמסר לתוך כפות הידיים שלך ואז התפזרו דרך מנעולים גלי שלך.

02
מתוך 15

ביצ’י

לונג תסרוקת השראה לגברים

פרייזר הריסון / גטי

אתה לא צריך לחיות על החוף יש שיער כמו החוף כמו על השחקן טיילור קיטש. לגדל את השיער שלך על אורך הסנטר ובעיקר באורך אחד בכל רחבי. יש שבב הסטייליסטי שלך לתחתית עם שכבת האור או texturizing ליצור תנועה הוסיף. אם אין לך גישה אקלים שמש שבו השמש באופן טבעי מנשק את השיער שלך, ליצור מבט מנשק השמש על השיער על ידי שואל הסטייליסט שלך עבור הדגשה Ombre (אשר הולך קל יותר על התחתונה לדרגה כהה על השורשים) או יש כמה מדגיש צבוע באופן אקראי על קווצות שלך בשם Balayage. המפתח לזכור הוא כי זה צריך להיראות כמו השמש באור טבעי ככל האפשר. קבלת הדגש המסורתי על ידי שיטת סחיטה או רשת כובע נראה אסטרטגי מדי להציב. ריסס את השיער שלך עם תרסיס מלח ים למרקם נוסף ואתה תיראה כאילו אתה תולה עשר כל היום!

03
מתוך 15

עבה ומבריק

לונג תסרוקת השראה לגברים

פרייזר הריסון / גטי

אם היית בר מזל מספיק כדי להיות מבורך עם ראש עבה, מלא של השיער, להראות את זה על ידי לגדל אותו. הצג את רעמה מדהימה שלך על ידי שכבות ארוכות לחתוך בכל רחבי, עם שכבות גם מסגור הפנים שלך. אתה יכול לעשות חלק חמור כמו בתמונה הזאת על ידי מכה ייבוש השיער לכיוון אחד בכבדות בצד כי באופן טבעי זורם. אתה יכול לגלם בערך את השיער הנותר על ידי זורק את האצבעות על השיער שלך בזמן שהוא מתייבש תחת החום. זה יהיה ליצור תנועה טבעית. בדרך כלל, את המצית השיער שלך, פחות זה זורחת ואת כהה השיער שלך, יותר זוהר מגיע דרך. אם אתה מרגיש שאתה צריך ברק נוסף, להשתמש בשמפו ומרכך זה מוסיף במיוחד ברק. לאחר הייבוש, השתמשו בחזיון אור זוהר לבקרה והוספה זוהרת כדי להבטיח שראש השיער הסמיך שלך לא ייראה ויבש.

04
מתוך 15

פשוט ישר וארוך

לונג תסרוקת השראה לגברים

© iStockphoto.com

שיער קלאסי ארוך וישר יכול להיראות טוב בכל גיל. הדבר החשוב לזכור הוא מרקם השיער שלך. אם אתה מדלדל, או על גבי מאפיין, אל תנסה למשוך שיער ארוך. שיער ארוך, מחורבן, נראה נורא על אף אחד. אבל כל עוד יש לך שיער בריא של שיער, שיער ארוך וישר יכול להיראות מסתורי, נאה וסקסי! הקפד לשמור על רעמה שלך מבט בריא על ידי כביסה שוטפת והתניה עם מוצרים לחות. רגילים trims הם גם חשובים, כפי שאתה תהיה רגישים קצוות מפוצלים שיובילו לשבירה של השיער. פחות הוא יותר בעיצוב השיער שלך כל כך להשתמש רק פשוט לעזוב ב-מרכך שמנת כי הוא קל וממוקד על הקצוות. ודא מוצרי השיער שלך ריח טוב כמו שאתה יכול להיות מובטחת כי הידיים מעריץ ימצאו את דרכם לרוץ דרך קווצות שלך longs.

05
מתוך 15

אולי שאגי קטן

לונג תסרוקת השראה לגברים

מייקל בוקנר / גטי

ואכן, קצת שאגי הוא סקסי, כל עוד אתה לא משכפל את הדמות סקובי דו שאגי. אם יש לך גל טבעי לשיער שלך, זוהי אפשרות מצוינת ליצור סגנון עם אורך יותר. אתה יכול לשחק עם חובש את הפוני שלך קדימה, בצד, או לדחוף בחזרה. ללבוש את הסגנון מלא סביב הפנים שלך או לדחוף את הצדדים מאחורי האוזניים. אורכים ארוכים מאפשרים לך לעבור את הסגנון שלך עם כל התספורת אותו. הסטייליסט שלך צריך לחתוך שכבות ארוכות לתנועה ואת הצדדים הם קצרים מעט, מסיים לתוך אורך ארוך יותר. סגנון זה צריך להיות תחזוקה נמוכה למדי בשבילך; עם זאת, אורכים ארוכים יותר יכול להשוויץ בשמנים בקלות רבה יותר. כדי למנוע שמנוני מבט שמנוני של השיער, כדי להיות בטוח לשטוף את השיער שלך באופן קבוע ולסיים את הקצוות, כפי שאתה תהיה נוטה לפצל הקצוות עם אורכים ארוכים יותר. עבודה אור להחזיק קרם grooming לשלוט; אחרת, קצת מבולגן לנגב היא המטרה ללבוש את המראה הזה.

06
מתוך 15

להשאר בשליטה

לונג תסרוקת השראה לגברים

פרננדה קלפת / Getty

אתה רוצה לעשות משפט עם השיער הארוך שלך שמייצר תגובה חיובית. שיער ארוך יכול לעשות משפט נהדר, אבל בעצם, שיער ארוך הוא שיער ישן. כפי שהוא הגילאים, הוא נוטה לנזק לסביבה, קצוות מפוצלים שבירה מ קשירת השיער עם להקות גומי. לחסל את הסיכויים של נזק על ידי טיפול שלך tresses. הידרט את השיער עם שמפו לחות ומרכך. אין לדלג על מרכך כאשר יש לך עוד שיער ארוך! אם אתה נוטה להיות שמנוני לבנות על הקרקפת שלך, ולאחר מכן להחליף קרם לשטוף את מרכך עם רסס אור לעזוב את אחד כי אתה מתרכז רק על הקצוות של השיער שלך. להקות גומי מסורתיות בהחלט לגרום שבירה, ולכן, אם אתה חייב לקשור את השיער שלך בחזרה, למנוע שבירה באמצעות קשרים שיער אשר נועדו להיות פחות מזיק. חום גם לגרום נזק השיער שלך, אז לחפש מייבש מכה כי הוא עשה עם אלמנט חימום קרמי. יחידת הקרמיקה הפנימית מחליקה את הציפורן, במקום לפוצץ אותה, ולמעשה חותכת את זמן הייבוש! לאחר השיער שלך יבש, להוסיף כמה טיפות של מוצר ברק נוזל לידיים שלך לעבוד דרך השיער שלך.

07
מתוך 15

מסודר ומבודד בצד

לונג תסרוקת השראה לגברים

פרייזר הריסון / גטי

שיער ארוך לא צריך להיראות מבולגן או דומה להיפי. אתה יכול לקבל מטופח בסגנון מלוטש אפילו עם שיער ארוך. שמור את השיער גזוז סביב אורך הכתפיים עם אור שכבות דרך הקצוות. כל עוד יכול להיות יותר קשה לשלוט. לאחר שטיפה והתניה עם מוצרים לחות הדרושים לאורכים ארוכים יותר של שיער, לוותר על ג’ל להחזיק אור דרך השיער שלך. אתה רוצה שליטה, לא קראנץ ‘, כדי להיות בטוח שזה אור מחזיק ג’ל. הפוך חלק מוגזם בצד עם מסרק שיניים בסדר, הולך ישר בחזרה עם החלק, לא זווית. ברגע שהמוצר שלך נמצא והחלק שלך נוצר, קח מברשת נפרדת ומייבש את השיער תוך כדי עבודה כדי לשמור על השיער מנותק. עכשיו יש לך את השיער שלך מפוסלים ונעול לתוך צורה. עם החזק אור החזה; לעבוד קצת דרך השיער שלך כדי לשלוט על כל frizzing ו ליטוש את האפקט מלוטש.

08
מתוך 15

האיש-בוב

לונג תסרוקת השראה לגברים

פרייזר הריסון / גטי

בוב מסורתי הוא אורך אחד מסביב, כלומר שום שכבות, אבל יכול להיות זווית ישר מסביב או בזווית הפוכה. עבור גבר, זה עשוי להיראות מוזר כמו הגרסה של ג ‘וני דפ של ווילי וונקה, אז עבור הגבר, בוב, שכבות גל טבעי לעזור למשוך את המראה הזה בצורה אופנתית. שמירה על בוב מחפש גברי, אורך צריך ליפול רק על קו הלסת. משם, הסטייליסטית שלך יכול לעצב את השיער למרקם הטבעי שלך. בתמונה זו, המודל יש גלים טבעיים שבו הגב ואת הצדדים היו מעט מוערמים עם שכבות. החזית היא עדיין ארוכה, מה שהופך אותו להבדיל מלהיות תספורת shag. אתה יכול גם למשוך את האיש בוב עם שיער חלק. תוחבת את הגדילים מאחורי האוזניים כדי להראות את קו הלסת תשמור את מבט וילי וונקה במפרץ. סגנון עם ג ‘ל להחזיק אור או סטייל קרם עבור שליטה והגדרה.

09
מתוך 15

תחוב מאחורי האוזן

לונג תסרוקת השראה לגברים

פרייזר הריסון / גטי

סגנון זה הוא מזדמנים מסודרים על ידי תוחבת את הגדילים מאחורי האוזן. כדי להשיג את המראה הזה, יש את הסטייליסטית לחתוך את השיער אורך הסנטר ואת השכבה העליון עם המפץ. חשוב לא ללכת יותר מדי לתוך תסרוקת shag, כפי שאתה צריך את השיער סביב הפנים שלך כדי להיות מספיק זמן כדי לדחוף מאחורי האוזניים. לא רק מצייד שליטה, שמירה על השיער שלך מפניך, זה באמת נראה גברי להפליא כפי שהוא מראה את הריבוע של קו הלסת שלך. לשים יותר מדי מוצר יכול לעשות את זה נראה רזה לכיוון הנשי, אז לשמור את זה פשוט. השתמש ג’ל להחזיק אור בשיער לח עבור שליטה קטנה. לאחר הייבוש, השתמשו בחזיית אור כדי לפרוס את השכבות בחזית ובגב, ואז תחכו!

10
מתוך 15

רוקנרול

לונג תסרוקת השראה לגברים

קריסטיאן דאולינג / גטי אימג ‘

שיער ארוך נועד להיות כיף ומי יש יותר כיף מאשר כוכב רוק! למרבה המזל, היום של להקות גדולות השיער הסתיימו, אז אין צורך לרוץ החוצה שיער זה ארוך. במקום זאת, נראה כי המגמה היא חלקלק יותר ישר strands כי נופל על הכתף אורך. אתה יכול לבחור לחתוך את השיער שלך כל אורך אחד, או יש אור Layering סביב הפנים כפי בתמונה על מודל זה. בעת עיצוב השיער שלך, אתה רוצה להשתמש בשמן מיישר או בסרום. זה יעזור להחליק את כל תלתל או גל על ​​השיער. אם אתה רוצה לקחת את זה צעד נוסף ולקבל את השיער ישר ישר, פעם יבש, להשתמש ברזל שטוח על השיער שלך. חתך את השיער בחצי סנטימטרים, מתחיל בעורפו, ועשה את דרכך למעלה. שמור את flatiron נע על השיער, עובד אותו מן השורש ורץ עד קצות השיער. לעשות את הטכניקה הזו על הראש כולו של השיער פעם אחת, יהיה לך שיער ישר! חתיכת את הקצוות על ידי החלת שעווה שיער דרך הקצוות. אתה תהיה מוכן רוק אנד רול!

11
מתוך 15

נמשך לאחור

לונג תסרוקת השראה לגברים

פרייזר הריסון / גטי

יש פעמים כאשר אתה צריך השיער שלך משוך את הפנים שלך תוך כדי עבודה על משהו או משחק ספורט, עם זאת, משיכת השיער לאחור יכול גם להיראות מסוגנן מאוד. אם אורך השיער שלך נופל סביב קו הלסת, למשוך בחזרה רק את החלק העליון של השיער לתוך קוקו נמוך, כפי שתואר על מודל זה. אם השיער שלך ארוך יותר, קדימה, למשוך את כל השיער בחזרה. המפתח לזכור הוא לשמור על ponytails נמוך. אל תמשכו את השיער גבוה על הכתר של הראש, אחרת אתה תיראה לגמרי נשית. Ponytails גבוה צריך להיות שמורות לנשים. הקפד לנקוט בזהירות רבה משיכת השיער שלך בחזרה. להקות גומי מסורתיות להוסיף מתח רב על השיער יגרום שבירה לשיער, מצמד לגדילים. ישנם רבים snag-free elastics שיער על השוק זמין כדי למנוע נזק לשיער שלך. חלקם עשויים גמישה כי הוא חלק ומושך בקלות מן השיער, בעוד אחרים לחסל כל מתכת מחברים על הלהקה שיער. הם באים במגוון צבעים צבעים ברורים, חומים, שחורים ומהנים מדי, אם כי הייתי ממליץ לך להתאים את הלהקה עם השיער הטבעי שלך.

12
מתוך 15

מסולף בכוונה

לונג תסרוקת השראה לגברים

פרייזר הריסון / גטי

ניתן להסיר סגנון זה באורך קצר, בינוני או ארוך. המפתח לזכור הוא לקבל את הסטייליסטית בכבדות שכבת השיער שלך בכל רחבי. שכבות ומרקם יהיה חבר שלך ביצירת בכוונה רק התגלגל מן המיטה להיראות. כאשר אתה מייבש את השיער שלך, להשתמש באצבעות שלך לזרוק את השיער בזמן החום. אתה לא רוצה שום partings סופי על השיער, רק תנועה טבעית. רסס מלח ים עשוי להיות גם רעיון טוב להשתמש על שיער לח לפני הייבוש כדי להוסיף מרקם לשיער. לאחר הייבוש, יש להשתמש במוצר דביק יותר כגון הדבקת שיער או מרק, לעבוד היטב בכפות הידיים עד שהוא ברור, ולאחר מכן להפיץ דרך המנעולים שלך, לזרוק את השיער שלך כמו שאתה הולך. סגנון ללא מאמץ שישאיר אותך על קצה האופנה.

13
מתוך 15

מְרוּבָּד

לונג תסרוקת השראה לגברים

ג ‘ורג’ דויל /

Layering היא טכניקת חיתוך השיער בשימוש על השיער כדי ליצור באורכים שונים משתלבים של השיער. Layering יכול להתרחש על אורך קצר, בינוני, או ארוך של שיער, כמו שוב, זה פשוט את הטכניקה המעורבת לחתוך את השיער. שכבות יכול להשתנות מאוד, עם זאת. אתה יכול לקבל שיער באורך אחד מסביב, ורק את השיער המסגור הפנים שלך מרובד מלמעלה למטה. אתה יכול לקבל את כל השכבה, אשר מסייע ליצור תנועה ומרקם תוך ביטול בתפזורת. לחלופין, כמו תמונה על מודל זה, אתה יכול לקבל שכבת על כל בנוסף שכבת המסגרת של הפנים שלך. בהתאם האפקט שאתה רוצה ליצור, מעצב אופנה שלך יכול שכבת השיער שלך בהתאם. שכבות ייראו מוגדרים יותר על שיער ישר, ואילו על שיער מתולתל זה נותן את המראה כולו צורה וצורה. רק ב בוב יהיה השיער להיות כל אורך אחד. רוב סגנונות ידרוש כמות מסוימת של שכבות, בין אם שמרנית או שכבות כבדות יהיה תלוי בסגנון שאתה יורה. באמצעות pomades, שעווה, בוץ ומשחות יעזור לפרוס שכבות, יצירת הגדרה וממד.

14
מתוך 15

ראסטות

לונג תסרוקת השראה לגברים

גרגורי קוסטנזו / גטי

מאז 1970, הראסטות היו דרך פופולרי ללבוש שיער ארוך, במיוחד על ידי גברים אפריקאים אמריקאים. ראסטות הן בעצם שבו השיער שלך הוא מאט או קשור לתוך קווצות של סלילים. אמנם קל יותר ליצור את תהליך המזרן על מפותל מפותל הדוק כפי שניתן למצוא על גברים אפריקאים אמריקאים, כל סוג השיער ניתן לשדל עם קצת עבודה לתוך dreadlock, אפילו את המרקמים הישרים. סלילי matted יכול להיות צר או רחב, בהתאם להעדפות שלך. אתה בהחלט יכול לאפשר את השיער שלך כדי דהוי באופן טבעי לאורך זמן רב על ידי הזנחת נוטים השיער שלך עם מברשת, מסרק או מרכך, עם זאת, ללבוש ראש בריא של ראסטות כי הם מסוגננים, מומלץ לחפש סטייליסטית המתמחה ברסטות, סלילים ופיתולים. כדי לשמור על הפחדים שלך נראה טרי, אתה רוצה לשטוף אותם בקביעות עם שמפו. שמפו מנתה יסייע לשמור על הקרקפת תחושה גירוד חינם. הקפד להתרחק חמאת שעורה מוצרי שעוות דבורים כפי שהם יכולים ליצור הצטברות. זכור כי אם אתה מחליט שאתה כבר לא רוצה הספורט שלך חרדות, המנעולים יצטרכו להיות לגזור, עוזב אותך בדרך כלל שני סנטימטרים של שיער נשאר מסביב.

15
מתוך 15

Windblown

לונג תסרוקת השראה לגברים

פרייזר הריסון / גטי

לאחר מעריץ אותך בכל עת הוא לא מה אני ממליץ לייצר אפקט windblown לשיער שלך. במקום זאת, לאחר הסטייליסטית שלך לחתוך את השיער שלך עם שכבות ארוכות מסביב, אתה רוצה לסדר את השיער מן הפנים שלך בעת הגדרת השכבות. מבט זה נועד להיראות קל וקל. ריסוס תרסיס מרקם כגון ערפל מלח ים בשיער שלך, ולאחר מכן להפוך את השיער הפוך ולהכות את השיער שלך בזמן זורק עם האצבעות. לאחר יבש בעיקר, להעיף בחזרה כלפי מעלה באמצעות מברשת פרקו, מכה יבש תוך משיכת השיער לאחור הרחק מהפנים שלך. לאחר ייבוש הושלמה, לשפשף שעווה קל בידיים שלך להתפזר דרך השיער שלך, שמירה על התנועה הולך מן הפנים שלך. התוצאה הסופית תיראה כאילו אתה מאיץ את המסלול בסגנון!

No Replies to "לונג תסרוקת השראה לגברים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    86 + = 95