חבר ‘ה: כיצד לבחור את תספורת מושלמת – insightyv.com

חבר ‘ה: כיצד לבחור את תספורת מושלמת

מקבל רק את הזכות לחתוך יכול להיות אתגר רציני. חבר ‘ה רבים לא יודעים איפה להתחיל וכיצד לבחור את התספורת הנכון על צורת הפנים שלהם או איך לבחור את הסגנון שמתאים לאורח החיים שלהם. לפעמים barbers ו stylists לא משכילים לקוחות זכרים על איך לעשות את הבחירות הנכונות לגבי תסרוקת, ואתה נשאר בחוץ במדבר על בחירה זו חשובה עבור המראה שלך.

צורת התספורת

בבחירת תספורת מושלמת, יש כמה דברים לקחת בחשבון: אורך, תחזוקה, וצורה.

יותר מדי בחורים נתלו על אורך התספורת. “אני באמת רוצה השיער שלי ארוך” או “אני אוהב לשמור את זה קצר” הם שמעו בדרך כלל ביטויים מלקוחות. הנה העסקה: סוג של תספורת עושה הבדל עצום. ללא קשר אורך, חתך גדול יכול לשפר את תכונות הפנים שלך לגרוע תכונות פחות רצוי שלך, כך את הצורה של לחתוך צריך להיחשב לפני אורך.

סגנון חיים ומקצוע

אורח החיים שלך צריך להילקח בחשבון גם כן. החבר ‘ה פעיל מאוד לא רוצה לבזבז הרבה זמן סגנון השיער שלהם, והם יהיו מאושרים עם תחזוקה נמוכה תחזוקה. תספורת כי הוא חתך להיות מנוסח לא ייראה טוב אם אתה לא מבלה את הזמן עיצוב זה כראוי. לעומת זאת, מישהו עם הזמן והסבלנות לעשות קצת מאמץ grooming השיער שלהם כל יום עשוי להיות מוגש טוב יותר עם חתך מסוגנן יותר.

דבר נוסף שיש לשקול הוא המקצוע שלך.

בימים אלה, הכללים המסורתיים של סגנון במקום העבודה לעתים קרובות אינם חלים. זה לא נדיר לחלוטין לראות בנקאים עם ראש מגולח ועורכי דין עם הקוקו. אבל ללא קשר, בעת בחירת תספורת, אתה צריך לשקול את האקלים של מקום העבודה אתה נמצא מקום עבודה מסורתי מאוד, שמרני הוא כנראה לא המקום להופיע עם תספורת אופנתי יתר על המידה.

עבור אלה המשרתים לקוחות, מומלץ גם לשקול כיצד הלקוח יראה אותך. האם הלקוח עומד לסמוך על אנליסט פיננסי עם מוהוק? כנראה לא, אז אתה צריך לשקול את הלקוחות שלך ועמיתים לעבודה, כי אתה לא רוצה הבחירה שלך של תספורת כדי להשפיע לרעה על הבריאות הפיננסית שלך. אם אתה עובד בסביבה שמרנית, לעבוד עם הספר שלך או מעצב אופנה לבחור סגנון כי הוא תכליתי מספיק כדי לאפשר לך סגנון זה שמרני כאשר אתה בעבודה ועדיין לתת לך לעשות משהו עליז כאשר אתה על הזמן שלך אם אתה מעדיף קצת יותר יתרון כאשר אתה לא בעבודה.

אם אתה עובד בסביבה יצירתית יותר או פחות שמרנית, אתה יכול כנראה לבחור רק על כל סגנון שאתה אוהב. אתה עדיין יכול לחשוב פעמיים על המוהוק הזה, אם כי.

תכונות הפנים ואת צורה

לבסוף, אתה צריך לשקול את צורת הפנים שלך בקביעת תספורת המתאימה. לחתוך את הזכות יכול באמת לשחק את התכונות הטובות ביותר שלך למזער את אלה רצוי פחות. לדוגמה, אף גדול יכול להיות ממוזער על ידי לובש סגנון מלא יותר עם חלק מחוץ למרכז. עבור בחורים כהי שיער עם עיניים כחולות, תספורת מאוד חזק יכול באמת להפוך את העיניים פופ. הבחירה שלך של תספורת יכול באמת לשנות את הדרך שבה אנשים מסתכלים על תכונות הפנים שלך.

קבלת מה שאתה רוצה

בחירת התספורת הנכונה היא הרבה יותר קשה מאשר לשבת ולספר את השיער שלך, “קח את זה קצר.” יש הרבה דברים כדי לקחת בחשבון בעת ​​בחירת תספורת מושלמת, ספר טוב או מעצב שיער צריך לקחת את הדברים האלה בחשבון. עם זאת, חשוב לחמש את עצמך עם ידע איך הפנים שלך צורה, סגנון חיים, תכונות פנים, ומקצוע כל לשחק את תפקידם לבחור את התספורת המושלמת, כך שתוכל לדון בהם עם מעצב אופנה שלך.

עם לקוחות גברים, ספרים וסטייליסטים הם לעתים קרובות מהסס להציע הצעות, אז אל תפחדו לשאול אם לאדם חותך את השיער יש רעיונות. אם הוא מציע משהו, נסה את זה – זכרי, מי שמחתך את השיער שלך מאומן לתת לך את התספורת הכי מחמיאה אפשרית, והוא צריך להיות מוכן עם הצעות אם זה נראה כמו הסגנון שלך יכול להשתמש כמה התאמות.

זה גם מועיל כדי לקבל מושג על מה שאתה רוצה. תסתכל על גלריות התספורת של גברים באינטרנט או לבדוק את הסגנונות של ידוענים לבחור סגנון שאתה אוהב. להיות מציאותיים לבחור סגנונות על מודלים בעלי תכונות פנים דומות סוג השיער. הדפס את התמונות שאתה אוהב ולקחת אותם איתך בביקור הבא שלך. הספר שלך או מעצב אופנה ואז יכול לעבוד עם הידע הזה כדי ליצור תספורת כי יש מראה דומה אבל הוא מעוצב בצורה שפועלת היטב על הפנים שלך, אורח חיים, ומקצוע.

 

No Replies to "חבר 'ה: כיצד לבחור את תספורת מושלמת"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.