מה הם הגורמים האפשריים וטיפול של אקנה כרונית אקנה? – insightyv.com

מה הם הגורמים האפשריים וטיפול של אקנה כרונית אקנה?

אקנה הקרקפת היא יחסית קשה להבחין אם אין לך שיער קצר מאוד, כך שזה יכול בקלות להיות overlooked. אחרי הכל, זה מכוסה כל השיער שלך. עבור אלה העוסקים אקנה הקרקפת, עם זאת, הבעיה יכולה להיות מעצבן, כואב, ולעתים קרובות להוביל נשירת שיער. ישנן מספר סיבות נפוצות וטיפולים קלים עבור אקנה הקרקפת. אבל, כמו בכל מצב רפואי, להתייעץ עם הרופא שלך לפני ביצוע כל טיפול.

 

גורם ל

אנשים עם שיער שמנוני הם נוטה ביותר אקנה על הקרקפת. אקנה הקרקפת מתרחשת כאשר נקבוביות להיות סתומים עם לכלוך ושמן. זה גורם זקיק השיער להתנפח ואולי להיות נגועים חיידקים אם סתימת לא מסומנת. החסימה יכולה להיגרם על ידי בלוטות החלב הפרוע (לעיתים כתוצאה מתזונה לקויה, חוסר איזון הורמונאלי, מתח או תורשה) או על ידי פסולת על פני השטח (הנגרמת לעיתים קרובות על ידי היגיינה לקויה או שימוש מופרז במוצרי סטיילינג שמנוני). כי השיער יכול לעזור מלכודת עפר ושמן ליד הקרקפת, טיפול זה סוג של אקנה יכול להיות קצת יותר אתגר. 

מְנִיעָה

כדי לעזור להפחית ולמנוע אקנה הקרקפת, שמפו בתדירות גבוהה יותר באמצעות שמפו עדין. זה יעזור להסיר לכלוך ושמן מהקרקפת. זוהי אחת הדרכים החשובות ביותר כדי למנוע אקנה על הקרקפת שלך. בחירה טובה, אם אתה נאבק גירוי בעור הזה, הוא שמפו אנדרוסיטיקל מדי יום, המכיל חומצה סליצילית; מרכיב זה מסייע לשפוך עור מתים עמוק מנקה את הקרקפת.

המוצר Menscience הוא גם ללא צבעים ובשמים. Neutrogena T / סאל שמפו הוא גם בחירה טובה ועובד באופן דומה.

אין חוק בטוח לגבי כמה פעמים לשטוף את השיער שלך, אבל אתה לא צריך ללכת יותר משבוע בין שטיפות, וזה דוחף אותו. כל כמה ימים הוא כלל אצבע טוב עבור רוב האנשים.

זה העדפה אישית תלוי בסוג השיער שלך, סגנון, ואת אורח החיים. אבל אם זה מתחיל להרגיש שמנוני או שזה ממש מזיע בתרגיל מרתון, הגיע הזמן לפרוץ את השמפו.

עוד רעיון טוב הוא להימנע משימוש במוצרי סטיילינג שמנוני; לבחור מוצרים כי הם אור ללא נפט. איכות, ג’ל להחזיק קלה היא אפשרות טובה. כמובן, לפי מוצר סטיילינג אתה משתמש, לשטוף אותו השיער שלך כל יום לפני שאתה מכה את השק. זה יעזור להסיר עודף המוצר, לכלוך, שמן, אשר יכול לסתום את הנקבוביות.

יַחַס

אתה יכול לטפל אקנה הקרקפת עם רוב כל over-the-counter acne המוצר בשוק, אם כי ייתכן שתרצה להימנע מוצרים המכילים benzoyl חמצן כי הם יכולים להוביל הלבנה או שינוי צבע של השיער. נקי & נקה Advantage שמן חינם לחות, שבו אתה יכול לקנות בסופרמרקטים ובתי מרקחת, נותן תוצאות טובות. המוצר הוא קרם לחות קל המכיל חומצה סליצילית והוא טוב במיוחד אם יש לך שיער קצר. זה ללא חמצן, אז אתה לא צריך לדאוג הלבנה. 

שורה תחתונה

באמצעות שמפו הנכון ומרכך, שמירה על הקרקפת שלך נקי, וכן קיצוץ על מוצרים סטיילינג שמנוני, אתה אמור להיות מסוגל להפחית באופן דרמטי אקנה הקרקפת.

עבור אלה עם מקרים חמורים יותר, רופא העור שלך יכול לספק לך מידע נוסף ותרופות חזקות או אקטואלי חזק כדי לעזור לקבל את הבעיה תחת שליטה.

No Replies to "מה הם הגורמים האפשריים וטיפול של אקנה כרונית אקנה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.