התספורת הקלאסית | insightyv.com

התספורת הקלאסית

Classic-medium-taper-1.png

© Otmar Winterleitner Dreamstime.com.

 התספורת הקלאסית של Taper היא תספורת האישית. זה קל לשמור, קצר, גברי לחלוטין לא יוצא של סגנון. אם הייתי צריך לבחור תספורת אחת כי הוא מתאים לחלוטין כמעט לכל הגברים, בכל הגילאים ואת אורח החיים, זה יהיה לחתוך. הצדדים קצרים להקל על סגנון ותחזוקה, בעוד יותר מאפשר כמה אפשרויות עיצוב. עבור דגם מסוים זה, השיער הוא גזוז קרוב בצדדים ובחזרה (סביב להב # 2) בעוד העליון נשאר בערך שני סנטימטרים. קצת הדבק סטייל מוחל ליצור מחזיקה הפרדה עם גימור ניטרלי ברק. קלַאסִי. לחלופין, תספורת זו יכולה להיות משוחק בחזית עבור מראה מזדמנים יותר. 

02
של 04

תספורת קלאסית

Pompadour-Haircut-Side.jpg

צילום © דוד אלכסנדר. שיער על ידי דוד אלכסנדר.

זה קלאסי חזק להתחדד גרסה אגרסיבית יותר של התספורת הקלאסית מחודדת (אפשר לקרוא לזה פומפדור קצר) עשיתי עבור לקוח לאחרונה. כמו הקלאסי מסורתי יותר, את הצדדים הקצרים והגב להפוך את זה קל בסגנון אופציה עבור אדם שאוהב שיער קצר אבל עדיין רוצה מספיק אורך יש כמה אפשרויות עיצוב. עבור לחתוך בפרט, הלכתי עם להב 000 על 1/3 הדרך למעלה בצדדים ובחלק האחורי של הראש מעורבב באופן שווה באורך משמעותי על גבי (כחמישה סנטימטרים). עיצבנו את החתך באמצעות Pomade של וודי עם חלק צד נקי. סגנון זה יכול גם להיות משוחק קדימה נסחף בצד עם קרם סטיילינג אור לתת מראה צעיר, מזדמנים. בגלל אופי קצר אגרסיבי של קליפר עבודה מעצבים רבים אין את ההכשרה הנדרשת כדי להשיג את השילוב הרצוי בין הצדדים אגרסיביים העליון יותר. מסיבה זו, אני ממליץ לחפש את שירותיו של ספר מאומן (או סלון גברים) המתמחה בחיתוך השיער של גברים קצרים.

03
של 04

נמוכה קמצוץ תספורת נמוכה

low-tight-taper.jpg

תספורת של דוד אלכסנדר צילום © דוד אלכסנדר.

אני באמת אוהב את וריאציה זו של התספורת הקלאסית מחודדות – את הצרות הדוקים נמוך אשר מעורר את התספורות טופס עידן הדיכאון. עבור לחתוך זה, השתמשתי 000 להב וטכניקה freehand לשמור על השיער אגרסיבי חזק סביב התחתונה ואת תערובת חלקה לתוך הדף יותר. עבור סגנון זה, שכן יש מעבר דרמטי כזה בין הצדדים מאחור ואת החלק העליון, חלק הסטיילינג מושגת באמצעות סגנון. עבור המוצר, הלכתי עם MENSDEPT. MICROTECH כדי לאפשר אחיזה מוצקה עם ברק טבעי. כמו התספורת הקודמת, בגלל האופי הקצר באגרסיביות של עבודת המספריים, לסטייליסטים רבים אין את ההכשרה הנדרשת כדי להשיג את השילוב הרצוי בין הצדדים התוקפניים לבין החלק הארוך יותר. מסיבה זו, אני ממליץ לחפש את שירותיו של ספר מאומן (או סלון גברים) המתמחה בחיתוך השיער של גברים קצרים.

04
של 04

הקלאסי קלאסי להתחדד תספורת

קלאסי- taper.png

תמונה © Stockyimages Dreamstime.com.

 אני אוהב את זה וריאציה של הקלאסי המסורתית להתחדד תספורת. עבור סגנון זה, השיער הוא tapered קצר סביב צדדית וגב ו blended לתוך כ שלושה ס”מ אורך על גבי. כדי להשיג ברק ופרידה, קרם סטיילינג משמש. כמו רוב התספורות הקלאסי tapered, סגנון זה יכול גם להיות משוחק קדימה או אפילו עם מרקם יותר ליצור מראה מזדמנים יותר, עכשווי. זקן אור מסודר מאוד מוסיף קצת מראה מחוספס, ועדיין להיות מתאים למשרד. אורכו וסגנונו של התספורת הזאת בהחלט יהיו מתאימים לכל גיל, סגנון חיים או מקצוע. בגלל אורך קצר יותר בכל רחבי, סגנון זה הוא גם אחד שהוא די קל לשמור. הוא גם מתאים למדי לרוב צורות הפנים של הגברים. 

No Replies to "התספורת הקלאסית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 7