Fellas, הנה שמפו שאתה צריך

Fellas, הנה שמפו שאתה צריך

אחד ללכת במעבר השיער של המכולת ואתה תראה ממש מאות שמפו שונים, מזגנים ומוצרי סטיילינג לגברים. הצד המקצועי של השוק הוא רווי באותה מידה. איזה שמפו ומרכך אתה בוחר? במדריך זה לשמפו ולמרכך לגבר, נסביר את היסודות וננסה לעזור לך לבחור את המוצר המתאים לך.

שמפו

ישנם מספר סוגים נפוצים של שמפו.

כי רוב הגברים יש שיער כי הוא פחות מ 3 ס"מ, רוב "רגיל" שמפו יעבוד עבור הבחור הממוצע. בעת בחירת שמפו, בחר אחד כי במיוחד מטרות בעיות שיש לך עם הקרקפת, יובש, שמנות, וכו '.

 • שמפו לשיער רגיל לא להפשיט שמנים טבעיים מן השיער הקרקפת כפי שהם בדרך כלל עדין. סוג זה של שמפו עובד היטב עבור תשע מתוך כל עשרה בחורים.
 • שמפו לשיער שמנוני מכילים חומרי ניקוי שנועדו להסיר כמה שיותר שמן. אלה טובים לגברים עם קרקפת שמנוני אבל עלול לגרום יובש מוגזם אצל גברים עם הקרקפת הרגילה.
 • שמפו לשיער יבש (המכונה לעתים קרובות לחות שמפו) מנוסחים במיוחד כדי להוסיף לחות לשיער הקרקפת. אלא אם כן יש לך שיער יבש מאוד, אלה סוגים של שמפו הם לא הכרחי והוא יכול לעיתים קרובות לשקול את השיער הרגיל.
 • שמפו מעובה (או שמפו volumizing) לעיתים קרובות מכילים גליצרין, אשר מסייע לשיער לשמור על מים ו swells את השיער strand על ידי הרמת cuticle. הקורטיקול של השיער הוא שכבה דמוית רעפים דמוית קשקשים שנראית כמו קשקשים דגים תחת הגדלה. בנסיבות רגילות, הרעפים האלה שטוחים. שמפו מעבה רבים לגרום לציפורן להיפתח, ובכך נפיחות פיר השיער. במצב זה, השיער הוא פגיע יותר, כך מומלץ עם מרכך טוב מומלץ.
  • שמפו קשקשים מנוסחים כדי למנוע את הגירוד ואת מתקלף הקשורים קשקשים. לפני השימוש בשמפו קשקשים, ודא שיש לך קשקשים. קשקשים (דרמטיטיס seborrheic) גורם פתיתים עבים וקרקפת מגורה. אם אתה רואה פתיתים לבנים קטנים, עדינים, הבעיה היא הקרקפת היבשה, אשר ניתן לתקן עם שמפו לחות ומרכך. התחל באמצעות שמפו קשקשים כל יום אחר (לסירוגין עם שמפו לחות טוב) כמו שמפו קשקשים יכול לעתים קרובות לגרום יובש יתר.
   • הבהרת שמפו יש תוכן חומצה גבוהה יותר והם מנוסחים כדי להסיר הצטברות עודף של מוצרי סטיילינג בשיער. שחיינים יכולים גם להשתמש בשמפו מבהיר כדי להסיר כימיקלים שנותרו על ידי מים בבריכה. הימנע משימוש זה סוג של שמפו יותר מפעם אחת לחודש כמו תוכן חומצה מוגברת יכול לגרום יובש ונזק.

   רוב שמפו ניתן להשתמש בכל יום. במקלחת, פשוט להחיל כמות קטנה על כף היד שלך ולשפשף ידיים יחד כדי להפיץ את המוצר. בעדינות רבה לעסות את השמפו לתוך השיער הקרקפת עם קצות האצבעות שלך ולשטוף ביסודיות עם מים פושרים.

   מזגנים

   מזגנים נועדו להוסיף לחות על השיער והקרקפת, לרכך את השיער, להגדיל את הברק, ולמנוע סבך. נוסחאות נפוצות עם סיליקון או אלכוהול שמנים, מזגנים המודרנית לבצע משימות אלה מבלי להרגיש שמנוני או כבד. תחשוב על מרכך שיער כמו מרכך בד לשיער שלך.

   • מרכך לחות מכילים חומרים המסייעים לשיער לשמור על לחות ויש להשתמש בהם על ידי אלה עם שיער יבש, מתולתל או גס. אם השיער שלך יבש מאוד, להשתמש במרכך המכיל חומצות שומן חיוניות. אלה EFA מבוסס מזגנים מכילים שמן דומה חלב, אשר הקרקפת באופן טבעי מייצר.
    • מזגנים מעבים (או מרכך volumizing) מעיל את השיער עם שכבת חלבון עם עושה את השיער להופיע thicker. סוג זה של המרכך יכול לעזור למלא את הפערים שנותרו לציפורן אם הוא ניזוק ולהוסיף חלקות ברק לזוהר. מזגנים מעבים מתאימים לאלו עם שיער עדין, צולע או פגום.
    • השאירו מזגנים עבודה, כמו קרם לחות לפנים, על ידי הזנת השיער שלך. אלה סוגים של מזגנים אינם שטופים החוצה יכול גם לעזור להוסיף קצת יכולת הניהול על השיער, כמו גם להגן על זה מפני השמש (לחפש אחד עם מסנן קרינה). חבר 'ה רבים מאמינים השיער שלהם מתנהג טוב יותר יום לאחר שמפו ואת מרכך in-in יכול לתת את אותה יכולת ניהול תוך מתן שמפו בכל יום.

    רוב מזגנים ניתן להשתמש בכל יום.

    לתועלת מקסימלית, להשאיר את המרכך על השיער במשך שתי דקות (זה זמן טוב לגלח את הפנים שלך) ולוודא לשטוף היטב עם מים פושרים.

    No Replies to "Fellas, הנה שמפו שאתה צריך"

     Leave a reply

     Your email address will not be published.

     − 9 = 1