האם מרגיע שלך מזיק השיער שלך? | insightyv.com

האם מרגיע שלך מזיק השיער שלך?

נשים רבות אוהבות את המראה ואת הקלות של סגנון הם משווים עם שיער רגוע. במקום ללחום בלחץ עם העיתונות והסלסול, הם נהנים מתכתיים מסודרים שנשארים כך. בעוד מרפא מתוחזק היטב יכול לספק צדדיות ותחזוקה קלה יותר, מרגיעה רע עשוי לגרום נזק בלתי הפיך. לרוע המזל, חלק מסימני האזהרה מקובלים על הקורס. אם אתם חווים כל אחד מהפעולות הבאות במהלך או לאחר טיפול רגוע יותר, אתם עלולים לסבול מנזק לשיער ו / או לקרקפת.

ערכות מרגיעה הביתה מציעים affordability ונוחות, אבל גם להזמין חדר שגיאה. גם מעצבים מקצועיים יכולים לעשות טעויות כשמדובר החלת כימיקלים. הדרך הטובה ביותר למנוע נזק הרפיה (ואובדן שיער פוטנציאלי) היא לבקר מקצוע מהימן אשר פרסים השיער שלך ואת בריאות הקרקפת מעל כל דבר אחר. אחרת, קיים סיכון שתיתקל בבעיות אלה או כולן.

שריפה is a bad sign when relaxing the hair

סטיוארט כהן / בלנד

יש נשים המאמינות כי “יופי הוא כאב”, אבל זה לא חייב להיות נכון. זה בהחלט לא צריך לחול על תחושת צריבה כמה נשים מרגישות כימיקלים מרגיעים. אל תחשבו שהכאב קורה רק כשמרגיע נשאר יותר מדי זמן. הקרקפת שלך עשויה להיות רגישה לניסוח מסוים, ולהשאיר אותה על אפילו פרק הזמן המינימלי יכול לגרום לכאב חמור.

יותר מדי נשים מחכות לשרוף, מאמינות שערן יסתדר יותר ככל שהכימיקלים יישארו. במקרים רבים, שיער עצם ישר הוא פשוט overprocessed. התעלמות ממסגרת הזמן היא מתכון לאסון פוטנציאלי וקבוע. ברגע ש אתה מרגיש עקצוץ מתוך יישום מרגיע, לשטוף אותו עם הרבה מים. ודא שזה פושר, כך שאתה לא מרגיש אפילו בוער יותר. יתרה מזאת, אל תחכו למרגוע כדי “לעקוץ”. שריפה היא לֹא נוֹרמָלִי.
יותר ”

No Replies to "האם מרגיע שלך מזיק השיער שלך?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    5 + 1 =