התמודדות עם שבירת שיער? גלה מדוע | insightyv.com

התמודדות עם שבירת שיער? גלה מדוע

התמודדות עם שבירת שיער? גלה מדוע

שבירת שיער יכולה להיות בעיה רצינית, בין אם אתה מנסה להשיג אורך או לא. אם השיער שלך נשבר מהר יותר ממה שהוא הולך וגדל, זה אולי נראה כאילו השיער שלך לא גדל בכלל. אלא אם כן יש לך מצב רפואי, השיער שלך J גדל, אבל שמירה על אורך חשוב עבור התקדמות זו.

תראו איפה השבר מתרחש. האם זה בקצה השיער? או את השבר בכתר הראש?

זיהוי היכן שבירה הוא יכול לעזור לך לקבוע את הסיבה. להלן הסיבות השכיחות של שבירת שיער:

סוף יבש

אם אתה מבחין הרבה שבירה על הקצוות של השיער שלך, הם יכולים להיות יבש מדי. זה יכול להיות בגלל עיצוב חום יותר מדי. אם אתה שטוח או סלסול חם השיער שלך לעתים קרובות מדי, זה עשוי להסביר מדוע הקצוות שלך “פופ” בכל פעם שאתה מסרק אותם.

סיבה נוספת הקצות שלך עשוי להיות יבש מאוד הוא חוסר מיזוג. האם אתם מתקינים את השיער אחרי כל שמפו? האם אתה במצב עמוק על בסיס קבוע, כמו גם להשתמש ב-מרכך לעזוב? האם אתה חותמת את הלחות באופן קבוע? שיער שחור צריך לחות לשגשג לחות צריך להיות תהליך מתמיד לקבלת התוצאות הטובות ביותר. תצטרך לחלחל דרכים שונות ועם המוצרים כי העבודה הטובה ביותר עבור tresses שלך.

פתרונות עבור קצוות יבשים, שבירת כוללים מיזוג עמוק קבוע, מיזוג יומי עם טיפולי לחות, איטום והקלה על עיצוב חום.

טיפול קשה

כולנו עשינו זאת: מיהרנו לפגישה עם התסרוקת, גם משום שאיחרנו או פשוט לא היתה לנו סבלנות להתמודד עם רעמתנו בדרך העדינה שמגיע לה. זה פעמים כמו אלה כאשר אתה עלול להתפתות למהר דרך תהליך התסבוכת ובסופו של דבר raking דרך snarls, וכתוצאה מכך שבירה.

תסתכל על הכלים שבהם אתה משתמש. האם אתה משתמש במסרק עם שיניים ברווחים רחבים או מברשת עם זיפים פלסטיק קשה? אם המסרק שלך יש שיניים כי הם קרובים מדי ביחד, הם עשויים להיות מושך את הקצוות הסבוכים שלך וגרם שבירה. מברשות קשות יכול באמת לעשות מספר על הצבת יותר מדי מתח על השיער שלך הקרקפת, במיוחד לאורך קו השיער, שם כמה נשים להשקיע הרבה זמן ואנרגיה מנסה להגיע מושלם “הניח” קצוות עם הרבה לחץ ומוצר.

כדי לפתור בעיה זו, להשתמש במסרק עם שיניים רחב מספיק כדי לעבוד דרך השיער שלך (במיוחד שיער טבעי), או מברשת חזיר מברשות. נסו לא לסגנון את השיער כאשר אין לך את הזמן כדי לטפל בזה בזהירות. 

בעיות עיצוב

אולי אתה מבחין שבירה באזור הכתר. זה יכול להיות יותר לעשות עם טכניקות סטיילינג. האם אתה לובש ponytails חזק או באמצעות elastics עם חתיכות מתכת? הסוג הלא נכון של אביזרי שיער יכול “לתפוס” ולשבור את השיער שלך. סגנונות הדוקים מדי יכולים גם לגרום לשבירה, או על הכתר, אם זה המקום שבו הוא נמשך או מתוח מדי, או לאורך קו השיער.

כדי לפתור זאת, להשתמש מחזיקי הקוקו ללא חלקי מתכת או elastics מכוסה. אתה צריך גם לנסות סגנונות שונים ולמנוע ללבוש אלה חזק מדי זמן רב מדי.

הקוקו המבריק מדי פעם הוא בסדר, כל עוד אתה משחרר אותו לפני השינה.

כימיקלים חופפים

אם השיער שלך הוא רגוע ואתה לגעת למעלה מאשר צמיחה חדשה, חופפים את מרגיעה על שיער רגוע בעבר יכול לגרום לשבירה. מגע קופצים הם אזור מסובך עבור אנשים רבים.

צבע שיער יכול גם לגרום לשבירה אם נעשה שימוש לעתים קרובות מדי או על גבי תהליכים כימיים אחרים להשאיר את השיער יבש. צבעי שיער הכוללים הלבנה לפני הפקדת צבע חדש על השיער יכול להיות קשה במיוחד על השיער כי הוא כבר רגוע או texturized.

אם אפשר, אתה צריך לראות מקצועי עבור מרגיעה לגעת קופצים, גם אם אתה יכול בקלות לשמור על השיער שלך על בסיס יומי. בעוד שטיפות שיער הם בדרך כלל בטוח מספיק עבור מישהו להשתמש בבית, תהליכי צבע מסובך צריך להיעשות גם על ידי מעצבים.

No Replies to "התמודדות עם שבירת שיער? גלה מדוע"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 75 = 84