אתה צריך לנסות סינדרלה שיער Extensions? – insightyv.com

אתה צריך לנסות סינדרלה שיער Extensions?

יש הרבה אפשרויות בחוץ כאשר אתה מחליט שאתה רוצה הרחבות שיער. אתה יכול לקבל אותם מלוכדות (מודבק), קלוע, או מקוטע לתוך הראש שלך. אתה יכול לבחור שיער אדם אמיתי או שיער סינתטי, ולכל אחד יש תכונות משתנות. נקודות המחיר יכולות לנוע בין $ 100 ליותר מ -1,000 דולר.

החלטתי לנסות הרחבות שיער מלוכדות. אחרי קצת מחקר ובוחנים את התקציב שלי, בחרתי סינדרלה Hair Extensions באורך 12 “.

על סינדרלה תוספות שיער

סינדרלה Hair Extensions כבר סביב 1994. הם משתמשים הנוסחה הייחודית שלהם מליטה כי הוא עשוי מחלבון אורגני והוא נועד להיות השפעות מזיקות מעט על שיער טבעי כאשר מוחל או להסיר. הרחבות שיער בונדד הם חתיכות קטנות של שיער אדם, כי הם מלוכדות (מודבקים) בקטעים זעירים לשיער הטבעי שלך. התהליך הוא כאבים ולוקח מקום בין שתיים לשש שעות, תלוי כמה שיער יש לך להציב. אתה יכול לבחור לשפר את השיער הטבעי שלך עם הרחבות או צבעים שונים, להפוך את השיער הטבעי סמיך, או לשנות את השיער באופן דרמטי עם אורך. סינדרלה הרחבות הם די תכליתי.

סינדרלה משתמשת 100% שיער אנושי רמי. רמי פירושו כל cuticles השיער נמצאים באותו כיוון, ומאפשר את הרחבות להתמזג, ושכב בקלות, להסתבך פחות.

עלות סינדרלה שיער הרחבות

סינדרלה שיער הרחבות עלות יכול להשתנות מעצב אופנה כדי מעצב אופנה וגם להשתנות בהתאם כמה שיער יש לך להציב בראש שלך וכמה זמן אתה רוצה את הרחבות להיות.

כל חבילת שיער יעלה 60 $ ל 130 $ ואתה יכול לצפות להשתמש שלוש עד שבע חבילות שיער עבור ראש מלא של הרחבות. בנוסף לעלות של השיער, לאחר מכן תצטרך לשלם כדי לקבל את הסטייליסטית מקום הרחבות שיער. רוב סטייליסטית תשלום לפי שעה, ובדרך כלל כל חבילת שיער ייקח 30 עד 60 דקות למקום.

כפי שאתה יכול לראות, עלות ההרחבות יכולה להוסיף במהירות, זכור כי יש גם עמלות כדי להסיר את התוספים.

תהליך התקנת הרחבות שיער

התהליך מתחיל עם התייעצות על ידי מעצב אופנה המתמחה סינדרלה Hair Extensions. סינדרלה סטייליסטים מאומנים ומוסמכים על ידי היצרן. במהלך הייעוץ שלך, תוכל לעבור על הציפיות שלך ולהחליט כמה זמן ההרחבות שלך יהיה, כמה חבילות שיער תצטרך, ואתה תבחר צבע (או צבעים). הסטייליסטית שלך תהיה דוגמאות של השיער בכל צבע, כך שתוכל להשוות, לערבב, ולהתאים. התרשמתי מאוד מהשיער של סינדרלה ומגוון הצבעים הרחב.

לאחר התייעצות שלך, תוכל לתזמן פגישה כדי להניח את השיער ואתה צפוי לחתום על חוזה. רוב סטייליסטים יהיה לך לחתום על חוזה זה לא מחזיקים אותם אחראים למצב של השיער שלך אחרי שאתה עוזב את הסלון. מטרת חוזה זה היא לשחרר את הסטייליסט מאחריות, במיוחד אם אתה לא לוקח טיפול נאות של השיער לאחר שעזב את הסלון.

זה עשוי להיות נחוץ כדי להתרענן את הצבע שלך לפני המינוי הרחבה שלך.

אתה יכול צבע השיער שלך לאחר הרחבות ממוקמים, עם זאת, עיבוד כימי פחות נעשה הרחבות, כן ייטב.

בתחילת הפגישה שלך, מעצב אופנה שלך יהיה לשטוף ולייבש את השיער. לאחר מכן היא תתחיל על הצוואר שלך ואת החלק השיער שלך לתוך קטעים קטנים כדי למקם כל פיסת שיער אחת. כאמור, התהליך ייקח 30 עד 60 דקות לכל חבילת שיער. במקור היו לי שלוש חבילות של שיער, ואחר כך חזרתי והכניסתי חבילת שיער רביעית.

טיפול סינדרלה תוספות שיער

סינדרלה Hair Extensions, כמו עם כל ההרחבות, לקחת הרבה יותר זמן לטפל מאשר שיער טבעי. מומלץ לא לשטוף את הרחבות כל יום ספציפי שמפו מרכך מ סינדרלה מומלץ מאוד.

אני לא להשתמש בשמפו ומרכך, אבל לא היה אכפת לי את מרכך ולעתים קרובות השתמשו שלי בנוסף מרכך סינדרלה.

יש צורך לשמור על הרחבות סבך חופשי מוברש. מומלץ להשתמש במברשת ספציפית עבור הרחבות שנעשות עם לולאות, ולא זיפים כדי לצחצח את השיער לפחות פעמיים ביום.

הרחבות יכול להיות מכה מיובש, שטוח מגוהץ, מסולסל, קלוע, או הצמיד בדיוק כמו שיער טבעי. לעתים קרובות אני מכורבל או מגוהץ שטוח הרחבות שלי. לבשתי אותם, למטה, וכל אפשרות ביניהם. זה היה כיף להתנסות עם סגנונות שונים. כמו כל שיער, ככל שאתה פוגע בהם יותר, כך הם ייראו. אז חשוב להיות נחמד על הרחבות השיער שלך ולא על הסגנון אותם, אם אפשר.

איבוד שיער

כאשר התוספים שלך נמצאים, אתה עלול לאבד כמה מעת לעת. כאשר הארכה נופלת, השיער הטבעי שלך יוצא עם זה. ככל שאתה קשה יותר על השיער שלך וככל שאתה מאפשר את זה יותר להסתבך, כך השיער יהיה יותר נופל. אני כנראה איבד אחד לשני הרחבות בשבוע במהלך שלושת החודשים שהם היו.

כמה זמן הרחבות ערובה אחרונה?

סינדרלה Hair Extensions יכול להימשך עד ארבעה חודשים. זה אופייני יש להם להחליף או הוצא לאחר שלושה חודשים.

ההמלצות שלי

הרחבות שיער אינם זולים דורשים התחייבות של זמן, כמו גם כסף כדי לטפל בהם כראוי. זה הדבר החשוב ביותר שאני יכול להעביר לאף אחד כי הוא שוקל שיש הרחבות שיער להציב. הרחבות שיער לא לשטוף וללכת תסרוקת. התחייבות של לפחות 1-2 שעות ביום יש צורך לשמור אותם נראים נחמד.

לאחר שהוסרו התוספים שלי, נאלצתי להסתגל לעובי שערותי. השיער שלי היה דק מאוד וחלש מיד אחרי שהסיר את ההרחבות, אבל אחרי כחמישה או שישה שבועות הרגשתי שהשיער שלי ניתר לאחור. היה לי טיפול מקצועי וחיזוק שבועי לאחר התוספות שלי הוסרו.

חודשיים-שלושה לאחר הסרת הרחבות, לא הבחנתי בהשפעות שליליות על שערי הטבעי.

אני ממליץ על Cinderella Hair Extensions לכל מי שיש לו את הזמן, הכסף והמאמץ הנדרש כדי לשמור אותם יפים. חשוב לזכור כי העלות של השיער ואת העלות של הסטייליסטית למקם אותם הם לא רק ההוצאות של הרחבות. טיפול נכון כולל את העלות של מוצרי עיצוב וטיפולים כדי לשמור על השיער שלך יפה.

סינדרלה Hair Extensions יהיה נהדר עבור מישהו מחפש יש שיער ארוך לחתונה או אירוע מיוחד. התוספים שלי נראו נחמדים וטבעיים מאוד. אנשים הופתעו לעתים קרובות לגלות שיש לי הרחבות. חשוב לציין שיש לי רק מיקום אחד של תוספים, ואיני יכול לדבר על ההשפעות של החלפת התוספים על בסיס קבוע.

No Replies to "אתה צריך לנסות סינדרלה שיער Extensions?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.