גלריה של תספורות מרקם קצר לגברים | insightyv.com

גלריה של תספורות מרקם קצר לגברים

חלק אחורי view of young man in barbershop having haircut

רוגאן מקדונלד / גטי

אם יש לך ראש עבה או דק של שיער, שניהם יכולים להפיק תועלת תסרוקת מרקם קצר. Texturing השיער בדרך כלל כרוך תער ישר או זוג מספריים דליל. לתקשר עם hairstylist או ספר על שימוש באחת השיטות הללו כדי ליצור מימד השיער שלך. עבור שיער עבה פרוע, texturizing יעזור לחסל בתפזורת, המאפשר השיער שלך כדי לקבל צורה בקלות רבה יותר, ולא להישקל למטה. עבור דילול או שיער דק, texturizing מסייע ליצור נפח התנועה, נותן את המראה של ראש השיער מלא. סיים את המראה על ידי סטיילינג עם שעווה (לשיער סמיך) או pomade (לשיער עדין). הקפד לפזר את המוצר באופן שווה דרך כפות הידיים שלך לפני עבודה דרך השיער אפילו עבור היישום. תוכלו בו זמנית נראה נקי לחתוך ומסוגנן.

02
מתוך 15

סגנון קל

קצר hairstyle on a soccer player

ויקטור דיקלונגון /

אתה רוצה לוודא שאתה מבקר שיער או ספר עם כישורי קליפר מעולה כדי להשיג את המראה הזה. על העור ועל פיאות הלחיים צריך להיות דהוי, הולך מן העור עד taper על הכתר של הראש. החלק העליון של השיער הוא אז מעורבב במיומנות מרקם לתנועה כלפי מעלה קדימה.

ברגע שיש לך את התספורת, סגנון זה נראה משב רוח. לאחר שמפו מהיר, מכה יבש את השיער קדימה עם ציצית קלה מהאצבעות שלך כדי לקבל תנועה וגובה הרצוי. לאחר השיער יבש, לשפשף שעווה סטיילינג כי יש קצת ברק דרך כפות הידיים שלך ולעבוד את המוצר דרך השיער שלך באמצעות אותה תנועה שעשית עם מייבש מכה. הסגנון צריך לקחת לא יותר מ 5 דקות ואתה הולך להתחיל את היום מבלי להתעסק עם השיער שלך שוב לאורך כל היום שלך, זה כל כך קל.

03
מתוך 15

שלוט בעצמך

דְיוֹקָן ofo young model

ויטוריו זונינו Celotto / Getty תמונות

לחתוך את הסגנון הזה צריך להיות מחודדים עם קוצץ על העורף ועל הצדדים, ואת הדף נשאר יותר אבל עם שכבות texturing לאורך.

יהיה עליך להשתמש במייבש מכה כדי להשיג נפח לראש, עובד את השיער לכיוון הגב עם מברשת. או זיפים חזיר שטוח או מברשת פרווה משופעת עובד הכי טוב. כמות רבעונית של מוס סגנון יהיה מועיל מאוד. מעבירים את המוס מבעד לשיער לח ומשתמשים במברשת, מייבשים את השיער בתנועות כלפי מעלה, עובדים הרחק מהמפץ. לאחר נפח יבש ושופע הושגה, לעבוד דרך בינוני paddade כי יש קצת ברק. ייתכן שתצטרך spritz קל של שיער בהיר להחזיק אם מזג האוויר לח במיוחד בחוץ. אתה לא רוצה בסופו של דבר עם סגנון שטוח.

04
מתוך 15

לא קצר מדי

דְיוֹקָן of man with short hairstyle

פסקל לה סגרטיין / Getty Images

קליפרס אינם נדרשים לתספורת זו. את hairstylist או הספר יכול להשיג את המראה הזה על ידי נותן לך שכבה קצרה בכל רחבי. זה אמור להיראות מעט פרוע, כדי להיות בטוח כי הם מפעילים זוג דילול או texturizing המזמרה דרך השכבות. תסרוקת זו פועלת הכי טוב אם כבר יש לך גל טבעי לשיער שלך, לאפשר לשיער שלך להתכופף כפי שהוא נועד. אם השיער שלך הוא ישר, סגנון זה לא יעבוד בשבילך בלי הראשון מקבל תהליך גל הגוף על השיער שלך בסלון.

תספורת תחזוקה נמוכה למדי, כי אתה יכול לשטוף ולתת אוויר יבש. כדי לשמור על קו עם הקלות של הסגנון, השתמש שעווה סטיילינג כי הוא דהוי, כלומר, ללא ברק. בדרך זו יהיה לך מוצר השיער שלך עבור שליטה אור בלי להיראות כמו שאתה שם משהו בכלל. אתה תיראה גם dapper ונינוח.

05
מתוך 15

קצת יותר

דְיוֹקָן of model with short haircut

ויטוריו זונינו Celotto / Getty תמונות

תסרוקת זו נראית אופנתית דורשת קצת מיומנות סטיילינג. אתה צריך חתך מחודדים חתך בעורף פאות לחיים. החלק העליון נשאר ארוך, מעורבב בצדדים, עם שכבות ארוכות על גבי. שיער בינוני עם גוף טבעי עובד הכי טוב עבור תסרוקת זו.

נסה שמפו עם שמפו בניית נפח כדי להתחיל עם יסודות עיצוב חזק. לוותר על נפח העלאת מוס לתוך הידיים שלך, בגודל של ביצה, ולעבוד דרך שיער לח. חלק השיער שבו זה טבעי רוצה לפצל. באמצעות מייבש שיער ומברשת, לעבוד את השיער מעלה מעט בצד. סגנון דנמן או מברשת חזיר מברשת זיפים מומלץ סגנון זה תסרוקת. לאחר הצורה נוצר, לסיים עם בינוני ייבוש מהיר להחזיק hairspray להחזיק.

06
מתוך 15

סלסול וגל

דְיוֹקָן of Matthew Morrison

קווין וינטר / גטי

במקום לעבוד נגד השיער שלך מתולתל באופן טבעי, יש מעצב שלך לחתוך את השיער שלך לתוך צורה שעובדת עם תלתל. סגנון זה מושגת על ידי עבודה עם הצורה הטבעית של הראש, הדוק יותר את המקדשים ואת העורף בעוד fuller על גבי באזור הכתר. הסכום הנכון של שכבות יהפכו את תלתלים באביב בצורה רצוי.

לחות היא האויב שלך כאשר יש לך שיער מתולתל, אז אתה רוצה להכיל את frizz כך תלתלים שלך נחמדים גלי. עדיף לתת את השיער שלך airdry, או להשתמש מפזר על סוף שלך מכה מייבש אם אתה לא רוצה לחכות זה יבש. מפזר יכול להיראות כמו כוס פלסטיק ענקית עם שיניים בעלות מראה אצבע או גרב דמוי רשת, החליק מעל קצה המייבש שלך. עבודה קרם grooming המיועד שיער מתולתל, כמו זה יהיה החומרים ללחימה לחות ו frizz. סיים עם רק כמה טיפות ברק בידיים ואצבע דרך תלתל.

07
מתוך 15

פסגת האלמנה

דְיוֹקָן of man with widow's peak

ויטוריו זונינו Celotto / Getty תמונות

שיא של אלמנה הוא נקודה שבה באמצע קו השיער שלך באופן טבעי צורות, יצירת דפוס “V” מלפנים. בדרך כלל אתה רואה שיא של אלמנה בדמויות מרושעות כמו ערפדים, אבל אף אחד לא יאשים אותך להיות בחור רע כשאתה נראה טוב. מאז השיא יוצר נקודה קדימה, אתה רוצה את השיער יש תנועה הפוכה, כלפי מעלה ובחזרה, וזה יעזור עם המראה של גובה השיער שלך. שמור את הצדדים ואת הצוואר tapered חזק ואורך בינוני כי הוא מרקם על גבי. אתה יכול לחלק את השיער למראה ערמומי, או לסבך את הדף עבור סגנון טרנדי. השתמש בינוני ג ‘ל להחזיק או שעווה כי יש קצת ברק לזה.

08
מתוך 15

קלאסי

דְיוֹקָן of a man with short hair

אושר

זהו סגנון קלאסי נקי לחתוך שבו הצדדים ואת העורף הם clippered קצר. הדף הוא גם לחתוך קצר אבל בכבדות texturized עם דילול מספריים. אתה יכול להוסיף קצת כשרון לחתוך את זה קלאסי ידי רק את הקצות של השיער הבהיר גוון בהיר יותר צבע טבעי שלך.

עיצוב השיער הזה הוא קל כמו כביסה וללכת. על שיער לח, אתה רוצה לעבוד חזק או חזק להחזיק ג’ל ו ספייק את העצות כלפי מעלה. בין התספורות, להשתמש גוזם אישי כדי לנקות את השיער הצוואר ואת הכיכר את פאות הלחיים כפי שהם הופכים פרוע. זהו מראה עליז זה הולך נהדר עם השמש בקיץ.

09
מתוך 15

הולך לאפור, לא מתוך סגנון

דְיוֹקָן of a man with salt and pepper hair

תמונה מקור / Getty תמונות

אם סלבריטאי מפורסם כמו ג’ורג ‘קלוני יכול ללכת אפור בחינניות, אז אתה יכול. שמירה על צביעת השיער שלך יכול להיות יקר זמן רב, אז אם אתה הופך מלח ופלפל, לתת לו מבחן הבדיקה על ידי הולך au טבעי. הסגנון יכול להיות רק על כל צורה, כך לעבוד עם מרקם השיער שלך יש הסטייליסטית שלך לחתוך את המראה כי הוא מחמיא. כאשר השיער הולך אפור, יש לזכור כי המרקם של השיער שלך משתנה, מה שהופך את השיער מרגיש גס יותר ויכול להיראות יבש יותר. השתמש moisturizing ובוהק שיפור מוצרים אשר לרכך את המרקם ולהוסיף ברק טבעי בחזרה את השיער משעמם. אם אתה שונא לחלוטין את האפור, אתה תמיד יכול לבחור צבע זה.

10
מתוך 15

מסולף בכוונה

דְיוֹקָן of model

תמונות סטפן גוסאטי / גטי

שמירה על השיער קצר ייתן לך מראה נקי, אבל הוספת מרקם שיגרום השיער שלך נראה בכוונה לא מזויף ייתן את הסגנון שלך יתרון נוסף. הקפד מעצב אופנה שלך או ספר מנצל תער ישר או דילול מספריים כדי ליצור אפקט chunking דרך השכבות העליונות.

עיצוב השיער הזה הוא כמעט תחזוקה נמוכה, אבל זה לא אומר רק מתעורר וללכת. אתה רוצה את המיטה להיראות בראש בלי בעצם שיש ראש המיטה. על שיער לח, לעבוד בסטיילינג או טיט דרך השיער, משהו עם יותר להחזיק מאשר שעווה. המרק נשאר moldable לאורך כל היום, כך שאתה יכול לקחת את האצבעות ואת tousle אותו בכל פעם שהוא מתחיל ליפול או להחליק החוצה. זהו מראה חסר מאמץ כי הוא עולה בקנה אחד עם המגמות הנוכחיות.

11
מתוך 15

מסגרת הספל שלך

דְיוֹקָן of man on yellow background

פנדו הול / גטי

זהו תספורת קלאסי להתחדד ואפילו אם המראה מושגת על ידי מתיחה את העורף, הצדדים, ואת הדף – אתה לא צריך להסתכל “מרובע”.

השתמש שעווה דפוס כדי ליצור “חתיכת” להסתכל על העצים מסרק את השאר למקום. בעשותך כך, אתה יכול לבצע את זה תספורת שמרנית קלאסית עם קצת כישרון. הוספת סגנון עם המוצר המתאים לא תסכן את המראה המקצועי שלך. קח את היום הזה להסתכל על כיף בלילה על ידי בלגן למעלה עם קצת יותר של שעווה סטיילינג. מרגיע את תסרוקת יעזור לך להירגע אחרי יום קשה במשרד.

12
מתוך 15

חתך קצר קלאסי

דְיוֹקָן of man with short hair

פסקל לה סגרטיין / Getty Images

לעתים קרובות סגנון זה נקרא חיתוך באז, או סגנון צבאי לחתוך. על ידי השארת רק קצת יותר אורך על הדף נותן לך את התחזוקה נמוכה היבט שאתה אוהב על שיש באז לחתוך, רק עם רק קצת יותר סגנון.

אם אתה צריך להישאר שמרני, אתה תמיד יכול לסרוק את אורך הדף למקום בקלות. אבל אם אתה רוצה לעשות כיף עם סגנון זה, ספייק למעלה עם חברה להחזיק שיער שעווה או ג’ל להחזיק בינוני. אתה רוצה את השיער כדי להישאר לגעת, אבל הוספת מוצר סטיילינג יוסיף כשרון לחתוך קצר זה קלאסי. כמו כן, זה סגנון מצוין להילחם cowlicks שיער אם אתה מנוגע על ידי אותם, שם כתמי שיער גדל דפוס מערבולת, גורם תיקון זה כדי להישאר ישר. השיער הוא זמזום מאוד קרוב לקרקפת, ביטול הקרב של cowlick. אם יש לך cowlick מלפנים, משאיר קצת אורך מלפנים שבו cowlick גדל יכול למעשה לסייע בסגנון, כגון ג ‘נטלמן בתמונה.

13
מתוך 15

קל לתחזוקה

דְיוֹקָן of man

iStockphoto.com

זהו סגנון זה לא קצר כמו חתך באז אבל עדיין מחבק את הצורה של הקרקפת שלך על ידי חיתוך השיער קצר ואורך אחד מסביב. גם את פאות הלחיים ואת העורף.

זהו תספורת תחזוקה נמוכה, אבל עם קצת מאמץ, אתה יכול להיראות מסוגנן. אתה רוצה להשתמש מברשת חזיר bristled להפיץ את השיער הטבעי שלך כמו מראה זה נראה יכול להיראות יבש אם אתה פשוט לשטוף וללכת. קח רק כמה רגעים כדי להפעיל pomade להחזיק אור שיש בו ברק ואתה תיראה טרי מנוסח ללא הרבה מאמץ. השתמש גוזם אישי בין התספורות כדי כוויות פאות הלחיים ואת העורף כאשר השיער פרוע להתחיל לגדול בחזרה פנימה זה יחסוך לך זמן וכסף מן הצורך לבקר את מעצב אופנה או ספר לעתים קרובות מדי.

14
מתוך 15

שיער עם תלתל

דְיוֹקָן of Cory Monteith

פרייזר הריסון / גטי

אם יש לך תלתל טבעי אבל לא אוהב את זה ולא רוצה להדגיש את זה, שמירה על זה קצר יסייע לשלוט על הגל. אבל בגלל שיש לך גל טבעי, זה ייתן נפח קצר שלך נפח הגוף כי גברים רבים עם שיער עדין או מקל ישר בהחלט מקנא. יש את hairstylist או מספריים להשתמש מספריים כדי להשיג חתך באורך בינוני, כי הוא מחודדים מעט בצדדים ואת העורף של הצוואר.

יהיה לך תנועה טבעית בגוף שלך, כך באמצעות מייבש מכה לא הכרחי, אלא אם אתה רוצה קו השיער הקדמי לעמוד. השתמש בינוני ג ‘ל להחזיק סגנון כדי לתת את השיער את הצורך שליטה. סיים את המראה עם ברק לרסס אור כדי לסייע בשליטה על כל frizz כי לחות עלול להביא. בנוסף, הברק הוסיף מספק מראה מלוטש נחמד לסגנון שלך.

15
מתוך 15

נוד לעידן אחר

דְיוֹקָן of George Clooney

דייב הוגאן / גטי

הפופולריות של המופע Mad Men הביאה עם תחייה של תסרוקות רטרו של גברים. המראה הוא קלאסי, נצחי, ו גברי להפליא. העורף ואת פאות הלחיים הם מחודדים ו בריבוע כדי ליצור קווים נקיים נחמד. החלק העליון הוא חתך ארוך שכבת על מנת לסרוק בצד או החלק האחורי ישר.

מצא את החלק הטבעי של השיער שלך על ידי סירוק כל זה ישר לאחור, ואז לראות איפה פיצול טבעי מתחיל להרכיב בצד ולעשות את החלק. סגנון השיער עם ג’ל סטיילינג קל או שעווה בינונית להחזיק. אם השיער שלך לא זורם באופן טבעי בחזרה, ייתכן שיהיה עליך לקחת מייבש מכה אותו מברשת אותו בחזרה יבש. אתה יכול לקחת את זה להסתכל לתוך המשרד או לפרשת עניבה שחורה. בדיוק כמו זה נראה כל כך חזק, כי הוא מסרב לצאת של סגנון, גם אתה תישא בגישה בטוחה וביטחון עם מראה רטרו גברי!

No Replies to "גלריה של תספורות מרקם קצר לגברים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 2