כמה פעמים אתה צריך לגעת שיער רגוע? | insightyv.com

כמה פעמים אתה צריך לגעת שיער רגוע?

כמה פעמים אתה צריך לגעת שיער רגוע?

אם אתם מרגיעים את השיער בבית או הולכים לסטייליסט, הזמן המומלץ שרוב מסכימים עליו הוא כל שמונה שבועות בין מגע קופצים. זה נותן לך מספיק צמיחה חדשה כדי להחיל את מרגיע ל; הצמיחה החדשה שלך או שיער בתולה עשוי להשתנות אורך מ 1/2 אינץ ‘ל 1 אינץ’.

החלק החשוב ביותר של מגע קופצים לזכור כי אתה לא להחיל את מרגיעה על כל השיער. שיער רגוע בעבר הוא התיישר לצמיתות, זה לא דורש עיבוד כימי נוסף.

אתה רק החלת מרגיע את השיער הבתולי שלך. אם החלת שיער מרגיע זה כבר רגוע, סביר להניח שתיתקל שבירה ונזק עקב overprocessing.

אתה יכול להירגע את השיער שלך לעתים קרובות יותר?

בעוד שמונה שבועות בין מגע קופצים מומלץ, כמה נשים מרגישות צורך להחיל relaxers בתדירות גבוהה יותר. זה בדרך כלל המקרה כאשר לאישה יש חתך קצר, ואת הצדדים ו / או האחורי של סגנון דורשים מגע קופצים בעוד העליון או הכתר של הראש לא. עם תסרוקות כמו חתכים פיקסי, נשים בדרך כלל לראות את מעצב אופנה עבור תחזוקה תכופה יותר סביר לקבל trims כל ארבעה עד שישה שבועות בערך. הסטייליסטית שלה יכולה לגעת רק בצדדים ובחזרה כדי להפוך את האזורים האלה נראים אחידים יותר עם השיער הארוך יותר. כמו כן, אם רעמה שלך גדל מהר יותר מאשר הממוצע של 1/4 ל 1/2 אינץ ‘לחודש, ייתכן שתרצה להירגע לעתים קרובות יותר, אולי כל שישה שבועות במקום שמונה.

מה שקורה אם אתה ממתין זמן רב מדי בין Touch-Ups?

בעוד לגעת קופצים לעשות לעתים קרובות מדי יכול להזיק רעמה שלך, הולך זמן רב מדי בין יישומים כימיים אלה גם לא רעיון טוב עבור נשים שרוצות לשמור על המראה רגוע. ככל שיש לך יותר צמיחה חדשה, כך הלחץ מתמקם יותר על קו התיחום, או על האזור שבו השיער הבתולי פוגש את השיער הרגוע.

הרעמה שלך יכול להיות חלש מאוד במקום הזה ולקבל חלש ככל שאתה הולך בלי להירגע. מישהו לובש שיער רגוע צריך להיות כבר הרגל של החלת טיפולים חלבונים קבועים, אבל זה נכון במיוחד אם למתוח את מגע שלך קופצים בשבועיים האחרונים. המשך להחזיק מעמד מנוחה ולא שמירה על חלבון יכול להוביל לשבירה.

האם אני יכול לגעת underprocessed שיער?

לפעמים, relaxers לא “לקחת” כמו גם אישה רוצה, אז זה בסדר להחיל מחדש כימיקלים לשיער מעובד כבר? לא משנה כמה מפתה זה, זה יכול להיות מתכון לאסון (ושבירה ודילול ופגיעה!). קשה כמו להתמודד עם tresses שעשויים להיות frizzier ממה שאתה אוהב, זה עדיין טוב יותר מאשר להתמודד עם שיער רגוע overprocessed כי אין גמישות ועכשיו הוא מקורזל עקב היותו נקבוביות גבוהה. שוב, זו הסיבה שביקורי מקצוע מורשים עבור טיפולים כימיים הם בדרך כלל הדרך הטובה ביותר ללכת, כפי שאתה פחות סיכוי לחוות under undercessing או. כדי למזג כל תחת רגוע אזורים עם שאר השיער שלך, ערכות רטוב יעזור כמו שלך tresses לגדול יחד עם שפע של מיזוג יישומים קל של החלקה serums פעם את הסגנון מוגדר.

No Replies to "כמה פעמים אתה צריך לגעת שיער רגוע?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    25 + = 27