גדול יותר IS: כיצד להוסיף נפח שיער שחור – insightyv.com

גדול יותר IS: כיצד להוסיף נפח שיער שחור

בכל פעם שאתה שומע את החבר שלך מתלונן על כמה סמיך השיער שלה, אתה צריך לעצור את עצמך מגלגל את העיניים. אולי יש לה בעיה עם מנעולים עבים להפליא, אבל אתה אשמח לקבל את אותה בעיה. השיער שלך תמיד היה בסדר, ואתה כבר בילה אינספור שעות מחפש דרכים להשיג מבט מלא, עבה יותר. אתה לא רוצה קליפ אינס כי מלאות זמנית לא יספק אותך; כמו כן, ניסית תוספי שיער בעבר, אבל אתה עייף של popping כדורים.

כדי למקסם את מלאות השיער שלך, נסה שיטות אלה, אשר יכול לעזור לך להשיג את tresses עצום שאתה כבר געגועים עבור.

Friday
של 05

הגדרת רולר

יוצר volume in fine black hair with a roller-set

ג ‘ורג’ דויל / Stockbyte / Getty תמונות

לא רק רולר להגדיר דרך עדינה לסגנון השיער שלך מאשר באמצעות ברזל שטוח או מסתלסל, זה בדרך כלל התוצאות מראה מלא יותר ממה שאתה מקבל מ סטיילינג עם כלים תרמיים. רולר באופן טבעי ליצור נפח, אז עבור שיער גדול באמת, לבחור rollers כי הם בגודל הגדול שלך tresses יסתובב. השיער שלך לא יהיה מתולתל אבל יהיה מראה עצום מהלכים. השתמש קרם הגדרה קלה או מוס כך השיער שלך נשאר חלק, אבל יש גם הרבה של הגוף.

02
של 05

בחר את העטיפה

לאחר השיער שלך מוגדר, לשמור על מלאות במקום עם עטיפות. לפני שאתה הולך לישון, לעטוף את tresses ולכסות אותם. הראש שלך מתנהג כמו “רולר” ענק, המאפשר לך לשמור על יושר ללא הסתמכות על כלי חום, אשר בסופו של דבר יכול לדלל את השיער שלך, מה שהופך אותו נראה עדין יותר. לחלופין, אתה יכול גם רטוב לעטוף את השיער במקום הגדרת רולר; הסגנון שלך סיים יהיה סטרייטר, אבל עדיין מלא.

03
של 05

השתמש במוצרים הנכונים

כאשר מדובר בהוספת מלאות, המוצרים שבהם אתה משתמש יכול לעשות הבדל גדול. חפש אלה ליצור נפח, כגון פול מיטשל תוספת הגוף קצף פיסול (לקנות באמזון). לבחור נוזלים לעזוב ב-מזגנים שמנת אלה. באמצעות שמפו מבהיר על פעם בחודש מסייע להסיר הצטברות שיכולה לשקול את רעמתך. בנוסף לשימוש במוצרים הנכונים, אין להשתמש בהם יותר מדי של דבר, כמו זה יכול גם להפוך את tresses לשקוע. לוח זמנים קבוע שמפו מונע הצטברות כבדה גם כן. עבור סגנון יומי, להשאיר אותם pomades כבד מאחורי! חפש serums אור הגהות כי אתה רק צריך סכום בגודל של גרוש. אם השיער שלך הוא מאוד בסדר ונראה לקבל שקלו למטה על ידי דבר קל, לשמור את המוצר שלך היישום עבור הקצוות של tresses שלך.

04
של 05

טקסלקס

רלקסרים יש מסגרת זמן עיבוד מסיבה. לא רק אתה פחות סביר לסבול נזק על ידי לא עוזב את הכימיקלים על זמן רב יותר מומלץ, תוכל גם לשמור על הגוף יותר על ידי השיער שלך לא overprocessing. כמה נשים בוחרות texlaxing מעל מרגיע מסורתי על מנת להחזיק כמו נפח רב ככל האפשר. בעוד ששיטה זו לא תועבר לתוצאות של “ישר ישר”, גלישת גלגלת או גלגלת שלך תסייע לך לקבל את התוצאות החלקות שאתה רוצה ועדיין ליהנות ממראה מלא.

05
של 05

בקש שכבות

לחתוך את הזכות ליצור נפח, אז במקום בוב באורך אחד, נסה להיראות מרובד עבור מלאות הוסיף. להתייעץ עם מעצב אופנה מנוסה מיומן בחיתוך, ויהיה לך את הבסיס לשיער גדול יותר. גם נשים המעדיפות מבט ארוך יכול ליהנות בסגנון שכבות. Bobs ארוך יכול להופיע בדיוק כמו קצר, קוצים מחודדים; זה הכל ברמת המיומנות של הסטייליסטית שלך. קח יחד תמונות של תספורות שכבתית אתה אוהב, כך מקצועי לך להתייעץ יכול לייעץ לך על כמה טוב את המראה יעבוד עם אורך מסוים שלך ואת מרקם.

No Replies to "גדול יותר IS: כיצד להוסיף נפח שיער שחור"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.