כיצד לגדל את היפ בוב תספורת | insightyv.com

כיצד לגדל את היפ בוב תספורת

כיצד לגדל את היפ בוב תספורת

אז את לבשת ואהבת את תספורת הבוב שלך, אבל כמו נשים רבות שחתכו את השיער שלהן (חוץ מאנה וינטור, כמובן), נמאס לך ורוצה לגדל אותו. 

הנה איך לעשות את זה בלי להיראות כאילו אתה תקוע באותו שלב בין. דיברנו עם אנטוניו גונזלס, מעצב שיער בסלון אורלו בניו יורק, על הטיפים הטובים ביותר שלו לגידול בוב.   

כפי שאתה לגדול החוצה bob שלך, אתה רוצה לשקול את הצורה של הפנים שלך ואת מרקם השיער.

שאל את הסטייליסט לשקול את האפשרויות הבאות. 

אפשרות 1: הסר את פינות כבד של בוב
לדברי Gonzales, דרך אחת גדולה לשנות את הקלאסי בוב היא להסיר בעדינות את הפינות הכבדות של בוב תוך שמירה על אורך. “זה יכול להיעשות במרווחים קטנים יותר מאשר בבת אחת, כך שהלקוח לא מרגיש שהיא משחקת שפיצה, והתוצאה היא יותר חתך בצורת ריבוע שיש להתאים אישית את מבנה הפנים של הפרט”, אומר גונזלס. 

אפשרות 2: לחבק את טרנדי “לונג בוב”

בוב ארוך, גרסה מבוגר של בוב, כבר אופנתי כבר כמה זמן. לאחר השיער שלך עובר את הסנטר שלך, לשאול את מעצב אופנה לתת לך גרסה של בוב ארוך. אולי אתה אוהב את זה כל כך הרבה שאתה יכול לשמור את זה במשך שנים. 

אפשרות 3: לשנות את המפץ

אפשרות נוספת היא להוסיף פוני אם לא היה להם או לגדל אותם אם אתה עושה, אומר גונזלס. “המפץ עשוי להיות הטריק כדי להקל על הכאב של אורך בין.

זה עלול לקחת לפחות שלושה חודשים כדי להגיע לנקודה שבה אתה מרגיש בנוח “, הוא אומר. 

אפשרות 4: לשנות את “חזרה מוערמים”
אם היית ספורט “פוש ספייס בוב” בתמונה כאן, גונזלס ממליץ לשנות את זה. “התחל על ידי אפילו- ing את הצדדים עוד לפני מלפנים בעדינות להסיר בתפזורת שנוצרה כדי לתת את התחושה כי נערמו בגב.

על ידי הנמכת הצורה בגב והרמת האורך בחזית, אתה בדרך להחלמה “, הוא אומר. 

אפשרות 5: הוסף כמה נקודות עיקריות

דרך מצוינת לשנות את bob שלך היא להוסיף מדגיש. “כאשר השיער שלך מתחיל לצמוח, ציור בכמה נקודות עיקריות עשוי להיות הדרך ללכת.זה יעזור ליצור את האשליה של רכות של כל האזורים הכבדים של החתך הקודם”, אומר גונזלס. 

אפשרות 6: לשנות את הדרך שבה אתה blowdry
בהתאם לצורת הבוב שלך, גונזלס ממליץ לייבש את השיער באופן שונה. בעוד bobs קלאסי דורשים מלוטש יבש יבש ולפעמים שטוח ברזל, לשקול מראה פחות מושלם. ללא שם: Mussy הוא נמצא, אחרי הכל. שקול את האוויר יבש את השיער או באמצעות הידיים שלך כאשר אתה מכה יבש במקום מברשת. גונזלס ממליץ לעבור ממברשת שטוחה לסיבוב או להיפך. “זכור שזה כבר לא בוב, אז תפסיק להתייחס לזה כמו אחד, “אומר גונזלס. 

No Replies to "כיצד לגדל את היפ בוב תספורת"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 1 = 9