גלה את תסרוקות להחמיא את הפנים שלך צורה – insightyv.com

גלה את תסרוקות להחמיא את הפנים שלך צורה

Friday
של 13

הפנים שלך ואת התספורות מחמיא ביותר

תסרוקות by face shape

תמונות של גטי

לא משנה את צורת הפנים שלך, יהיו תספורות שנראים הכי טוב עליך וכמה שהם לא מחמיאים. זו אולי הסיבה שאתה כבר פחות נרגש בעבר עם תסרוקת מושלמת אחרת.

זה בהחלט לא אומר שיש משהו לא בסדר איתך. זה פשוט עניין פשוט למצוא את התספורת הנכונה המשלימה את התכונות האישיות שלך.

המפתח לתסרוקת מחמיאה הוא למצוא אחד שיוצר את האשליה שיש לך פנים סגלגל. ישנם חתכים המסייעים להפוך פנים עגולות להופיע יותר, פנים ארוכות מופיעות רחב יותר, לסת מרובע להופיע רך יותר, למשל. יש גם חתכים שהופכים מצח גדול וסנטר כפול נעלמים למעשה.

בעוד צורת הפנים היא דבר אחד לשקול, ישנם גורמים אחרים שצריך לשחק לתוך ההחלטה שלך. בעת בחירת סגנון, לקחת בחשבון את מרקם השיער, אישיות, סגנון חיים, ואת סוג הגוף שלך גם כן.

02
של 13

גלה את צורת הפנים שלך

לְגַלוֹת Your Face Shape

ברנד X תמונות עבור Getty Images

לאנשים רבים יש צורת פנים ברורה. הם מסווגים בדרך כלל לשש צורות: סגלגל, ארוך, מרובע, עגול, יהלום, בצורת לב. אם אתה לא יכול להגיד על ידי מסתכל במראה מה הצורה שאתה, יש דרך למדוד את הפנים שיכולים להצביע לך בכיוון הנכון.

אם תנסה את זה ועדיין לא בטוח לגבי צורת הפנים שלך, רוב הסיכויים שזה לא ממש משנה מה צורת הפנים שלך. ייעוץ יופי על צורות פנים מיועד בעיקר לנשים עם צורות פנים חזקות שהם רוצים להנמיך. בדרך כלל, זה מועיל ביותר עבור נשים עם עגול ברור, מרובע, ארוך, או בצורת לב פרצופים. 

נשים עם פנים סגלגל ויהלום נוטים להיראות בסדר בכל דבר. ייתכן שתרצה להתמקד בגורמים אחרים כמו מרקם השיער ואת צורת הגוף שלך. אותו הדבר חל אם אין לך צורת פנים ברורה.

אולי האישיות שלך או אורך השיער שלך הוא יותר חשוב לך. אם יש לך מרקם שיער ברור כמו סופר עדין או מתולתל מאוד, לחקור חתכים מחמיאים עבור זה עשוי להיות דרך טובה יותר לקחת. זכור, גם, כי כולם שונים ואתה לא צריך לעקוב אחר כל חוק היופי בספר.

03
של 13

הדגש את הטוב

שיער length


סקרלט יוהנסון, אודרי טאוטו ואוואן רחל ווד.
תמונות של גטי

מאז יהיו תסרוקות רבות המתאימות לצורת הפנים שלך, זה יכול להיות קשה לדעת איפה להתחיל. הכלל הבסיסי של מציאת תספורת גדולה לצורת הפנים שלך הוא להדגיש את התכונות הטובות ביותר שלך ולנסות ליצור את האשליה של פנים סגלגל.

על פי “הכללים”, יש כמה תכונות לחפש:

  • פנים בצורת לב: נסו למשוך תשומת לב לעיניכם ולעצמות הלחיים שלך עם פוני או נפח לאורך הצדדים.
  • פנים ארוכות: ככל שהשיער ארוך יותר, כך הוא יראה את פנייך. זה בדרך כלל הכי טוב ללכת עם סגנונות קצרים או אלה שיש להם הרבה נפח. באנגס נהדרות גם כן.
  • פנים סגלגל כמעט כל תסרוקת flatters צורה זו. אם שלך הוא בצד הארוך, בצע כמה הצעות עבור פרצופים ארוכים. מציאת סגנון טוב למרקם השיער שלך הוא כנראה יותר חשוב.
  • פרצוף עגול: כמה אפשרויות טובות יותר כוללים התספורות מתחת לסנטר שלך. עם שיער מתולתל או גלי, הולך קצר מדי עשוי להוסיף רוחב יותר לאזור הלחי. סגנונות קצרים שמוסיפים נפח יכולים להאריך את הפנים.
  • פרצוף מרובע: ייתכן שתרצה להפעיל לסת חזקה, זוויתית. מרקם, בצורה של תלתלים או קצוות מסוחררים, עושה עבודה מבריקה על זה.
04
של 13

ללכת עם מה גורם לך להרגיש טוב

בטוח woman

סאם אדוארדס

כאשר אתה קורא על תסרוקות ועל צורות פנים, אתה עלול להרגיש inundated לפי הכללים. בעוד אלה הם הנחיות חיתוכים תספורת, הם באמת רק הצעות. הסוד נראה מדהים הוא באמת היחס של אחד. הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות הוא לקבל תספורת שגורמת לך להרגיש שונה ממך.

אם אתה רוצה תספורת שאינה עומדת על פי “הכללים” של צורת הפנים שלך, אז בכל האמצעים, לקבל את התספורת. איך אתה מרגיש לגבי עצמך תמיד trumps מה תעשיית היופי חושב מחמיא. אם יש לך את הגישה הנכונה, אתה יכול לבצע כל תספורת.

05
של 13

בצע את המגמות

שיער Trends


מודל על מסלול האופנה שבוע, מישל וויליאמס טיילור סוויפט.
Getty Images תמונות עליון ותחתון משמאל,

החדשות הטובות הן שכמעט כל תסרוקות הטרנדי יכול להיראות נהדר על כל צורות הפנים. בובס עושים. חתכים באורך הכתפיים באמת לעשות. באנגס. שיער ארוך עושה. אפילו את pixie עובד על רוב צורות הפנים.

עם כל אחד מסוגים אלה של חתכים, עשויים להיות אלמנטים כי יהיה יותר מחמיא לך. אם יש לך את הלב שלך מוגדר על חתך מסוים, לספר הסטייליסטית שלך. שניכם יכולים לעבוד על מציאת הסגנון הטוב ביותר בתוך לחתוך שמתאים לך הכי טוב.

06
של 13

תספורת כי flatters כולם

מושלם haircut


ג ‘נה דיואן טאטום.
תמונות של גטי

אם יש סגנון אחד שנראה נהדר על כמעט כולם, זה זה. יש אנשים שקוראים לזה “תספורת מושלמת” כי זה כל כך מחמיא על כל צורות הפנים ומרקמים השיער. זה יכול גם להיות מנוסח כדי להתאים את האישיות שלך ואת אורח החיים.

זה חתך אוניברסלי מחמיאה נופל בין הסנטר לכתפיים. זה נראה טוב ישר, גלי, מכורבל, יבש או יבש מיובש.

07
של 13

מי יכול ללבוש שיער קצר

קצר Hair

תמונות מאת Getty Images

שיער קצר נוטה להתאים את כל צורות הפנים, אם כי כל צורה פנים יש דברים לשקול כאשר הולך קצר. פרצופים עגולים, למשל, יכולים להיראות עגולים עם חתך קצר לא נכון, אבל כמה תספורות קצרות יכול להיראות מדהים פשוט.

08
של 13

זה הזמן שיש לך בנגס??

אִשָׁה cutting hair

קולורה / ליאם נוריס בשביל גטי

בנגס יכול להתרענן לחתוך רגיל. הם יכולים לקחת שנים את הפנים והם מביאים את תשומת הלב לעיניים. יתרה מזאת, פוני מחמיאים כמעט על כל צורות הפנים.

שוב, המטרה שלך היא לקבל פוני שהופכים את הפנים שלך נראה אליפטי יותר. לדוגמה, אם יש לך פנים מרובעים, לחתוך את חבטות קהה שלך יותר בצדדים כדי לרכך את התכונות שלך. גם סנפירים מטושטשים הם אופציה מחניפה.

המפץ הם באמת בעיה יותר של מרקם השיער מאשר צורה פנים. שיער מתולתל ושיער גלי סופר הם שניים מן החששות הגדולים ביותר עם פוני, אבל זה לא פוסל אותם לגמרי.

09
של 13

צורת הפנים

קייט Upton


קייט אפטון עם פנים עגולות.
תמונות של גטי

פנים עגולות תוססות ויש להם מראה בריא. עם זאת, נשים רבות שיש להם פנים עגולות רוצה להפוך את הפנים שלהם נראה ארוך יותר, רזה יותר, פחות עגול.

דגם קייט אפטון יש פנים עגולות ויודע איך לעשות תסרוקות שלה לעבוד עם צורת פניה. היא בדרך כלל לובשת את שערה ארוך וישר או מעט גלי, וזה נראה נהדר עבור פרצופים עגולים. החתימה הסוחפת שלה היא מושלמת להוספת גובה לפניה, מאריכה אותו באופן ויזואלי.

זה לא אומר שאתה לא יכול לקצר עם פנים עגולות. Pixies עם שפע של נפח ו bobs ארוך הם גם מאוד מחמיא.

10
של 13

מקנא בצורת הריבוע

קִנְאָה the Square Face Shape


גווינת פלטרו וקירה נייטלי.
גרג דאגיר עבור גטי

פרצופים מרובעים לצלם את הטוב ביותר. ככל הנראה, זוויות הלסת והלחיים פירושו פנים רבועות לא לצלם “שטוח”. הצורה הזאת נראית נהדר עם פאות מטושטשות בצד ושיער באורך הכתפיים. שניהם יכולים לרכך חלק מהתכונות החזקות של צורה זו.

נשים עם פנים מרובע נוטים גיל טוב יותר גם כן. פרצופים מרובעים נוטים להישאר חזקים זוויתי ולהסתיר פגמים כמו waddle תרנגול הודו.

11
של 13

היופי המלוטש של צורת הפנים הארוכה

ארוך Face Shape


אסיה ארגנטו.
ויטוריו זונינו Celotto // Getty Images

פרצופים ארוכים הם רזה ומציעים אפשרויות סגנון רבות. זה צורה שנראית נהדר עם תוספת הגוף על הצדדים, כך גלים תלתלים הם בחירה מצוינת. שקול להוסיף פוני אם אתה מרגיש את קו השיער שלך גבוה מדי. הם לא רק לקצר את הפנים אבל גם להדגיש את העיניים.

אמנם ייתכן שלא רוצה ללכת יותר מדי זמן או קצר מדי, שיער באורך הכתף הוא בחירה מצוינת. הוא גם מציע לך את האפשרות של הוספת אלה סקסי רק מחוץ לגלים האוקיינוס.

אם אתה חושב הולך קצר, מנסה לשמור את עוצמת הקול על גבי המינימום.

12
של 13

צורת הפנים הסגלגל O-So-Osatile

סְגַלגַל face


ג ‘סיקה Chastain.
פרדריק מ. בראון על גטי

פרצופים סגלגלים נוטים להיראות טוב בכל דבר, כך שאתה יכול לעקוב אחר כל מגמת השיער שאתה אוהב. מ pixies כדי shags ו באמת ארוך מנעולים קצר, funky סגנונות, הם כולם על תופס. כדי לעזור לך לצמצם את האפשרויות שלך, להתרכז סגנונות שמתאימים מרקם השיער שלך, אישיות, ואת אורח החיים במקום.

אם הפנים הסגלגלים שלך בצד הארוך, חשוב פעמיים לפני הוספת גובה על הראש. זה כולל לחמניה גדולה, updo להקניט, או קיצוץ קוצני. 

13
של 13

פנים יפה בצורת לב

בצורת לב Face


קרי הילסון.
ג ‘ייסון Merritt / Getty תמונות

פנים בצורת לב הם כיף לבחור תסרוקות. זה צורה נוטה להיות בעל מבנה עצמות יפה כי הוא לא קשה מדי או רך מדי. תוכלו גם למצוא כי תסרוקות רבות באופן טבעי נראה מאוד רומנטי עם הצורה שלך.

באנגס הם באמת נחמד עם צורת הפנים הזו, אבל כך גם שכבות ארוכות נופלים לצד כמו וילון. שני קווים לריכוך רק במקומות הנכונים. אתה יכול ללבוש פיקסי חמוד אם אתה אוהב את זה ואת צורת הפנים המושלמת אם אתה אוהב שכבות ארוכות.

No Replies to "גלה את תסרוקות להחמיא את הפנים שלך צורה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.