שיער רגוע? לא לסבול מ Frizz | insightyv.com

שיער רגוע? לא לסבול מ Frizz

שיער רגוע? לא לסבול מ Frizz

קורא שאלה: השיער שלי רגוע, אבל לפעמים אני אפילו לא יכול לספר! זה מקבל מקורזל, במיוחד כאשר הוא לח בחוץ. אני כל הזמן שטוח לגהץ את זה כדי לשמור על frizz למטה, אבל אחר הצהריים, זה מטושטשת שוב. עֶזרָה!

כיצד למנוע שיער רגוע

נשים המרגיעות את השיער בדרך כלל עושים את זה כי הם מעדיפים מבט ישר, אז זה יכול להיות מעצבן כדי להילחם frizz. שקול את הפתרונות הללו כדי לעזור לך להילחם במראה frizzy.

הגדרת רולר

רטוב הגדרת שיער לח, באמצעות מוצר הגדרה עם אחיזה בינונית עד המשרד, היא אחת הדרכים הטובות ביותר ליצור סגנון מלוטש שמחזיק עד כמעט בכל מזג אוויר. השתמש rollers הגדול ביותר שאתה יכול ליצור תסרוקת ישר עם הרבה גוף.

לעטוף בלילה

עטיפה חלקה סביב הראש שלך לפני שאתה הולך לישון היא דרך אחרת לשמור על sleekness במקום. לאחר גלישת, לקשור צעיף משי או סאטן סביב הראש מאובטח. זה עשוי לעזור להחליק אפילו יותר מאשר רק לישון על הציפית סאטני.

צור קוקו או לחמניה ראשונה

בין אם אתה רטוב להגדיר או סגנון תרמי שלך שטף טרי שיער מיובש, אתה עלול למצוא יום או יומיים של לובש קוקו או לחמניה עוזר “להגדיר” את הישרדות עוד יותר.

לקשור את זה כאשר פעילות גופנית

תרגילים תכופים עשויים לסבול מטשטוש אם הם מסתדרים עם שיער רופף. לקשור את השיער שלך בחזרה לאבטח את אורך כך שיער ארוך לא להתנפח זיעה וחום.

צמה רופפת היא רק אפשרות אחת עבור נשים עם מאנים ארוכים. מה עם נשים קצרות שיער? אבטחת צעיף סאטן סביב קו השיער שלך, משאיר את שאר הצעיף כדי להרים מעל הראש שלך, ולאחר מכן קשר על העורף שלך.

השתמש בסרום

לאחר השיער שלך מעוצב ליום, להחליק כמה טיפות של סרום מבריק לתוך כפות הידיים שלך ולשפשף יחד.

החל את כל החלק העליון של הסגנון המוגמר שלך. אנטי לחות serums להוסיף ברק כמו גם להילחם frizz- לחות גרימת. מוצרים מסוימים לנסות (כל זמין ב אמזון) כוללים:

 • קינקי-מתולתל מלוטש לגמרי
 • אבדה בריליאנט אנטי פומקט
 • OGX נגד שבירה סרום

מקל על קרם לחות קל

קרם לחות קל יותר מאשר עמיתיהם כבדים יותר, לפעמים שמנוני שלהם. אם השיער שלך נוטה frizz בכל רחבי, רק להחיל את moisturizers שמנוני על הקצוות של השיער שלך. שתי אפשרויות קל (זמין ב אמזון) כוללים:

 • שיאה לחות וחלב הסגנון
 • חמאת שיאה קאטו יומי שמן קרם לחות

נושאים אחרים

כמו כן, כמה נשים לעשות את הטעות של החלת relaxers בכל רחבי הראש במקום רק את הצמיחה החדשה, כאשר הגיע הזמן לגעת. זה גורם מעל עיבוד, אשר לעתים קרובות התוצאות frizz גם כן.

האם אתה מיזוג עמוק מספיק פעמים? זה אפשרי כי הפליאה היא בשל חוסר לחות בשיער שלך. התניה תכופה היא המפתח לשיער רגוע. בנוסף, לא לשכוח על חלבון. שיער זה צריך להתחזק מפני חלבון נוטה frizz; את cuticles השיער לא לשכב שטוח, אבל יש הרים קשקשים עקב כימי ו / או חום התעללות.

לבסוף, מדי יום (או כמה פעמים בשבוע) גיהוץ שטוח יכול למעשה להיות תורם לבעיה frizz.

יותר מדי חום מתייבש השיער שלך ויובש זה יכול לגרום frizz. במקום לנסות להילחם frizz עם חום, להתמקד בהגדרות אלה ואת הפתרונות סטיילינג.

עוד על שיער רגוע

 • 7 תחזוקה עצות בריא tresses
 • להתרחק אלה 8 No- לא
 • 10 טיפים בבית מרגיע
 • האם אני צריך בסיס הקרקפת שלי?

No Replies to "שיער רגוע? לא לסבול מ Frizz"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  51 + = 61