סקירה על ידי ויליאן גולד דיגר סטיילינג שעווה | insightyv.com

סקירה על ידי ויליאן גולד דיגר סטיילינג שעווה

סקירה על ידי ויליאן גולד דיגר סטיילינג שעווה

כאשר אמיל ורסמוס אלברכטסן מסליקהאר מושיטים יד כדי להודיע ​​לי שיש להם מוצר שהם רוצים שאני אנסה, אני מסוקרן תמיד (אמיל ורסמוס הם תאומים עם ראשי שיער בלתי אפשריים שהם המוח מאחורי הטלוויזיה הפופולארית ביותר של סליקהאר ואת סטודיו Slikhaar). המוצר האחרון הם hyping הוא ייחודי על ידי ויליאן גולד דיגר.

המוצר

על ידי ויליאן גולד דיגר הוא שעווה עם אחיזה גבוהה מאוד וגימור מאט.

המוצר דומה רבים של השעווה דהוי מאט בשוק, למעט אחד זה חזק. חזק מאוד. זה כמו בריון על מגרש משחקים המוצר – זה יהיה להכות את השיער שלך להגשה. כמובן, כמות המוצר שאתה משתמש יכול לקבוע את אחיזתו – להשתמש מעט מאוד עבור מחזיק קל (או שיער דק) או בובה גדול יותר להחזיק חזק (או שיער סמיך מאוד). זה באמת מוצר סטיילינג נהדר.

המוצר יכול לשמש עבור groomed או סגנונות מרקם גבוהה וזה עובד כמו רוב השעווה מאט לסיים – עבודה כמות קטנה סביב בכפות הידיים שלך עד שהם מתחילים לקבל קצת חם ולאחר מכן לעבוד אותו דרך שיער יבש או לח מעט. עם על ידי ויליאן גולד דיגר, זה חיוני כדי emulsify את המוצר טוב מאוד בידיים שלך לפני החלת אותו על השיער שלך. עבודה במהירות, עם זאת, החומר הזה מגדיר מהר (בידיים, זה מתחיל במהירות להרגיש דביק דביק כמו). כדי להאריך את “זמן העבודה” של המוצר, מוסיפים רק מעט מים לכפות הידיים.

אתה יכול גם “קוקטייל” את המוצר (כלומר באמצעות יותר מ 1 מוצר סטיילינג בכל פעם – כן, אתה יכול לעשות את זה) אם אתה מסתכל על מנת לשמור על דיגר של להחזיק להחזיק לקנות קצת ברק. המוצר יכול לשמש גם ככלי “pre-styling” על ידי החלת קצת על שיער רטוב ייבוש עם מסרק או מברשת שיניים רחב.

זה יעזור להוסיף קצת מרקם לפני שסיים את הסגנון עם קצת יותר דיגר זהב (או מוצר אחר על פי בחירתך).

הבחור של Slikhaar טלוויזיה Youtube ערוץ יש כמה קטעי וידאו נהדר באמת יראה לך יותר על אופן השימוש דיגר זהב. הייתי ממליץ לבקר את הערוץ מדי פעם – זה משאב נהדר עבור עיצוב אמיל ו Rasmus מבדרים לצפות כפי שהם מתארים מוצרים (אנגלית היא שפה שנייה עבורם).

השתמשתי במוצר זה על עצמי ועל כמה לקוחות (זה נהדר עבור שיער סמיך, אבל יכול להיות אגרסיבי מדי עבור שיער דק) ואני חייב לומר, זה ייחודי. ברגע שהמוצר מגדיר, השיער הזה לא הולך לשום מקום, אבל שלא כמו ג’ל, הוא נשאר גמיש. כפי שציינתי, על ידי ויליאן גולד דיגר היא אופציה נהדרת שבה שליטה וסיום דהוי הוא הרצוי – וזה יכול לעבוד גם עבור סגנונות רשמיים או נראית מזדמנים. אני באמת אוהב להשתמש גולד דיגר להשיג את זה “יום על החוף” סוג הסגנון – היא גם אפשרות טובה עבור החבר ‘ה שמרגישים כמו השיער שלהם נראה טוב יותר אחרי היום הם שטפו את זה.

לבן, שעווה מבוססי חימר יש את העקביות של חימר כבד מאוד יש כמעט שום ריח (למרות parfum מופיע כמרכיב). בגלל בסיס שעווה, תצטרך שמפו את הדברים החוצה (אשר אני ממליץ לעשות לפני השינה מדי יום) באמצעות שמפו מבהיר טוב (כגון Redken עבור גברים מבשלים).

שורה תחתונה

אין לי הרבה דברים שליליים להגיד על המוצר. בסביבות $ 25, זה במחיר סביר עבור מוצר כזה טוב. זה קצת טרחה כדי לשטוף את החומר מחוץ הידיים שלך (סבון ומים נדרשים), אבל זה tradeoff עבור מוצר החזקה גבוהה.

הייתי בהחלט ממליץ על ידי ויליאן גולד דיגר עבור אלה שמחפשים אחיזה סופר עם גימור מט. היה לי כיף לבדוק את זה בסלון הספר שלי ואני בהחלט לשמור את זה בתיבה שלי של מוצרים סטיילינג חיוני.

No Replies to "סקירה על ידי ויליאן גולד דיגר סטיילינג שעווה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 9 = 1