האם מרגיע שלך מזיק השיער שלך? – insightyv.com

האם מרגיע שלך מזיק השיער שלך?

נשים רבות אוהבות את המראה ואת הקלות של סגנון הם משווים עם שיער רגוע. במקום ללחום בלחץ עם העיתונות והסלסול, הם נהנים מתכתיים מסודרים שנשארים כך. בעוד מרפא מתוחזק היטב יכול לספק צדדיות ותחזוקה קלה יותר, מרגיעה רע עשוי לגרום נזק בלתי הפיך. לרוע המזל, חלק מסימני האזהרה מקובלים על הקורס. אם אתם חווים כל אחד מהפעולות הבאות במהלך או לאחר טיפול רגוע יותר, אתם עלולים לסבול מנזק לשיער ו / או לקרקפת.

ערכות מרגיעה הביתה מציעים affordability ונוחות, אבל גם להזמין חדר שגיאה. גם מעצבים מקצועיים יכולים לעשות טעויות כשמדובר החלת כימיקלים. הדרך הטובה ביותר למנוע נזק הרפיה (ואובדן שיער פוטנציאלי) היא לבקר מקצוע מהימן אשר פרסים השיער שלך ואת בריאות הקרקפת מעל כל דבר אחר. אחרת, קיים סיכון שתיתקל בבעיות אלה או כולן.

02
של 05

פצעים על הקרקפת

יחד עם שריפת, אתה עשוי להיתקל פצעים על הקרקפת שלך מיד לאחר קבלת הרפיה מזיק. במקרים מסוימים, פצעים עלול לשטוף נוזלים ו / או קרום מעל. זהו סימן חמור של נזק זה יכול להוביל לזיהום ו / או נשירת שיער קבועה.

שוב, אתה עלול לפתח פצעים עקב תגובה לכימיקלים, לא משנה כמה זמן הם נשארים על הראש שלך. אתה יכול להיות אלרגי או מרגיע עשוי להיות באיכות נמוכה (סיבה נוספת לראות סטייליסטית כפי שיש להם מוצרים מקצועיים העומדים לרשותם). כל מרגיע שגורם לשבר בעור הלך רחוק מדי.

בריאות Trumps הכל

לא משנה מה הסגנון אתה מעדיף, שיער לא בריא יכול לשדוד אותו היופי שלה. כימיקלים צריך להיות מיושם כראוי כדי למנוע נזק חמור, במיוחד את סוג זה לא יכול להיות הפוך. אם אתה סובל כל הבעיות האלה, לשקול ביקור מקצועי (אם אתה כבר לא) או לקחת הפסקה מ מרגיעה במשך זמן מה.

No Replies to "האם מרגיע שלך מזיק השיער שלך?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.