למה הצמות שלך חזק יכול לגרום נשירת שיער מאוחר יותר – insightyv.com

למה הצמות שלך חזק יכול לגרום נשירת שיער מאוחר יותר

תלוי איפה אתה גר ומי צמות השיער שלך, אתה יכול לשלם בכל מקום בין עשרות דולרים עד מאות. ברוב המקרים, המטבח braiders תשלום הרבה פחות מאלה שעובדים בסלונים, אבל אתה עדיין רוצה את הכסף שלך שווה. מה קורה כאשר אתה משאיר את braider עם סופר שלך חמוד צמה הרחבה סגנון ו:

 • א: אתה סובל מכאבים. הרבה כאב. לימים.
 • B: אתה מבחין בליטות קטנות סביב קו השיער שלך, כי לא היו שם לפני. הו, ואתה סובל מכאבים.

  יופי לא צריך לפגוע! אם הראש שלך כואב, זה בגלל השיער שלך קלוע חזק מדי, או שיש לך יותר מדי סיומת השיער הוסיף. בכל מצב, זה לא מבשר טובות לעתיד קו השיער שלך. כמה braiders עשוי להגיד לך לקחת אספירין ואת הכאב צריך להיות נעלם בבוקר, אבל כל הכאב הוא אינדיקציה שמשהו לא בסדר.

  Braider עשוי לצמה בחוזקה, כך הסגנון נמשך זמן רב ככל האפשר, וזה מה שרובנו רוצים, במיוחד אם שמרנו את הכסף שנצברו קשה שלנו כדי לקבל את הסגנון. אבל מתח חזק הוא לא טוב השיער שלך, קו השיער, ואת הקרקפת. מתח בינוני הוא הטוב ביותר עבור צמות אופנה; הם עשויים לא להחזיק מעמד זמן רב ככל הצמות הדוק, אבל השיער שלך יימשך זמן רב יותר.

  אם אתה קורבן של צמות של כאבי ראש, יש צעדים שניתן לנקוט כדי להקל על הכאב ואת הנזק הפוטנציאלי לקצוות שלך.

  מה לעשות כאשר הצמות שלך חזק מדי

  • השתמש במים חמים כדי לשחרר אותם: להתקלח ולתת את המים מפל מעל השיער שלך. ייתכן שיהיה עליך לשפשף בעדינות את הקרקפת כדי לשחרר את הצמות קצת. זה לא הזמן לדאוג כמה כסף אתה פשוט ביליתי וכמה זמן זה לקח סגנון הצמות האלה, אז לא חושב על זה! דאגה עצמך עם התרופפות זה סגנון חזק הצלת השיער שלך. אין צורך לגזוז את השיער שלך, אז פשוט לאפשר למים ליפול על הראש שלך ולעשות את רוב העבודה בכוחות עצמה.
  • הסר אותם: כן, להסיר כל צמות שגורמות מעט בליטות לצוץ על הקרקפת. זה לא נורמלי יכול להוביל נשירת שיער בהמשך הדרך, במיוחד אם אתה עושה את ההרגל של לובשת סגנונות הצמה הדוק. עשה לעצמך טובה ולראות איך הראש שלך מרגיש כאשר אתה עדיין על הכיסא של הסטייליסטית. האם זה כואב בזמן שהיא צמה? זה הזמן לבקש ממנה להירגע. זה הרבה יותר קל לה לקחת צעד אחורה ואולי מחדש את כל הצמות במהלך הפגישה שלך מאשר יהיה להתקשר אליה ולבקש ממנה לעשות אותם שוב מאוחר יותר. בנוסף, בואו נודה בזה: לא כל braiders הולכים לקחת בחביבות שיחות טלפון ביום שני והם עשויים לסרב לעשות אותם מעל.
  • אל תחזור ללבנים הדוקים: יש כאלה שחשופים לשמצה בשיער. פעם אחת צריך להיות מספיק כדי להגיד לך שזה מישהו שלא אכפת לבריאות הקרקפת שלך. אני מקווה, אתה גר באזור שבו יש לך אפשרויות, אבל אם לא, ייתכן שיהיה עליך לחשוב מחדש סיומות צמה כמו תסרוקת קבועה.

   

  No Replies to "למה הצמות שלך חזק יכול לגרום נשירת שיער מאוחר יותר"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.