למה התספורת Lob שולט כמו “זה” תספורת – insightyv.com

למה התספורת Lob שולט כמו “זה” תספורת

Friday
מתוך 11

סלבריטאים הכי טוב בוב (Lob) תספורות

ג 'ניפר Aniston

מייקל טראן /

בין אם אתה קורא לזה בוב ארוך או לקצר אותו ל “לוב”, אין זה סוד כי תספורת זו היא באמת תספורת לנסות עכשיו. למה הוא לוב פופולרי כל כך? צדדיות. זה יכול להיות שחוק מלוטש, מתולתל, גלי, מבולגן, או כל מרקם בין לבין. זה לא קצר מדי כדי להיכנס לקוקו או לחמניה, אבל זה לא כל כך הרבה זמן שזה לוקח שעה בסגנון כל יום. התספורת לובש יגדל היטב ללא צורך חודשי תחזוקה בעיצוב.

השנה של בוב זה הכל על השימוש במרקם טבעי וגלים במהירות בסגנון וללכת. התנפצות (מרקם כבד) מסתיים ייתן לך פיסת- y mussed את המראה, או לקבל קצוות בוטה עבור סגנון בולטת בלי להיות עסוק מדי.

אם אתה מחפש תסרוקת זה שונה, אבל הם לא מוכנים להתחייב שיער קצר, לחץ כדי לראות כמה תספורות לוב השראה ביותר כי כל הסלבריטאים לובשים עכשיו.

02
מתוך 11

ג ‘סיקה סימפסון של תספורת לוב

ג 'סיקה


ג ‘סיקה סימפסון של תספורת לוב.
גטי / ג’ון קופלוף

ג ‘סיקה סימפסון הוא חדש לגמרי על בוב ארוך לאחר שיש שיער ארוך במשך שנים, אבל אתה צריך להסכים כי היא נראית יפה עם התספורת הזאת. אפילו מעוצב פשוט ישר, נראה לובש מלוטש. מושלם עבור אמא בדרכים!

03
מתוך 11

קרי וושינגטון של תספורת לוב

KerryWashington.SteveGranitz.jpg


קרי וושינגטון של תספורת לוב.
סטיב גרניץ / גטי

קרי וושינגטון לא מהומה מהומה עושה מחפש סופר מסוגנן קל. אפשר קצת מרקם טבעי לזרוח דרך בעת עיצוב הלוב שלך, ואל תדאג אם הקצוות הם קצת פרוע. קצת מבולגן נותן את האישיות בסגנון, ומי יש זמן להיות מושלם?

04
מתוך 11

קריסטן בל של תספורת לוב

KristenBell.FrazerHarrison.jpg

פרייזר הריסון / גטי

קריסטן בל נראה מדהים עם תחזוקה נמוכה שלה (עדיין שיק) התספורת lob. אתה יכול לנצל את המרקם הטבעי שלך רק להדביק מרקם קטן או לבחור להוסיף כמה תלתלים ברזל שטוח לעשות את זה נראה כל שלך.

05
מתוך 11

טיילור סוויפט של תספורת לוב

טיילורסוויט


טיילור סוויפט של תספורת לוב.
עמאן מקורמק / גטי

טיילור סוויפט זעזעה את העולם כשסחררה את תלתליה הארוכים כדי לקבל בוב מלוטש. התספורת שלה התפתחה לאונה זוויתית, שהיא מצוינת לצווארה הארוך. זווית בוב ארוך שלך (מה שהופך אותו קצר יותר בגב מאשר בחזית) היא דרך מהנה להוסיף צורה מבלי להתקרב סביב הפנים שלך. בנוסף, חתיכות ארוכות יותר בחזית ימשיכו לשתף פעולה כאשר אתה רוצה למשוך אותו בחזרה.

06
מתוך 11

ג ‘ניפר אניסטון של תספורת לוב

ג 'ניפר Aniston


ג ‘ניפר אניסטון “לוב”.
תמונה של ג ‘ייסון מריט / Getty תמונות

כאילו ג ‘ניפר אניסטון יכול אי פעם להיראות פחות מדהים, הבחירה שלה לקצר את המנעולים הארוכים שלה לתוך lob היתה החלטה מצוינת. תספורת זו היא מעוצבת בקלות עם רק חתיכת חתיכת y, ואתה מחוץ לדלת מוכן לקחת על עצמו את העולם. 

07
מתוך 11

מירנדה למברט תספורת

תמונה 4 תמונה 1 מתוך: MirandaLambert.TerryWyatt.jpg


מירנדה למברט תספורת.
טרי וויאט / גטי /

מירנדה למברט נותנת את אישיותה התספורת לובש עם מרקם גלי מסוימים בצד מטאטא בנג. באנגס הם רעיון נהדר לתת את בוב ארוך מראה צעיר למקסם את אפשרויות הסטיילינג שלך. לוב עובד היטב עם כל סוג של פרינג ‘, מתוך המפץ מלא כדי לטאטא בצד בקושי.

08
מתוך 11

ג’וליאנה רנצ’יק של תספורת לוב

חיפוש Google מאמרים חדשים


ג’וליאנה רנצ’יק של תספורת לוב.
סטיב גרניץ / גטי

ג ‘וליאנה רנצ’יק הקצוות בוטה שלה לוב לתת את המראה ואת אישיות מלוטשת קצה בלי לבזבז שעות עיצוב. זה סוג של מבט זה הולך מיום ליום ללא מאמץ. רק להוסיף שפתון גדול.

09
מתוך 11

ריס ויתרספון של תספורת לוב

ReeseWitherspoon.AlbertoERodriguez.jpg


ריס ויתרספון של תספורת לוב.
אלברטו א. רודריגז / גטי

ריס Witherspoon הוא מסנוור עם בוב ארוך שלה רך בצד מטאטא צד, להוכיח כי תסרוקת זה יכול להיראות מדהים עם רק קצת להדביק סגנון מרקם הטבעי שלך. תן hairstylist שלך לעזור לך לבחור את הזכות שוליים עבור הפנים שלך ואת צורת החיים.

10
מתוך 11

התספורת של ניקול ריצ’י

NicoleRichie.MichaelKovac.jpg


התספורת של ניקול ריצ’י.
מייקל קובאש / גטי

תספורת התינוקת של ניקול ריצ’י היא לא התספורת “אמא” של העבר. חתך צדדי שלה בצבע Ombre הן צעיר ומבוגר עם אפשרויות סטיילינג שיכול להיות גם מהיר ומהנה.

11
מתוך 11

ג ‘ני מקארתי של תספורת לוב

JennyMcCarthy.KevinMazur.jpg


ג ‘ני מקארתי של תספורת לוב.
קווין מזור / גטי

ג ‘ני מקארתי ידועה שלה נראה glam- מבריק, והיא האהוב כשזה מגיע לשיער יפה. תספורת הלוב שלה מעוצבת עם כמה גלים רכים כדי להגביר את גורם glam.

No Replies to "למה התספורת Lob שולט כמו "זה" תספורת"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.