אתה יכול להאמין Hype על ג ‘מייקה שחור קיק שמן? – insightyv.com

אתה יכול להאמין Hype על ג ‘מייקה שחור קיק שמן?

בטח ראית מודעות בחלק האחורי של מגזינים או infomercials בטלוויזיה hawking מוצר זה מבטיח צמיחת שיער מהירה יותר. גלולות, סרום, שמנים ועוד שווקו בזמן זה או אחר, כולם טענו לעזור לנשים לגדל את tresses יותר מתמיד. ברגע שאתה הופך להיות מתמצא על השיער ואת העובדה כי רבים מוצרי צמיחה אמור להכיל שום דבר מיוחד, תמצא את זה קל יותר למנוע הונאות.

שמן קיק ג’מייקאי שחור (או JBCO, כפי שהוא מוכר) אינו מוצר גדילה של הגביע הקדוש, אך נשים רבות נשבע על כך בכל מקרה. רוב החברות בשוק JBCO לא לקדם טענות שווא על הצמיחה אתה יכול לצפות; במקום זאת, הם בדרך כלל להסביר מה הופך את המוצר הזה שונה שמן הקיק הרגיל שאתה מוצא בבתי מרקחת ובתי מרקחת. זה תוספת של מרכיבים שנותנים JBCO המראה הייחודי שלה, ריח תכונות מועילות.

מה הופך שמן ג ‘קיקה שחור קיק שונה?

רגיל, או בית מרקחת כיתה, שמן קיק הוא בדרך כלל חסר צבע או צהוב חיוור מאוד. JBCO, לעומת זאת, הוא עשן עשיר בצבע חום עמוק. הצבע הוא תוצאה של תוכן אפר מקלי קלויים קלויים. זה תוספת אפר כי חסידי שמן זה להתחבר עם תכונות הצמיחה שלה.

האם JBCO להפוך את השיער שלך לגדול מהר יותר?

הטענות על צמיחת שיער מהירה יותר כתוצאה משימוש JBCO צריך להילקח עם גרגר של מלח.

ללא בדיקות מדעיות ותוצאות, אתה צריך להסתמך על דוחות של פורומים שונים טיפוח השיער ובלוגרים. שמן זה לא עשה השיער שלך גדל, אבל עם שימוש קבוע, זה יכול לעזור לך לשמור על צמיחת שיער יותר על ידי טיפול קצה יבש, הפחתת שבירה.

באזור של לצמיחה מחודשת, אתה עשוי למצוא מידע נוסף.

נשים הסובלות אזורים דלילים לאורך קו השיער ואת העורף לעתים קרובות לדווח כי שימוש שגרתי של JBCO (בצורת עיסויים הקרקפת) הביא לצמיחה מחודשת באזורים אלה דליל או חשוף.

זהירות

כמו עם כל מוצר עם אפילו קישור עקיף לשיער ארוך יותר, כמה אנשים ללכת overboard להשתמש בו. אם מעולם לא השתמשת JBCO לפני, להתחיל עם כמות קטנה על פעם או פעמיים בשבוע. אתה יכול לעסות אותו לתוך אזורים דליל או לאטום את הקצוות שלך עם זה. חלק מהנשים סובלות מתגובות אלרגיות, ולכן עדיף להקל על השימוש במוצר זה.

מאפייני JBCO

JBCO הוא עבה מאוד, ולכן הוא לא מוצר טוב לריכוך הכולל, כפי שהוא פשוט כבד מדי עבור רוב הנשים. אם יש לך שיער עדין, רק ליישם את זה על הקצוות שלך כמו איטום.

שמן ג ‘קיקה שחור שחור יש גם ניחוח ייחודי כמה אנשים אוהבים, אחרים לסבול, ונשים אחרות פשוט שונאות. זה לא מדהים, אבל בהחלט “מעושן”. הריח הוא מפסק עסקה עבור אנשים מסוימים, אז אם אתה יודע שאתה לא עושה טוב עם ניחוחות שונים, זה לא יכול להיות המוצר בשבילך.

מחפש לרכוש קצת JBCO כדי לראות מה כל ההייפ הוא על, או להחליף בקבוק אתה כבר לבד? נסה אפשרויות קנייה אלה עבור שמן קיק שחור שחור, כמו גם להסתכל לתוך חנויות היופי המקומי, כולל סאלי.

No Replies to "אתה יכול להאמין Hype על ג 'מייקה שחור קיק שמן?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.