סקירה של מוצרי שיער מתולתל קינקי – insightyv.com

סקירה של מוצרי שיער מתולתל קינקי

כמה נשים מעדיפות ליישר את השיער שלהן כל הזמן, למרות שהן בסדר עם תלתלים טבעיים שלהם. זה יכול להיות כי בעוד שהם לא אכפת התלתלים, הם עושים את המוח מטורף, את השיער שלהם מתנפח לחות, ובגלל שהם לא יודעים איך לקבל תלתלים שלהם “להתנהג”. כשמדובר תלתלים למראה גדול, המוצר הוא המפתח, כמו גם שיטות סלסול טוב. אם אתה מחפש גבוה ונמוך עבור הגביע הקדוש של מוצרים מתולתל, לקרוא ב- Kinky- קרלי יכול לסיים את החיפוש שלך.

על קינקי-תולתול

לאלו מכם שקוראים את תווית המרכיבים של כל מה שאתם קונים, אתם תשמחו לדעת שמוצרי קינקי-קרלי אינם מכילים אף אחד מאלה ללא שיער שחור, כגון פטרולאטום, אלכוהול, פלסטיק ושפע של מרכיבים אתה לא יכול לבטא. המותג מושקע תלתלים זה לא רק נראה נהדר אבל מרגיש נהדר, יותר מדי.

אם אתה רוצה מוצרים טבעיים ללכת יחד עם השיער הטבעי שלך, אתה יכול להרגיש בנוח באמצעות קו זה סלסול ידידותי.

לכל מוצר שנבדק היו הוראות שימושיות על התווית. קל לומר “קצף, לשטוף, לחזור,” אבל אני מעריך את המאמץ הנוסף של מתן עצות לאנשים. לא כולם יודעים שתלתלים מגיבים בצורה הטובה ביותר למוצרים כאשר הם רטובים מאוד, לא באמצע ייבוש האוויר. בנוסף, מרקמים שונים יקבלו תוצאות שונות. התמוטטות מיכל קרלינג Custard הוא מועיל במיוחד.

פרט נוסף זה מה באמת עוזר לך להשיג תלתלים מוגדרים היטב.

בואו שמפו נקי

הצעד הראשון תלתלים גדול הוא שגרת ניקוי נכונה. הצטברות שמנוני עומד לעמוד בדרך של הגדרה טובה, אז אתה צריך שמפו עדין. בואו נקי הוא ללא סולפט (מושלם עבור אלה מכם עם צבע שיער) ומלא מרכיבים אורגניים שלא יעזוב את השיער מופשטים.

כמו שמפו ללא סולפט אחרים, לא מצפה הרבה קצף מן זה. זה באמת דבר טוב. אם יש לך הרבה הצטברות או מוצרים שמנוני בשיער שלך, תצטרך שמפו לפחות פעמיים.

אחרי החפיפה, השיער שלי היה נקי, אבל לא חורק. זה לא הרגיש יבש, כמו כמה שמפו יעזוב את זה. זה שוטף בקלות ולמרות שאני לא שמפו מדי יום, זה כנראה מתאים לשימוש פעמיים עד שלוש פעמים בשבוע שכן הוא אינו מכיל את מרכיבי ייבוש נוכח מותגים אחרים.

קנה לבוא שמפו נקי על אמזון

קשר היום לעזוב ב-מרכך / Detangler

כמו כל אחד עם שיער עבה סופר יודע, התסבוכת היא לא בדיחה. כדי לקבל כיסוי מלא ואפילו של מוצרים, עם זאת, השיער צריך להיות מסורק דרך כדי להבטיח רוויה מוחלט. בחירת המוצרים הנכונים עבור disangling עושה עולם של הבדל.

השתמשתי הרבה detanglers ו conditioners ו Knot היום הוא עכשיו אחד הטובים ביותר ניסיתי אי פעם. אתה רוצה “להחליק” על השיער שלך? זה מספק. זה יכול לשמש כמזגן קבוע ושטפו לאחר השמפו, אבל זה יכול לשמש גם בתור עזיבה. אני משתמש בה בתור כניסה. אני מיישמת אותו מיד לאחר שטיפה של שמפו וזה מרגיע כל השיער frizzy למטה.

זה קל מאוד קל מבושם.

קנה קשר היום על אמזון

קרלד ג ‘ל קרם

מה מפריד בין ג’ל מסתלסל גדול מן הממוצע אלה? באופן אידיאלי, אתה רוצה לחסל frizz כמו גם הגדרה סלסול. בנוסף, מחזיק מעמד זמן רב, לא פריך עוזר. קרלינג Custard מדורגת שם למעלה כמו אחד משלושת המוצרים הראשונים השתמשתי בעניין זה.

זה לא ג’ל קונבנציונלי; זה הרבה יותר סמיך, וזה חשוב תלתלים כי צריך קצת משקל. כאשר נעשה שימוש נכון בשילוב עם מוצרים אחרים Kinky-Curly, אתה כנראה לחוות רך, תלתלים מוגדר האחרון. אני דואג לקצץ את שערי ולהחיל את הממזר ביסודיות על כל חלק. עם זאת, אתה לא צריך להרוות את השיער או ללכת לים – זה ייקח יותר להתייבש השיער שלך עשוי להתייבש קשה. ייתכן שיהיה עליך להתנסות כדי לראות מה כמות המוצר להשתמש, בהתאם אורך ועובי.

קנה קרלינג Custard על אמזון

ספירל שפריץ

בעיה אחת שהיתה לי בעבר היא “שיער יום שני”. אחרי שישנתי על תלתלים שנראו די טובים ביום הראשון, הייתי מתעוררת בבוקר עם שיער יבש, מסוחרר, ששום כמות של טפטוף לא תעזור. ספירל Spritz נועד כדי להילחם בבעיה זו, כמו גם שליטה על גדילי flyaway.

לאחר שהשתמשתי במוצרי קינקי-קארלי, הזדקפתי למיטה כך: משכתי את שערי לקוקו גבוה, אגרתי אותו ברפיון ומכוסה כובע. בבוקר התלתלים שלי עדיין נראו די טובים. הם לא נשברו יחד והם הרגישו קלילים מאוד. היה לי קצת משוגע, אז הרטבתי את הידיים שלי, החליק אותם על השיער שלי ואת spritzed. התלתלים לא נראו כפי ש מרהיב כמו היום הראשון, אבל זה היה אחד הפעמים המעטות של יום שני שיער לא גרם לי להתכווץ ואת הראש הנכון למקלחת.

מבריק פומדה

זה ריח נעים ריחני pomade מכיל שמנים, אבל הם סוג טוב כמו אבוקדו, חוחובה, חריע, בין היתר. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, להשתמש בו על שיער יבש לחלוטין. זה טוב לשבור את כל הכתמים פריך ולתת את השיער ברק נחמד.

פסק דין סופי

אני לא יכול overemphasize עד כמה חשוב לא רק לבחור את המוצרים הנכונים, אלא גם להשתמש בהם כראוי. קינקי-קרלי עשה את זה פשוט בשבילך על ידי מתן דף עצות, להשלים עם וידאו של שלי דייוויס, היוצר של המותג (מבט אחד תלתלים שלה ואתה תהיה משוכנע).

זה הפך לאחד המותגים האהוב עלי סלסול. כאשר ניסית ג’לים שונים רבים ואף אחד מהם לא עבד כמו שאתה רוצה / הבקבוק טען שזה יהיה, זה נהדר סוף סוף לבוא על פני מוצר זה לא רק עוזר לך להשיג תלתלים יפה אבל עושה זאת בצורה בריאה. זה לא רק עבור סוג אחד תלתל, או – גלי, coily, מתולתל, שיער כהה יהיה כל תועלת.

קינקי- Curly מוצרים זמינים כעת נרחב, ואתה יכול לרכוש מאתר האינטרנט שלהם, אמזון, ובחירת חנויות היופי.

דוגמאות המוצר סופקו על ידי היצרן למטרות בדיקה.

No Replies to "סקירה של מוצרי שיער מתולתל קינקי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.