איך לגלח את החלק האחורי של הצוואר | insightyv.com

איך לגלח את החלק האחורי של הצוואר

איך לגלח את החלק האחורי של הצוואר

שמירה על שערות אלה על הגב של הצוואר תחת שליטה חיונית עבור מראה מתוחזק היטב. בחורים רבים לא שם לב לאזור הזה כי זה לא הדבר הראשון שהם רואים כשהם מסתכלים במראה. אבל, רק לחשוב על כל האנשים שרואים אותך מאחור כל יום. אם הצוואר שלך לא מתוחזק היטב, אתה נוטה להיראות מרושל. שמירה על זה לבדוק הוא חשוב. במדריך זה צעד אחר צעד, נסביר כיצד לגלח את החלק האחורי של הצוואר שלך כדי לשמור על מראה מטופח בין נסיעות הספר.

לפני שתנסה את זה בבית, לדבר עם הספר שלך. רבים מציעים זול מאוד או אפילו ללא מגע קופצים בין ביקורים קבועים.

תזדקק לגוזם טוב כמו “אנדיס אאוטלינר”, מראה יד או מראה יראת זרוע מתנדנדת, וקצת סבלנות.

הנה איך

 1. הסר את החולצה שלך לעמוד עם הגב למראה בחדר האמבטיה. החזק את המראה הידית שלך (או הניח את זרוע הנדנדה) מול הפנים ומקם אותה כך שתוכל לראות את החלק האחורי של הראש במראה בחדר האמבטיה. אני מאוד ממליץ להשתמש במראה זרוע-זרוע כפי שהוא מאפשר לך יש שתי ידיים חופשיות. אני באמת אוהב את ג’רדון 8 “Wall Mount Mirror למטרה זו.זה נראה נהדר ועובד ממש טוב.
 2. החזק את גוזם בשיניים של הלהב מול הגב של הצוואר שלך במקביל לרצפה (קליפר צריך להחזיק עם הצד להב למעלה) ו לגלח קו מנחה ישר אופקית על החלק האחורי של הצוואר. שמור על קו זה קרוב לתחתית השיער הטבעי ככל האפשר. אתה אמור להיות מסוגל לעקוב אחר המתאר שנותר התספורת האחרונה שלך.
 1. הפוך את קליפר מעל כך השיניים של הלהב פונים כלפי מעלה. התחל בחלק התחתון של הצוואר שלך להתגלח כלפי מעלה בקטעים אנכיים עד שתגיע לקו ההנחיה האופקי גילחת בשלב 2.
 2. אם אתה רוצה מבט מעוגל יותר, לגלח את הפינות בכל צד של הצוואר. במידת הצורך, אתה יכול גם להסיר כל שערות תועה מאחורי האוזניים.
 1. עבור אלה המעוניינים לגלח קרוב יותר מאשר גוזם יכול לספק, אתה יכול לגלח את האזור עם סכין גילוח. ג ‘ילט Fusion Power Razor עובד היטב בגלל זה את הלהב בפירוט על החלק האחורי של הראש של התער. השתמש בשכבה דקה מאוד של קרם גילוח (כך שאתה יכול לראות את קו השיער) ו לגלח את הצוואר לכיוון השיער גדל. השתמש קווי גוזם שלך כמדריך.

טיפים

 1. מחזיק את קליפר או תער עם היד על אותו צד של הצוואר הגילוח שלך עושה את זה קל יותר.
 2. להשקיע במראה זרוע הנדנדה להרכיב אותו על הקיר, כך שתוכל לעמוד בינה לבין המראה בחדר האמבטיה. אין צורך להחזיק ביד מראה עושה את העבודה הרבה פחות מסובך.
 3. התקדם לאט. ריצה דרך העבודה תבטיח תוצאה לא אחידה.
 4. מקל קרוב שיער טבעי ככל האפשר – גילוח לתוך קו השיער יגרום אפקט לא רצוי כמו השיער גדל.
 5. לקבלת עיצוב נכון, לבדוק את בחירת הצורה הנכונה.

No Replies to "איך לגלח את החלק האחורי של הצוואר"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  20 + = 26