עבור שאגי: כיצד לקבל גולש שיער עבור החבר ‘ה – insightyv.com

עבור שאגי: כיצד לקבל גולש שיער עבור החבר ‘ה

בחורים רבים פונים למספרה לתספורת קצרה, צוננת, תחזוקה נמוכה במהלך הקיץ. תספורת אחת, עם זאת, כי מעולם לא נראה להיעלם, ללא קשר למזג האוויר או למגמות הוא שאג הגולש, כמו בסגנון אריק כריסטיאן אולסן של “NCIS: לוס אנג ‘לס” תמיד לובש. לחתוך את זה הוא מראה מזדמן האולטימטיבי, ואם זה לחתוך כראוי, זה רק דורש כביסה מדי פעם מיזוג ו לטלטול טוב עבור סגנון.

לא לקבל תספורת

זה נראה ברור, אבל כדי לקבל את המראה הגולש הנכון, תצטרך מספיק שיער כדי למשוך אותו, וזה אומר לגדל את השיער שלך החוצה. השיער שלך צריך להיות ארוך מספיק כדי פשוט לרדת אל העיניים מלפנים ולתחתית האוזניים בצדדים. היכונו את עצמכם לאותו שלב מביך שבו אתם לא יכולים לעשות שום דבר עם השיער שלך. בשלב מסוים, כמו שאתה הולך וגדל זה, זה יהיה יותר מדי זמן בסגנון אבל עדיין להיות קצר מדי בסגנון כמו לחתוך הגולש. אתה רק צריך להיות סבלני בשלב זה של גידול זה.

להסתפר

השיער הגולש המושלם מתחיל עם תספורת גדולה שאג בה השיער נחתך בשכבות ארוכות בכל הראש. תספורות אלה לעבוד הכי טוב לעשות עם סכין גילוח; אין גזירה בוטה כאן. שיטת חיתוך הגילוח נותנת את תנועת השיער וההפרדה ומספקת את המראה “המפורק” מסביב לקצוות. כאשר אתה נכנס לחתוך, למצוא תמונה של תספורת שאג על מודל שיש לו שיער דומה לשלך, כך שתוכל להראות את זה לספר או מעצב אופנה.

סגנון זה

עבור עיצוב shag ארוך, אם אתה הולך על המראה החוף, מגבת יבש את השיער אבל לא לייבש את זה לגמרי. בחר מוצר גימור מט כגון הנס דה פוקו חול טוב או באמבל ו Bumble Surf Spray. מוצרים אלה הם מלח infused ו ייתן את השיער כי יבש, יבש, blown מרגיש עם גימור מט.

עבודה על המוצר באמצעות שיער לח ולתת לו להתייבש באופן טבעי, או אם אתה ממהר אתה יכול להשתמש מייבש מכה עם מפזר.

אחד היתרונות הגדולים ביותר של סגנון הגולש הוא הרבגוניות שלה. הסגנון יכול, כמובן, להיות משוחק החוצה מדובלל, אבל אתה יכול גם להוסיף קצת מוצר לזרוח, כגון pomade, וללבוש אותו מוברש בחזרה מתוך הפנים עבור מראה רשמי יותר. אם השיער שלך מספיק ארוך, אתה יכול רוק סגנון כמו ג ‘סטין ביבר, עם שיער ’70 שלו. באופן טבעי, את סגנון הגולש הרבה יותר קל אם אתה גר ליד החוף, אבל זה יכול לעבוד עבור אלה שאינם landlocked גם כן.

קבל מדגיש וגלים

אם אתה רוצה ללכת קילומטר נוסף, אתה יכול גם ללכת מקצועי colorist ויש לי כמה מדגיש טבעי הוסיף לתת את השיער כי “נשק נשיקה” נראה. כמובן, ההוצאות הרבה זמן בשמש גם לעשות את זה. אם השיער שלך הוא מקל ישר, אתה יכול גם את הסטייליסטית להוסיף גל קבוע לשיער. רק זכור את התהליכים האלה הם קבועים יכולים להזיק לשיער, אז אתה רק רוצה לעשות אותם על ידי מקצועי. אתה יכול להשיג תוצאה דומה, זמני בבית על ידי scrunching את השיער כפי שאתה מכה אותו יבש, אבל זה יוסיף קצת יותר עבודה לשגרת הבוקר שלך.

 

תחזק את זה

כדי לשמור על מראה בריא לשיער ארוך, שמפו ומצב יומי ויבש את השיער שלך על ידי טפיחה במקום לשפשף עם מגבת. השתמש במסרק רחב או מברשת וזכור כי יותר מדי זמן במי הבריכה כלור יכול להזיק לשיער שלך. 

No Replies to "עבור שאגי: כיצד לקבל גולש שיער עבור החבר 'ה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.