תקנות תספורת צבאיות גברים – insightyv.com

תקנות תספורת צבאיות גברים

בעוד שרוב האנשים נוטים לקבץ תספורות צבאיות לקטגוריה אחת בלבד – כל סניף של הצבא האמריקני יש סטנדרטים ברורים שגברים במדים נדרשים לפגוש. לצבא האמריקני, לצי, לחיל האוויר ולחיל הנחתים כל אחד יש תקנות משלו שיש לנהוג בהן, ללא יוצא מן הכלל.

Friday
של 04

תקנות חיל האוויר

אוויר Force Regulation Haircut

תמונה © iStockphoto.com jacomstephens

לכל חברי חיל האוויר האמריקני יש שיער מסודר, נקי ומטופח. השיער מעל האוזניים ועל עורף הצוואר חייב להיות מחודדות. בלוק בצוואר מותר עם מראה מחודד. שיער אסור לגעת באוזניים, בגבות או בצווארון (פרט לכך שהשיער הצמוד בצוואר עלול לגעת בצווארון). אורכו ורובו של השיער לא יפריעו כיסוי ראש שחוק כראוי. כל צבע שיער חייב להיראות טבעי ומשלים את עור האדם.

03
של 04

תקנות תספורת צבאית

צָבָא Regulation Haircut

צילום © Mantonino Dreamstime.com

בצבא ארה”ב, התספורות של גברים חייבים להתאים לסטנדרטים של הצבא. השיער על החלק העליון של הראש חייב להיות מטופח בקפידה ולא יכול להיות אופנתי, קוצני, או פרוע במראה. השיער חייב להיות מחודדות להתאים את צורת הראש, ואת הצוואר חייב להיות מחודדות. אסור לתת לשיער ליפול על האוזניים או לגעת בצווארון (פרט לכך שהמתח בצוואר יכול להאריך את הצווארון). קלאסי להתחדד או אייבי ליג התספורת היא בדרך כלל את הסגנון של הבחירה עבור רוב החיילים בצבא. גברים אינם רשאים ללבוש פאות או hairpieces למעט כדי לכסות קרחת טבעית או נשירת שיער הנגרמת על ידי תאונות או הליכים רפואיים. כל פאה או hairpiece חייב להתאים את הרגולציה תקנה רגילה. אם השיער הוא צבעוני, זה חייב להיות צל טבעי.

No Replies to "תקנות תספורת צבאיות גברים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.