ריאן ריינולדס Deadpool Haircut - מגניב לגזור חם מזג אויר | insightyv.com

ריאן ריינולדס Deadpool Haircut – מגניב לגזור חם מזג אויר

ריאן ריינולדס Deadpool Haircut - מגניב לגזור חם מזג אויר

עם האביב במלוא התנופה בקיץ חם על העקבים שלה, בחורים רבים מחפשים חלופות קצרות וקרות יותר. ריאן ריינולדס ‘תספורת Deadpool, וריאציה של ליגת הקיסוס, הוא מושלם תחזוקה נמוכה, באביב ובקיץ תספורת לגברים. הסגנון הוא קצר, מגניב, וקל לתחזוקה.

כשהתכוונתי לתוכנית הערב עם ג’ימי פאלון, כמעט לא זיהיתי את ריינולדס עם החתך החדש הזה.

 במשך השנים האחרונות, נראה שהוא העדיף את התספורת הארוכה והארוכתית, כך שזה מעניין לראות אותו עם המראה החדש הזה.  

עבור סגנון זה, השיער הוא לחתוך גבוה הדוק בצדדים ובחזרה עם להב מספר אחד מעורבב על אחד וחצי אינצ ‘ים מעל רק את הסיבוב של הראש. העליון הוא לחתוך קצר עם מספריים והוא יכול להיות מנוסח עם להדביק לסיים דהוי להוסיף שליטה ומרקם. עבור הופעת הערב שלו, ריינולדס לבש זקן קצר, קצת מזוהם, שנתן לו מראה מחוספס יותר.

זה סגנון Ivy הליגה יעבוד על כל צורה פנים ביותר, אבל הוא מתאים במיוחד לגברים עם פנים סגלגלים או מעוגלים. האופי הגבוה והמתוח של החתך יכול לעזור לאזן פנים מעוגלות, כאשר החתך מרובע יותר בצורתו. עבור בחורים עם פנים מרובע, לחתוך זה לא יכול לעבוד טוב כמו הצורה הריבועית של לחתוך בשילוב עם פנים מרובע יהיה קצת הרבה.

 כלל האצבע שלי הוא, כי כדי לספק איזון, פנים עגולות דורש תספורת רזה יותר, בעוד שפנים מרובעים דורשים משהו קצת יותר מלא. חבר ‘ה עם פנים מרובע יותר שעדיין רוצה קיצוץ אולטרה קצר, יכול ללכת עם buzzcut בסגנון מסורתי יותר.

חתך זה יכול גם לעבוד היטב עבור רוב סוגי השיער.

 עבור אלה עם שיער עבה מאוד, ישר, כמה שינויים עשויים להיות נדרשים כדי למנוע את הדף מלמעלה נראה כמו בלגן מטושטשת. עבור אלה עם שיער עבה, ישר, flattop בסגנון מסורתי יותר הוא חלופה טובה.

לוקח בחשבון את סגנון החיים ואת המקצוע, תספורת זו תהיה המתאימה ביותר עבור כל אדם, במיוחד אלה הם צבאיים, ספורטאים, או עובדים צווארון כחול. מכיוון שהחתך הוא קצת יותר אגרסיבי, הוא אולי לא מתאים לסביבות עסקיות שמרניות (אם כי אני חושב שזה סוג של חתך נראה נהדר כאשר זוג עם חליפה חדה – אני אוהב את הניגוד). עבור אלה בסביבה שמרנית יותר, הייתי מגולח למשעי או שומר זקן מטופח להפליא (לא יותר מאשר השיער בצדדים, עם מתאר נקי). עבור אלה בסביבות שמרניות פחות, אני חושב זקן קצר מוסיף כשרון מחוספס נחמד בסגנון זה.

כדי לקבל את התספורת הזאת, אני ממליץ ללכת לספר מסורתי – ספרים הם בדרך כלל מיומנים יותר עם תספורת קצרה, קוצץ מבוסס (וגם, כמו בונוס, הם נוטים להיות זולים יותר גם כן). כדי למנוע כל ניחוש, אני ממליץ להדפיס את התמונה ולקחת את זה איתך, אבל אתה תמיד יכול להגיד להם שאתה רוצה גבוה חזק, לחתוך עם להב מספר אחד בצדדים ובחזרה (מסורתית גבוהה טייטס קירח ב את הצדדים ואת הגב) ואת האצבע אורך על גבי.

 כמו כן, אתה רוצה להרים מט טוב לסיים סטיילינג הדבק (אני אוהב את הרבונד Moulder עבור משימה זו). מאז השיער קצר כל כך, אתה רק צריך כמות קטנה כדי ליצור את החזק ואת המרקם שאתה צריך.

לגברים המעוניינים בתספורת קצרה וקלה לטיפול, שנראית נהדר ישר מהמיטה, אני ממליץ בחום לתת לסגנון הקיסוס הזה לנסות – זה תחזוקה נמוכה וגברית ומתאים לכל אדם.

במקרה שאתה תוהה, אתה יכול לראות את מר ריינולדס כמו וייד וילסון ב Deadpool.

No Replies to "ריאן ריינולדס Deadpool Haircut - מגניב לגזור חם מזג אויר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 4 = 1